By | December 18, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס WikiBuy. זה WikiBuy וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

WikiBuy היא הרחבה לדפדפן זדוני. התקנתו פירושו להתקין את החוטף דפדפן על הלוח. כפי שאתה בוודאי יודע, חוטפי מועילים דבר מלבד. לכן אל תסמכו על זה המזיק אפילו לשנייה. הסיומת WikiBuy הבטחות כדי לשפר את חוויית הקניות ומקוונת שלך על ידי מציאת מבצעים נהדרים, ומציע באתרי אינטרנט פופולריים כמו אמזון. למרבה הצער, זה שקר.

הסיומת מגעיל לא עוזרת לך בדרך כלשהי. זה לא למצוא מבצעים הגדול או הצעות. זה פשוט הורס פעילויותיך באינטרנט על ידי כל הזמן להפגיז עם בעיות. אם מותקנת בדפדפנים שלך, הקפד להסיר אותו בהקדם האפשרי. זה משפיע על הדפדפנים הפופולריים ביותר בשימוש כמו מוזילה, כרום, אקספלורר, ספארי, האופרה, וכו ‘. בלי קשר איזה מהם הוא האהוב, שהוא עכשיו נגוע, Insafe לשימוש. תעשה לעצמך טובה, חתך השהייה ב של החוטף קצר. פעם אחת אתה ספוט WikiBuy, להתחיל לחפש בתיקיית ההתקנה של הזיהום, כשתמצא אותו, למחוק אותו באופן מיידי. הפעם יותר תעניק טפיל זה על הלוח, הבעיות עוד. זה גורם לך. לא אסבול את זה. למחוק אותו. לא מטרידים אותי. הזמן הוא לא חבר שלך.

עם הסיומת WikiBuy למספרי דפדפנים האהוב שלך, חוויית האינטרנט שלך הופכת להיות סיוט. אתה כל הזמן נקטע, הופנה לאתרים חיצוניים. החוטף גם עושה שינויים בהגדרות שלך, מבלי לבקש את רשותך. למשל, הוא מחליף את דף הבית ואת מנוע החיפוש המועדף עם המחשבים שלה עצמה אז אתה כל הזמן חשופים לאיומים. המודעות רבים לקבל נזרק בדרך שלך על בסיס יומי. המסך כולו מכוסה כרזות, קופונים, דילים, הצעות, בתוך טקסטים, וכו ‘, ועוד. להיזהר עם מודעות אלה. רובם אינם בטוחים. הם גם מובילים לדף מפוקפקים, מלא של טפילים או הם טומנים בחובם טפילים עצמם. אם אתה לוחץ על הפרסומת הלא נכון, אתה מזמינים יותר זיהומים במערכת שלך.

חוטפי חושף אותך לסיכון תוכנות זדוניות מדי יום. זה הורס את חווית הגלישה שלך. חדירות שאתה נאלץ לסבול הם רבים כל כך שתפעיל את הימנעות שימוש במחשב שלך. . שזה סוג של האופציה הטובה יותר, בהתחשב בכך שאת תמיד בלחיצה אחת בלבד זיהומים. עם זאת, אתה לא יכול לעשות את זה לנצח במוקדם או במאוחר תצטרך להשתמש במחשב שלך אבל עם חוטפי על הלוח, זה אתגר אמיתי. הדרך היחידה החוצה היא להסיר את הטפיל לתמיד. רק אז ההפרעות ייעלמו לחלוטין. אל תהססו. למצוא איפה אורב חוטפי ומחק אותו בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך להסרת מפורט שלנו למטה. כל שעליך לעשות הוא בצע את השלבים לפי הסדר המדויק נתון ובקרוב מספיק המחשב מווירוסים שוב יהיה. לפעול מהר. עיכובים להוביל חרטה.

איך אתה נתקע עם הסיומת WikiBuy? האמת היא כי המזיק גרמה לך נותן רשות להיכנס. כמו זה לא יכולים להיכנס בלי זה. פירושו של דבר בחלק לכוון אתכם נתן הרשאה, אבל אתה לא זוכר. כי עשיתי זאת. זה כי המזיק משתמש בטקטיקה ערמומית פתי אתה. . הוא מסתתר מאחורי חבילות freeware, דוא ל זבל, עדכוני תוכנה מזויפת, דפים פגום, טורנטים שלא אומתו, וכו ‘. אם אתה לא משלם תשומת לב מה אתה נותן רשות, אתה בסופו עם זיהומים. חוסר הזהירות שלך הוא מה כל טפילים הכי רוצים. אף אחת משיטות הסתננות הם טובים מספיק כדי לעבוד בלעדיו. להיות ערניים יותר בעתיד. לא למהר ולקרוא בקפידה הכל לפני שאתה אומר “כן”.

הסרת וירוס WikiBuy

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס WikiBuy מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *