By | August 2, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Work Group Inc Product. זו Work Group Inc Product וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

PUP מייצג פוטנציאל התוכנית הלא רצויה. לעיתים קרובות, הגורים הותקן יחד עם תוכניות אחרות, בלי המשתמשים ששמת לב כי הם לא היו מספיק חרוץ. אם לא תצליח לקרוא בכל תנאי והמונח כלל במהלך תהליך ההתקנה, בהחלט לא תבחין נוכחותם של תוכנות זדוניות מוסתרים. Work Group Inc Product הוא מסווג על ידי תוכנות זדוניות מחקרים כמו גור מגעיל. ברגע גישה למחשב שלך, זה יהפוך את חווית הגלישה שלך אחלה מלאה.

הכלבלב יתחיל מוצרים רבים פרסומות, חלונות קופצים, אשר ייקח יותר במספר ככל לך לשמור אותו במחשב שלך ללא התערבות. המזיק הזה יכול להפוך אפילו טקסט אקראי באתר האינטרנט בהיפר-קישורים זה עשוי להוביל לאתרים חיצוניים חשודים. לא משנה באילו אתרים אתה מבקר, אתה תופסק על ידי פרסומות פולשניות תוכן. מה עוד, הכלבלב ייתכן שתחליט להתקין תוכניות לא רצויות או יישומים, ללא ידיעתך והרשאתך אחרים.

הסיבה הסביר ביותר מקבל גור במחשב האישי שלך היא bundling תוכנה חופשית. אתה רואה, רוב המשתמשים מהיר מדי ולגרום לעיתים רחוקות זמן לקרוא ביסודיות את הטקסט והתניות. התמדה היא המפתח מוגנת מפני איומים זדוניים. רוב האנשים בוחרים התקנה מהירה אחרי הורדת תוכן מהאינטרנט, ובכך יכול בקלות מקבל מרומה על ידי תוכנות זדוניות זה יוסתר מהם במהלך ההתקנה.

כדי שתוכל להציג את התוכן המלא וודא כי אין תוכן מוסתר, אנו מציעים לבחור במצב מתקדם או מותאמת אישית באשף ההתקנה. אם אתה מבחין כל תוכנה נוספת, אנו ממליצים מאוד הבחירה בו. לעתים קרובות יותר מאשר לא, כגון תוכניות או יישומי להפוך להיות תוכנות זדוניות בתחפושת. מאז הגורים להסתנן אל המחשב שלך באמצעות רשות בלבד, זה רק הגיוני שהתקנת אותם לחשוב שהם אמינים. משתמשים רבים ליפול לתוך מלכודות כאלה, באמצעות הקישורים הבאים המבטיחות להם לעדכן תוכנית במחשב שלהם או לנסות לקדם את כלי השירות מפוקפק for their דפדפן לכאורה. במקום זאת, אתה מקבל רק צרות.

כפי שכבר הסברנו, הגור מייצג שעשויות להיות לא רצויות התוכנית. הדבר הוא, אין פוטנציאל זה. אם אתה לא זוכר שאי פעם להתקין אותו על המחשב, פירוש זה יש מקום שם. תוכנה מתגנב דרכו על המחשב האישי שלך לא יביא את כל תוצאות חיוביות. ההפך הוא הנכון. יש פוטנציאל הרס ולמנוע? ממך עושה את כל העבודה בדפדפן שלך. ייתכן שתבחין איטי ולא נורמלי הגלישה הביצועים הכוללים. זה הכל הודות הכלבלב מבצבצים מסביב.

אם ברצונך להשיב שליטה ולוודא האבטחה שלך פרטיות לא נמצאים בסכנה, אתה צריך להמשיך בהסרה מיידי של תוכנית זו לא רצויות מהמחשב שלך. במאמר זה, אנו מספקים הוראות מפורטות שיכולות לסייע לך עם משימה זו.

הסרת וירוס Work Group Inc Product

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Work Group Inc Product מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *