By | January 22, 2018
Remove Weather Inspect

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Weather Inspect. המדריך להסרת Weather Inspect עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Weather Inspect הוא יישום אשר מספק דוחות מזג אוויר ותחזיות. הכלי כולל ערכה של תכונות. זה הופך את תחזיות rainfalls, עכירות, מחשבת את אחוז לחות, מהירות הרוח, כיוון ביחידות שונות. Weather Inspect שימושים לוקליזציה דינמי כדי לאחזר את תנאי מזג האוויר העדכנית ביותר עבור האזור הנוכחי. עם ממשק משתמש אינטואיטיבי, השירות עשוי להיראות להיות עוזרת נוח ואמין, אך דוחות מדינה אחרת. Weather Inspect יש צד את עינו של מומחי אבטחה סייבר, לא בצורה טובה. יש שחולקו לקטגוריות התוכנית כפי adware עקב מוסמך מעבד זה פועל במקביל עם המשימות הרגיל שלה.

אם אתה לא זוכר. התקנת Weather Inspect למחשב שלך, אל תהיה מופתע. הרבה אנשים מגלים תוכנית זו מבלי הסבר הגיוני לגבי איך זה הגיע לשם. האירוע הוא לא כזה מסתורי כמו שזה נראה. האתר הרשמי של היישום, weatherinspect.com, מגלה שיש משהו לא במקום. לחצן הורד כתום בדף הבית, אבל אינו מארח קישור. Adware, למעשה היא התפשטה באמצעות שיטות אלטרנטיביות. טכניקת ההפצה הנפוצה ביותר היא bundling. תוכניות פיראטיים, freeware ו shareware לשרת הורדה לקוחות עבור הכלי חמקנית. במקרים מסוימים התוכנה תציע adware בתור בונוס. באפשרותך לבחור לקבל אותו או הבחירה. הקפד שלקרוא את התניות והתנאים, כך תמצאו את האפשרות.

Remove Weather Inspect

The Weather Inspect Virus

שיטות אחרות להפצת Weather Inspect כוללים דוא ל זבל, נסיעה התקנות. הטכניקה מען כרוך מארח הפיזי. המסמכים המצורפים, תמונות, ארכיונים, תיקיות ופריטי נשאים אחרים שאינם מנוצלים להעברת adware. השולח יציג את הקובץ כמו הודעה על חברה אמינה או הארגון, כמו הפוסט לאומי, משטרת מחוז, בנק, מוסד, ענף ממשלתי, רשת חברתית או חנות וירטואלית. שימו לב כי הגישה את קובץ המארח הוא מספיק כדי להנחות את השידור של adware. כדי לבדוק אם הודעה נתונה היא לגיטימית, הוכחה כתובת הדואר האלקטרוני של השולח. נסיעה התקנות אינם דורשים מתווך. כל שנדרש הוא להיכנס לאתר אינטרנט או על קישור. כדי להיות מוגן, עושה את המחקר שלך על תחומים חשודים.

Weather Inspect גורם הכנסה עבור המפתחים שלה על-ידי תמיכה תוכן של צד שלישי. התוכנית חשאית מציגה פרסומות המכיל מציאה קניות עסקאות. הם יובא במגוון רחב של פורמטים, כולל כרזות, freebies, קישורים ב- text, קופון תיבות, השוואה, המעבר, interstitial, צף, הקשרי, המודעות בתוך השורה. כדי להפוך את תוכן בחסות המושכים את העין, כך שמשתמשים יתעניין, adware מנצל אפקטים מיוחדים. זה מעטר חלונות הפרסומת עם ססגוניות, רהוט גופנים וכן אנימציות פלאש. לך יהיה ממוקד עם הצעות בלעדיות על מוצרי צריכה שונים. חלק מהם יכול לרכוש את ההתעניינות שלך. שימו לב כי המהימנות של ההצעות המוצעת אינה מובטחת. 2Steps-Soft LLC, חברת מאחורי הכלי, יש disclaimed אחריות על תוכן של צד שלישי. בעיות אבטחה שייתכן יהיה הנטל שלך לבד.

תנוחות Weather Inspect איומי אבטחה עם פעילות משלו כדי להתחיל עם. Adware מוגדר לשמור על מעקב אחר של הפעלות מקוונות של אנשים ולאסוף מידע מדפדפן האינטרנט שלהם. זה יהיה שיא שלך ההיסטוריה, עוגיות, הקשות, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, פרטים דמוגרפיים, תושבות, דוא ל, מספר טלפון, פקס, שמות משתמש, סיסמאות, ואישורים פיננסיים. הקלט שנאספו ארוזים בתוך קטלוגים ונמכר בשווקים דארקנט. שימו לב כי הבעלים של adware לא בקש מהמשתמשים רשות כדי לפקח על הפעילות המקוונת שלהם ולאסוף מידע עליהם. הנתונים הרגישים שלך יכול ליפול לידיהם של פושעי סייבר.

הסרת התקנה של Weather Inspect

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Weather Inspect מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *