By | June 4, 2018
Remove VideoBuzzer Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס VideoBuzzer. זו VideoBuzzer וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

כמו adware טיפוסי יישום, VideoBuzzer מתגנב לתוך המחשב האישי שלך לא מורגש והוא מתחיל להראות לך מפרסומת מוקפצת שכותרתו “הביא לך על ידי VideoBuzzer” בכל פעם שאתה מנסה לגשת דפדפן האינטרנט שלך. למרבה הצער, זה לא יפריע רק פעילות הגלישה שלך, אך ייתכן גם לאיים על אבטחת המערכת שלך, אשר מיד מסווגת VideoBuzzer תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות.

מלבד הפרסומת ברכה שכותרתו “הביא לך, על ידי VideoBuzzer”, בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך, גוונים של פרסומות מסחריות אחרות להציף את הצג שלך. זה יוביל בהכרח בעיות אחרות לא נעימות, כגון קריסות מערכת תכופים ואת ביצועי המחשב איטיים יותר.

עם זאת, למרות היותו מטריד, הבעיות הנ ל אין מה להשוות את העובדה כי VideoBuzzer הוא מסוגל מאיים על הביטחון האישי שלך. משמעות הדבר היא כי הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להסיר את היישום adware המחשב הווירטואלי, ברגע אתה מבחין את נוכחותה על זה.

VideoBuzzer שימושים מסוג אחר שיטות שחדר המחשב האישי שלך. התוכנית יכולה לפתות אותך אישור התקנה שלה מבלי שידע על כך, עד פרסומות רבות מתחיל להופיע משום מקום.

לרוב, VideoBuzzer נכנס למחשב שלך יחד עם אחרים freeware, מכיוון שהוא מספק ואולי נקודת הגישה הקלה ביותר. במקרה זה, זה למעשה האשמה של משתמשים, כמו שהם לא מספיק קשוב בעת התקנת תוכנה חדשה במחשבים שלהם. במקום לקרוא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של התוכנית, הם פשוט מסכים לכל מה ממהר, תן adware מזין את המערכות שלהם.

Remove VideoBuzzer Virus

The VideoBuzzer Virus

השיטות האחרות בשימוש על ידי VideoBuzzer להדביק את המחשב שלך כוללים את השימוש קבצים מצורפים דוא ל זבל, קישורים פגומים ואתרי אינטרנט פגומה. בנוסף, היישום פרסום יכול להוות כעדכון מערכת או התוכנית מזויף כדי לגרום לך להתקין אותו במחשב שלך. למרות זאת, מה עליך לדעת בוודאות, הוא ש-freeware הזה קרובות נכרכות סוגים שונים של תוכנות זדוניות, אשר יכול לגרום לך בעיות רציניות הקשורות לאבטחה.

VideoBuzzer שיפקד כתוכנית שימושי אשר יסייעו לך לשפר את חוויית וידאו-הצגה בפלטפורמות כמו YouTube. עם זאת, אתה בהחלט לא צריך לסמוך זה. במקום לעזור לך, VideoBuzzer גורם לך כל מיני בעיות אבטחה אשר אתה צריך להתמודד עם. למשל, בגלל מודעות מרובות צצים בכל פעם שאתה מנסה לגלוש באינטרנט, את ביצועי המחשב שלך מאט משמעותית, הפעלת המערכת לחוות קריסות בתדירות גבוהה. גם, שיש בראש VideoBuzzer יכול לגנוב פרטים אישיים ופיננסיים שלך ושל מיקומים משותפים עם צד שלישי לא ידוע, שצריך לשכנע למחוק את היישום מהמערכת שלך מהר ככל שתוכל.

למרבה המזל, הסרת VideoBuzzer הוא לא תהליך קשה. באפשרותך למחוק את התוכנית באופן ידני או אוטומטי. ניתנות הוראות להסרה ידנית שואג מאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. אתה יכול לעשות את זה על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות.

הסרת וירוס VideoBuzzer

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס VideoBuzzer מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *