By | June 29, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Whiteclick. זו Whiteclick וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

סוסים טרויאניים הם נחשבים הסוג המסוכן ביותר של וירוסים שם בחוץ. ויש לכך סיבה טובה. טפילים זדוניות כאלה הם מאוד חשאי ופסיביות. סוסים טרויאניים כגון Whiteclick יכול לשמש כדי לגרום כל מיני סוגים של נזק חמור למחשב שלך. Whiteclick יכול לשמש ככלי שנותן וירוסים אחרים גישה למערכת המחשב נגוע. כן, הבנת את זה כראוי סוסים טרויאניים להפעיל טפילים כמו תולעים, חוטפי דפדפן, תוכנת פרסום, תוכנות ריגול ותוכנות ransomware אפילו כדי להמיט אסון על המחשב שלך.

מה עוד, סוסים טרויאניים ידועים לשנות כל מיני הגדרות מערכת, כמו גם להתקין תוכניות זדוניות ויישומים שונים בלא ידיעתך או הסכמתך. וזה לא הכל. יכולת אחרת של Tojan Whiteclick היא לנצל משאבים שזה יכול לשים את הידיים שלה על. אפשר להשתמש ה-CPU, הכרטיס הגרפי כוח כדי להפוך את המחשב למכונת cryptomining. כל היכולות שהוזכרו הם רק טעימה של מה הוירוס הזה שהוא מסוגל לעשות.

. זה חשוב מאוד להזכיר כי סוסים טרויאניים לא יכול לחדור את מערכת המחשב שלך מבלי שהוזמנו. משמעות הדבר היא הדרך היחידה להם להדביק את המחשב שלך זה בשבילך להעניק להם גישה בעצמך. אבל מי שפוי היה פותח את הדלת תוכנה זדונית כזו? אף אחד לא. הדבר הוא, משתמשים לתת הודאה וירוס זה מבלי שיידע על כך. תנו לנו להסביר. האמצעי הנפוץ ביותר של התפלגות טרויאני היא דרך חינם תוכנות מצורפות, בקשות לעדכון מזויפים, ואת אפילו דוא ל זבל, קישורים מפוקפק או מודעות.

אם ברצונך למנוע זיהום פוטנציאליים טרויאני Whiteclick, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות. אנו ממליצים בחום בחירה של סוג התקנה מותאמת אישית או מתקדם בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט. כי חבילות תוכנה כזו לעיתים קרובות כראוי מפרטת את כל תוכנו, למשתמשים אין שום דרך לדעת אם הם למעשה מוריד תוכנות זדוניות יחד עם תוכניות ויישומים אחרים.

סוסים טרויאניים הוא הסוג המפחידים ביותר של וירוס. זה יכול לגנוב את הנתונים האישיים שלך בקלות, וכן לנטר את פעילות האינטרנט שלך. בנוסף, זה יכול לרגל אחריך כמעט והן מבחינה פיזית. יש דרך עבור האקרים לשלוט המצלמה והמיקרופון שלך, כדי לראות ולשמוע את כל מה שאתה עושה. כאילו כל יכולות שהוזכר כבר אינם מספיקים, סוס טרויאני כמו Whiteclick, באפשרותך לבצע כל מיני פעולות זדוניות זה יכול להוביל מסך כחול של מוות.

הדבר עם וירוסים טרויאניים הוא כי ככל שהם נותרו ללא השגחה, הם יגרמו לנזקים נוספים. אז אם אתה קורבן של טפיל זדוניות כאלה, אתה צריך לפעול במהירות, להסיר וירוס זה בהקדם האפשרי, לפני שהגרוע מכל יקרה, המחשב ניזוק ללא תקנה. אתה לא רוצה. מישהו כדי לנצל את המידע הפרטי שלך, נכון? להגן על הנתונים שלך ואת החזרת השליטה במחשב שלך! אנחנו יכולים לעזור לך להיפטר את הסוס הטרויאני Whiteclick. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת וירוס Whiteclick

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Whiteclick מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *