By | March 12, 2018
Remove Whileyouhavetheprize.stream

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Whileyouhavetheprize.stream. המדריך להסרת Whileyouhavetheprize.stream עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה רואה את הדף Whileyouhavetheprize.stream, והמשתמש”מזל טוב! נבחרתם היום לקבל פון בחינם X, פלייסטיישן 4 או סמסונג גלקסי S6! נא לחץ על אישור כדי לקבל את הפרס לפני בגידה לאף אחד אחר!”מוקפץ, לא להתרגש. . לא, אתה לא ניצחת משהו האתר Whileyouhavetheprize.stream הוא הונאה. זה מופיע רק כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים החוטף דפדפן מגעיל וזה האחד שגורם בעמוד מוצלת ואת מטעה המודעה תופיע.

Crooks להשתמש באתר כדי לפתות את הקורבנות שלהם חשיפת מידע אישי. . זה פיתיון… אל תנשך! פעם אחת על מקש OK ואת “. הפרס שלך”, תתבקש למלא טופס. אל תעשי את זה, לא משנה מה. לא כותבים את שם, כתובת, גיל, והכי חשוב, לא יחשוף כל האישורים הכספיים. ההאקרים הם את הכסף שלך. בדרך זו או אחרת, הם ימצאו דרך. להשיג את זה. עם סחיטה או גניבה, הם יעשו זאת. אז, לא יקל על העבודה שלהם על ידי מתן משם מידע פרטי לסגור את הדף Whileyouhavetheprize.stream בהקדם ולהתחיל לחפש את הבעיה האמיתית, aka החוטף.

כפי שאמרנו, יש לך החוטף את המערכת שלך, מה שאומר כי הסריקה Whileyouhavetheprize.stream לא תהיה היחידה. ההיפך הוא הנכון. עוד נשאר החוטף, והמצב יהיה יותר גרוע. את חווית הגלישה שלך הופך לסיוט. . אתה לא יכול לגלוש באינטרנט בדרך כלל יותר. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתם מפריעים. אתה גם רואה הונאות כמו האחד הנ ל אתה מקבל הופנה לאתרים מפוקפקים או אתה מקבל מופגזים המודעות או שניהם. זהו חוטפי עושה. זה לא אעזוב אותך לבד, דברים לשמור על החמרה-ככל שחולף הזמן.

Remove Whileyouhavetheprize.stream

The Whileyouhavetheprize.stream Virus

המזיק לוקח שליטה מלאה של דפדפנים בעבר אמין שלך, הדעה שלך כבר לא רלוונטי. אתה רואה מה חוטפי רוצה שתראה. הוא הורס את פעילויותיך באינטרנט, גורם לך להימנע באמצעות המחשב. לא רק זה, אבל. הזיהום גורם גם למחשב שלך לקבל ביצועים טובים. תבחין כי המחשב ומהפיתוח, קריסות, קופא לעיתים קרובות יותר. חלק מהתוכניות שלך עלולה להיכשל לטעון. אפילו את חיבור האינטרנט שלך עלולה להפוך לבלתי יציבה באופן פתאומי. אבל שום דבר לא עדיף את הסיכון פרטיות שאתם נחשפים.

המזיק מגעיל מציץ? לך ומנסה לגנוב מידע רגיש רק עד אז מוסרת ופושעי אינטרנט מאחורי זה. אל תתנו לזה לקרות. מחק את החוטף בהקדם האפשרי. אל תשכח אתה מתעסק עם האקרים ואין שום תוצאה אשר אתה תהיה מרוצה. מלבד כאשר חוטפי יעלם. אז, הסר אותו. למצוא היכן הוא מסתתר ומחק אותו על המקום. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. לא מטרידים אותי. הדברה משתמשת כל שנייה כדי לגרום לך נזק. להיפטר ממנו בהקדם האפשרי.

איך החוטף להיכנס? מיותר לציין, היא לא תופיע פתאום. המזיק גרמה לך המאפשר כניסה. . כן, זה לא יכול להיכנס ללא אישורך, ולכן פונה טריקים כמו דפים פגום, freeware, דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, טורנטים שלא אומתו, פרסומות של צד שלישי זדוני, וכו ‘. אם אתה מוטרד, כל אחת מדרכים אלה יעשה. אם שמים לב, אבל אף אחד מהם לא יצליח. אזכור זאת בפעם הבאה שתעבור למצב מקוון.

להיות זהיר מה אתה לוחץ על מה שאתה מסכים. . תתרחק מוצלות ולהוריד את האפליקציה שלך ממקורות אמינים בלבד. תמיד לעשות בדיקת הנאותות. תמיד קל יותר למנוע טפיל להיכנס זה להתמודד עם זה, לאחר שהוא כבר פנימה

הסרת התקנה של Whileyouhavetheprize.stream

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Whileyouhavetheprize.stream מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *