By | July 6, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Wcupdater.exe. המדריך להסרת Wcupdater.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

תוכנות זדוניות חוקרים לסווג Wcupdater.exe וירוס סוס טרויאני מסוכן. לחמא”ס התגנבות הינן רב-תכליתיות. . למה? כי יש גבול מה הוירוס הזה יכול לעשות. יש מגוון רחב של אמצעים כדי לגרום נזק למחשב של הקורבן, ברגע הטרויאני מחליט לפתוח במתקפה.

ניתן לתכנת את הנגיף לגרום לכל מיני נזקים כגון מחיקת קבצים חשובים, משחית את הרישום של windows, הפגזה בתוכן המודעה מעצבן, כמו גם ירידה ענקית הביצועים של המחשב. וזו רק טעימה מהיכולות של הסוס הטרויאני. זה כלי רב עוצמה בידיו של פושעי סייבר המבקשים להמיט ולגנוב כל מיני פרטים אישיים.

סוסים טרויאניים כמו Wcupdater.exe לרוב המופצים באמצעות תוכנות מצורפות, מבקשת עדכון מזויפים, זבל הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל, קבצי torrent מושחתים, וכו ‘. לעתים קרובות, משתמשים לעשות את הטעות הבאה כאשר הם הורדת התוכנה מהאינטרנט – הם בוחרים עבור התקנה מהירה Standard/, ולכן אינם מסוגלים להציג את התוכן המלא של חבילות תוכנה אותו הם מנסים להתקין. התוצאה פעולה שהמשתמש לתת ביודעין גישה איומים זדוניים כמו וירוס טרויאני Wcupdater.exe.

כדי למנוע זיהום טפיל כזה להגיע מערכת המחשב שלך, אנו ממליצים קוראינו לבחור מותאמת אישית או מצב מתקדם באשף ההתקנה במקום. כשהם רואים תוכנית או יישום הם יסכימו חשודים או לא אפילו המיועד להורדת מלכתחילה, הם יכולים בקלות הבחירה.

מי לא מפחד חדירה פוטנציאליות של סוס טרויאני? באמצעות סוג זה של וירוס, פושעי סייבר יכול לרגל הקורבנות שלהם בקלות. הם יכולים לפקח על כל צעד שאת עושה – הן את וירטואלי והן בעולם האמיתי. צובר שליטה על מצלמת אינטרנט ומיקרופון שלך יהיה קלי קלות, ברגע הסוס הטרויאני השיקה התקפה על המחשב שלך.

אף אחד לא רוצה את הפרטיות שלהם נפרצה בצורה כזו. יתר על כן, האקרים יהיה מסוגל לגנוב קבצים חשובים כמו תמונות, מסמכים, קבצי הפעלה וכל דבר אחר שהם למצוא ערך. לאחר מכן, הם יהיו משותפות נתונים כאלה עם צדדים שלישיים למטרות רווח. סוסים טרויאניים גם הם דרך מצוינת כדי להדביק מחשב עם סוג אחר של וירוסים כמו תולעים, ransomware, תוכנות ריגול, תוכנות פרסום, חוטפי דפדפן, וכו ‘. היעד הסופי של טפיל זה זדוני היא לגרום נזק חמור למחשב של הקורבן, עושה עבודה על המחשב בלתי אפשרי.

לעיתים קרובות חדירת וירוס כזה מוביל מסך כחול של מוות. הדבר החשוב ביותר לעשות כשאתה נופל קורבן כדי הסוס הטרויאני Wcupdater.exe הוא לפעול מהר ככל האפשר. ככל תוכנה זדונית זו נשאר במערכת שלך ללא התערבות, הנזקים יקבל יותר. אנחנו יכולים לעזור לך בהצלחה להסיר את הסוס הטרויאני מהמחשב שלך. פשוט בצע שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת התקנה של Wcupdater.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Wcupdater.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *