By | March 16, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Winreg64.exe. המדריך להסרת Winreg64.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Winreg64.exe הוא החבר n-ית של משפחת סוס טרויאני. עם זאת, זה לא כמו כל סוס טרויאני. זה כורה מטבע. כמובן, אין זה אומר כי כרייה מטבעות הוא כל מה שהוא עושה. . הו, לא. תכונה זו אינה מונעת המזיק עושה מה שהוא בדרך כלל עושה, כלומר מרגלת אחריכם ללא הפסקה ופגיעה המכונה שלך. הוירוס גורם לך טונות של נזק. בתור התחלה, היא מתריעה הגדרות המחשב שלך, reedits ברישום המערכת שלך מאחורי הגב.

כתוצאה מכך, המחשב שלך לא פועלים בדרך כלל. חלק מהתוכניות שלך להיכשל לטעון או לקחת לנצח כדי לטעון. וכשהם בסופו של דבר הם לא ירוצו בצורה חלקה. אתה נתקל כל מיני שגיאות. כמו כן, המהירות של המחשב שלך מאט לזחול. החינוך נשארה כל הזמן ואת המאבקים לביצוע אפילו המשימות הקלות. את חווית הגלישה שלך סובלת גם היא כמו כל הזמן אתה מנותב מחדש אל דפי מוצל ואת מופגזים המודעות.

עם זאת, הבה להסביר יותר על תהליך הכרייה מטבע. במילים אחרות, כוחות Winreg64.exe המחשב לבצע הנהלת חשבונות עבור שירותי פלטפורמה מטבע. בתמורה, זה נהיה מתוגמלים מטבעות. ככל שזה עושה את זה, המטבעות יותר שהוא מקבל. ובכל זאת, מטבעות אלה לא נשארים במכונה שלך לאורך זמן. . הו, לא. הם נשלחים הישר אל הארנק הדיגיטלי ופושעי אינטרנט. כמובן, אתה לא זאת שמקבלת את הרווח. אתה רק משלם את המחיר. ואתה בוטח בנו, זה יקר.

תהליך הכרייה המטבע היא רק רווחי אם אינך משתמש במחשב שלך. זה דורש הרבה הזדקקות וחשמל. לכן המחשב אינה יכולה לשמש לכל דבר אחר. . זה עסוקים בעזרה crooks. בנוסף, הסוס הטרויאני משתמש המחשב-הפסקה בטמפרטורות גבוהות מאוד. זה מקצר את החיים של החומרה שלך באופן משמעותי. מבלי להזכיר כי המחשב מתחמם יתר על המידה הרבה אם אין מערכת קירור יעיל, הוא לא יוכל להחזיק מעמד עוד הרבה זמן. אבל זה לא הכל.

. החום שלך מייצר מכונת היה חשמל. את יודעת מה זה אומר? בסוף החודש, כאשר מגיעים החשבונות שלך, אל תהיה מופתע אם לשלם פעמיים או טרייס גם יותר מאשר בעבר. . כן, החשמל שלך ייתכן כפול או אפילו משולש. זו הסיבה ההאקרים לא משתמש במחשב שלהם. . זה יקר מדי. הם עושים כסף על חשבונך. השאלה היא, אתה הולך לשבת בחיבוק ידיים. ולתת להם להרוס את המחשב שלך או אתה הולך לעצור אותם. אנו מציעים אל האחרון. שמקדימים הסרת הטרויאנים Winreg64.exe מהמערכת, יותר טוב. אל תשכח גם הוא מציץ? לך, אוספת נתונים רגישים. להיפטר מזה לפני שיהיה מאוחר מדי.

איך אתה? נדבק עם הסוס הטרויאני? בדרך כלל, סוסים טרויאניים נסיעות אינטרנט מצורפים להודעות זבל הודעות דוא. ובכל זאת, טקטיקה זו ישנה אבל זהב. . זה עדיין עובד כי המשתמשים עדיין נוטים לפתוח דוא ל מאנשים זרים מבלי לחשוב פעמיים על זה כמה פעמים נאמר לא לפתוח הודעות כאלה? ללא ספק, עדיין אתה . זאת הטעות שלך אתה בעצם להדביק במחשב שלך בשל החיפזון שלך רשלנות.

נחש מה, אלה איזה האקר צריך הכי הרבה כי אם אתה משלם יותר תשומת לב, אתה יוכל לזהות פולש בזמן ולמנוע מלהיכנס. בפעם הבאה בעת קבלת הודעה ממישהו שאתה לא יודע, בזהירות. . זה עשוי לספק זיהום. ודא שהשולח תחילה על-ידי הזנת כתובת הדוא ל שלו לתוך מנוע החיפוש שלך. אם משהו נראה חשוד, למחוק הודעות דוא ל באופן מיידי.

הסרת התקנה של Winreg64.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Winreg64.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *