By | December 14, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Win.Trojan.Dealply. זו Win.Trojan.Dealply וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

האם אי פעם תהית? איזה סוג של וירוס הסייבר נחשבת האחד הכי מסוכן? . זה משפחת סוס טרויאני. סוסים טרויאניים, יחד עם זיהומים ransomware, הם מזיקים מסוכנים ביותר שתיתקל בהן. אף-על-פי שני הסוגים הם מסוכנים לא פחות, הם גם שונים אחד מהשני כאשר מדובר בפעולות טקטיקות. לדוגמה, ransomware מזיקים לחשוף את עצמם ברגע נעשה את ההצפנה. הם מציגים מכתב כופר, מבקש כסף.

סוסים טרויאניים, מצד שני, לעבוד בשתיקה מלאה כל הזמן. הם הזן מאחורי הגב, ואז להמשיך לפעול מתוך הצללים. זה עשוי להיות די הרבה זמן לפני שאתה מבין שאתה נגוע עם סוס טרויאני. אם אתה מודע לכך, אז תחשיב את עצמך בר מזל. לדעת מה אתה נגד ייתן לך היתרון של נטילת אמצעים נאותים ומהירה. כאמור הם חובה. Win.Trojan.Dealply יש להסיר ככל האפשר מהמכשיר שלך. זה הרסני מאוד וזה לא ייקח הרבה זמן לפני שהוא ישמיד את המחשב לחלוטין. אל תבזבז את הזמן שלך. להסיר הטרויאני לפני והמצב מחמיר. ככל שהזמן שבו מבלה במערכת שלך, יותר נזק זה גורם. להיפטר ממנו על המקום.

סוסים טרויאניים מסוגלים לגרום כל מיני בעיות, פעם ב- in Win.Trojan.Dealply הוא לא שונה. כאשר הוא נכנס, הוא מתחיל עושה בלגן. זה reedits ברישום המערכת שלך על ידי הוספת and/ או הסרת ערכים ממנו. זה משנה או לחלוטין נזקים כמה קבצי מערכת חשובים, אשר גורמת לך לא להיות מסוגל להפעיל חלק מהתוכניות שלך יותר. זה שורשים עצמה עמוק לתוך מערכת ההפעלה שלך ומבטיח זה יפעל יחד עם זה, בכל פעם שתפעיל את המחשב שלך. זה כיצד למנוע חטיפת דפדפנים שלך ומחליט מה שתראו על המסך. זה משמש גם דלת אחורית כדי תוכנות זדוניות נוספות.

Win.Trojan.Dealply הוא חור ענק בתוך מערכת האבטחה שלך, הוא מסוגל להתפשט האישי שלך עם עוד הרבה טפילים. כמו כן, המחשב מתחיל ביצועים טובים בגלל הזיהומים. הוא מפגר, קריסות. דפדפנים שלך להקפיא. אתחול מחדש של המערכת שלך. חיבור האינטרנט שלך הופך להיות לא יציב. אבל זה לא החלק הגרוע ביותר. סוסים טרויאניים הם מרגלים. הם לפקח על הכל אתה עושה באופן מקוון ויש לך גישה על פרטיך האישיים. זה כולל את כתובות ה-Ip, כתובת דואר אלקטרוני, שמות משתמשים, סיסמאות, גרסת מערכת ההפעלה, חשבונות, השם האמיתי, כתובת לחיוב, פרטי כרטיס האשראי, וכדומה

Win.Trojan.Dealply גונב את כל המידע הזה ממך ולאחר מכן שולח אותו לכל ההאקר שפרסם מלכתחילה. ? אתה יודע מה זה אומר? האנשים האלה יכולים כעת להשתמש הנתונים שלך עבור מה שהם רוצים. לחלופין, הם יכולים למכור את זה לצדדים שלישיים. ישנם קונים פוטנציאליים רבים. בכל מקרה, זה לא נגמר טוב בשבילך. אפשר בקלות ליפול קורבן הונאה פיננסיים או אפילו גניבת זהות. אל תיתן לזה לקרות. למצוא איפה אורב המזיק והשתמש המדריך להסרת שלנו כדי למחוק אותו לתמיד. ייטב לך להיפטר ממנו, יותר טוב גם לך וגם את המערכת שלך.

איך עשה Win.Trojan.Dealply הזן? אחת השיטות הפופולריות ביותר ויעיל עדיין היא קבצים מצורפים דוא ל זבל. משתמשים עדיין עיוור לפתוח הודעות משולחים לא מוכרים ולהוריד קבצים מצורפים שלהם מבלי לחשוב פעמיים על זה. זה בדיוק מה רוצים משתמשים. הם רוצים את החיפזון ואת רשלנות. הם שולחים את הסוס הטרויאני ישירות לתיבת הדואר שלך, תעשה את השאר על-ידי פתיחת הקובץ הזדוני.

תפסיק לעשות את עצמך מטרה קלה אף יותר על-ידי להיות רשלן. לעשות בדיקת הנאותות. אל תתנו האקרים להטעות אותך. אם אתה לא יודע ממי ההודעה, לא למהר לפתוח אותו והוא עשוי להיות הונאה. ודא תחילה את השולח. בוחרים בטיחות על החיפזון.

הסרת וירוס Win.Trojan.Dealply

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Win.Trojan.Dealply מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *