By | September 18, 2018

Web Companion הוא קידם ככלי שימושי שיסייע לך כדי לשמור הדפדפן שלך מפני תוכנות זדוניות כמו פרסום, spamware, תוכנות ריגול ואיומים אחרים. במציאות, זה לא כמו שונה שהיא מתיימרת לשמור הדפדפן שלך מפני הטפילים. מומחים לסווג את יישום זה כשהיה גור (שעשויות להיות לא רצויות תכנית). אבל אל תטעו, הסכנה כי תוכנה זו ניתן להכניס אותך היא דבר מלבד פוטנציאליים. אפילו אם זה יצליח לשמור על טפילים אחרים מן פורטל האינטרנט שלך, טפיל זה יש משימה זדוני משל עצמו.

ברגע Web Companion מקבל מותקן, הגור הזה יפקח על הפעילות המקוונת שלך ואת איסוף הנתונים כגון אך לא מוגבל לחיפוש תוצאות, הדפדפן הרגלים, היסטוריית אינטרנט. עם המידע הזה, יהיה מסוגל לייצר תוכן, המשתמש, תהיו נוטים יותר לחץ על רלוונטיות המודעה. עבור כל קליק שתבצע, ישלמו את הטפיל. אבל יש עוד. App היא תצוגה המתוכנתת להציג פרסומות רבות ככל האפשר, ללא תשומת לב, אם הם מובילים למקורות מאובטח. זה אומר, כי אתה עלול לקבל rerouted לאתרי צד שלישי חשוד ומסוכן אפילו לגרום נזק למחשב שלך.

הכלבלב Web Companion שניתן להוריד או להתקין מהאתר הרשמי שלה. עם זאת, זה לא הדרך היחידה טפיל זה להפיץ. אמצעים אחרים של התפלגות כוללים דוא ל זבל מצורפים, זיוף, freeware, קבצי torrent ועדכונים המודעות נגועים. אם אתה מקבל הודעות דוא ל נראה חשוד, במיוחד אם היא מסומנת כספאם or/, מכילה קובץ מצורף, עדיף לנווט ברור ממנו. . זה לא נדיר מיילים הנגוע להתחזות הודעה מחברות אמין כמו eBay, אמזון או PayPal. במקרים כאלה, עדיף להשוות את הכתובת עם אחד המפורטים באתר הרשמי שלהם, כדי לוודא שזה לא מזויף. אם שם הדואר האלקטרוני אינו זהה, עליך למחוק באופן מיידי את ההודעה הזאת.

Web Companion ניתן גם לקבל באופן אוטומטי מותקן במחשב שלך, אם אתה לא שם לב תהליך ההתקנה. . אל תהיה פזיז קרא כל שורת טקסט. . זה תמיד הכי טוב לבחור Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה, אשר יאפשר לך להציג את כל תוכנה בונוס אשר היה חבוי ממך… כל שעליך לעשות הוא לבטל את הבחירה בכל תוכניות נוספות ויישומים, אז הם לא הותקן במחשב שלך.

הגור הזה הוא לא וירוס. עם זאת, זה גם לא מזיק אמנם זה לא יכול להזיק למערכת המחשב, זה עלול לגרום נזק הדפדפן שלך, אשר ישקף באופן אוטומטי על חוויית הגלישה שלך. אם שמת לב שינויים פתאומיים בהתנהגות של הדפדפן שלך כמו לקרטע, וצמצום איטי ומקסימום של חלון אינטרנט, או אם זה לוקח זמן רב יותר עבור הדפדפן להגיב, אתה צריך לדעת את זה זה הכל בגלל הקיום של הכלבלב במחשב שלך.

יתר על כן, מקוון האבטחה והפרטיות שלך נמצאים בסכנה. נוכלים יכול בקלות לנצל את המצב ולקבל מידע רגיש, אשר הם יכולים לשתף עם אנשים אחרים למטרות מיטיבות. הדרך היחידה עבור החזרת השליטה בדפדפן שלך, להגן על המידע האישי והפיננסי שלך היא להסיר יישום זדוני מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. עוד את העיכוב לוקח פעולה, החמיר את המצב שלך יהפוך.

הסרת התקנה של Web Companion

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Web Companion מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *