By | October 26, 2018

Weeklycodezz4 הוא וירוס מגעיל מאוד שייך למשפחת סוס טרויאני. הוא נחשב להיות מסוכן מאוד, מסוגל לפגוע קשות בכל מערכת המחשב הוא מדביק. וירוס זה לא יגרום לך צרות רק בשביל הכיף. הרווחים טפיל Weeklycodezz4 לא רק על-ידי שיתוף המידע האישי והפיננסי שלך עם צדדים שלישיים אחרים, אלא גם באמצעים כמו סחיטה. בואו להרחיב.

סוס טרויאני כזו יכול לפענח את המסמכים שלך, חשבונות וקבצים אחרים, ואז לדרוש כי אתה משלם כופר עבור החלמתם. Weeklycodezz4 יכול בקלות להפוך הכל על מערכת ההפעלה שלך גם לחלוטין לסגור את זה. תסמינים אחרים המוצגים בשל זיהום וירוס מגעיל זה כוללים, אך אינם מוגבלת כדי פולשניות הונאה המודעות שתכסה את כל דף שאתה מבקר בו, התקנת יישום אינטרנט בלתי מורשית, שינוי הרישום, וכן את הפלישה זדוניות אחרות תוכנה על המכשיר.

אבל איך וירוס טרויאני זה הצליחה להתגנב במחשב שלך מבלי שיבחינו בו? רוב המשתמשים מדווחים כי חומת האש שלהם לא דיווח כל התקפה, אז זה בא בהפתעה כי המחשב שלך יש שהסתנן הסוס הטרויאני Weeklycodezz4. טפיל זה בדרך כלל מגיע עם התוכנה שהורדת מהאינטרנט. . זה לא נדיר עבור אתרי אינטרנט מפוקפקים שניתן יהיה להפעיל אותו במחשב שלך גם כן. במקרים כאלה, הזיהום קורה כאשר אתה לוחץ על פרסומות נגועים או חלונות קופצים זה להפנות אל הדפים אינם מאובטחים.

חשוב לציין כי נוכלים להסתמך על חוסר הזהירות שלך נאיביות, על מנת לשגשג. אל תהיה רשלנות או פזיזות! קח את הזמן שלך לקרוא בעיון את כל התנאים וההגבלות לקרוא את האותיות הקטנות, לחשוב פעמיים לפני לחיצה על הכפתור ‘אני מסכים’. מומלץ מאוד גם התקנת תחת מצב התקנה מותאמת אישית כאשר היא זמינה, כדי לא לתת תוכן זדוני נסתר מקבל מותקן באופן אוטומטי ללא ידיעתך.

כל וירוס סוס טרויאני הוא מסוגל באופן חמור פגיעה במכשיר שזה פלש. הטפיל Weeklycodezz4 הוא לא שונה. ברגע שזה נעשה פעיל, לסבול את ההשלכות של להיות רשלן. זה יכול להפוך את דפדפני האינטרנט שלך הצגת המודעה כלים, לגנוב את המידע האישי והפיננסי, כמו גם להצפין את הקבצים שלך, לגרום לך לשלם עבור פענוח שלהם. וירוס זה יהיה לבלגן את מערכת ההפעלה שלך לחלוטין.

המערכת שלך יתחיל לקרוס, הודעות שגיאה רבות יתחילו להופיע בצג שלך. זה גם אפשרי עבור מסך כחול של מוות להגיע גם. בין אם בעיה זו יוצא משם או לא, זה תלוי בך. חשוב מאוד שלא לעכב פעולה. אם להישאר פעיל ולא לאפשר את Weeklycodezz4 להסתובב חופשי במחשב שלך, המצב שלך בלבד תקבלו יותר ויותר גרוע, עד המכשיר פגום אז הוא לא יוכל לבצע לגמרי. הפתרון היחיד הוא להסיר וירוס סוס טרויאני מסוכן זה בהקדם האפשרי!

הסרת וירוס Weeklycodezz4

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Weeklycodezz4 מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *