By | July 5, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס WhiteClick. זה WhiteClick וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה שם לב לנוכחות WhiteClick app בדפדפן שלך – אתה בצרות. זה עשוי להיות כפי שפורסם תוכנית שימושית, זהו למעשה המזיק תוכנות פרסום מעצבן. אתה לא רוצה כזה כלי חשמל מזויפת. אתה לא יהנה קיומה במחשב שלך בדרך כלשהי. האמת היא, שאתה רק אשאיר להתמודד עם ההשלכות של פעולות זדוניות שלה. ברגע זה זיהם את הדפדפן, זה נמשיך הלאה לנטר את פעילות האינטרנט שלך.

WhiteClick יותר מסוגל לגנוב את היסטוריית הדפדפן, הרגלי הגלישה, שאילתות החיפוש, וכן סיסמאות, מזהה הכניסה, מספרי כרטיסי אשראי, ועוד. זה ישיג את הנתונים האינטרנט שלך כדי ליצור מודעות ופריטים מוקפצים. פרסומות כאלה רואים לעיתים קרובות בצורה של דילים בלעדיים, הצעות, מבצעים וקופונים, מהבהב הודעות, מזויפים בקשות לעדכון ועוד. המטרה העיקרית היא ליצור הכנסה לשלם לכל קליק.

WhiteClick adware מופצת לעתים קרובות באמצעות חבילות תוכנה חופשית, קבצי torrent מושחתים, הודעות עדכון מזויף. הם יכולים גם לקבל התפשטו על ידי דוא ל זבל, קבצים מצורפים, או מפוקפק קישורים ופרסומות. ? יש משהו שאתה יכול לעשות כדי למנוע זיהום תוכנות זדוניות? . כן, יש- אנו ממליצים לקוראים שלנו כדי לקבל את עדכוני תוכנה ממקורות רשמי ואמין בלבד. לא סומך על מוקפץ אקראי שמדרבן אותך ללחוץ על קישור חשוד כדי לעדכן תוכנה במחשב שלך.

כמו כן, בעת הורדת תוכן מהאינטרנט, מומלץ מאוד בחירה של סוג התקנה מותאמת אישית או מתקדם. בדרך זו אתה יכולים להציג רשימה מלאה של תוכניות ויישומים כלול את הצרור ובטל יכול בקלות כל תוכנה שנראה לך חשוד או לא המיועד להורדת מלכתחילה.

Adware אינו נחשב להיות וירוס אמיתי, כי הוא מדביק את הדפדפן שלך בלבד, לא על כל המערכת. . עדיין, זה לא אומר שזה לא מזיק. ברגע שאתה מזהה את נוכחותה, עליך להסיר אותה מהמחשב שלך באופן מיידי. עם כל יום זה מה שנשאר מכשירים משלו, זה יפיק פולשניות יותר ויותר פרסומות ופריטים מוקפצים, עד שיום אחד הדפדפן שלך אז תיקים רבים כי זה יפסיק לעבוד לחלוטין.

בינתיים, תחווה קריסה קבוע בכל פעם שאתה מנסה לקיים עם נורמלי גלישה לחוות. הדפדפן שלך יהיה להקפיא גם לעתים קרובות, בגלל זה לא יהיו מסוגלים לשמור על העלאת כל כך הרבה פרסומות. אם אתה רוצה חוויה גלישה רגילה ולשמור את הפרטיות שלך נהיה בסכנה, אנו מציעים שתמשיך עם ההסרה של פרסום WhiteClick הזדוני הזה כמה שיותר מהר!

הסרת וירוס WhiteClick

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס WhiteClick מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *