By | June 19, 2018
Remove Vid Adblock

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Vid Adblock. זו Vid Adblock וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

Vid Adblock הוא אמר כדי להסיר פרסומות וידאו, ואולם, נראה כי התוכנית יש שחולקו לקטגוריות כיישום adware טיפוסי במקום. הסיבה העיקרית להיות מסווגת כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור), היא היכולת של Vid Adblock כדי להזין את המחשב הווירטואלי שלך בלי לבקש רשות כלשהי ומציגה מודעות מסחרי משלו. חוץ מזה, העובדה כי אין כל ערובה כי השירותים המסופקים על-ידי היישום הם מהימנים, היא אמיתית הוכחות Vid Adblock להסירה מהמחשב שלך בהקדם האפשרי.

Vid Adblock לא ניתן להוריד מהאתר הרשמי שלה, מה שאומר שהוא משתמש בשיטות אחרות כדי לחדור למחשב שלך. לרוב, התוכנית נכנסת המערכת שלך יחד עם אחרים freeware, כיצד למנוע חטיפת דפדפן האינטרנט שלך. זה בדרך כלל קורה במהלך תהליך ההתקנה של תוכנה חדשה במחשב שלך, כי אתה לא קורא את התניות והתנאים שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של היישום. במקרה זה, אתה פשוט מסכים לכל מה ממהר, ולתת adware לתוך המערכת מבלי שיידע על כך. לכן, אתה צריך להיות זהיר מאוד בכל פעם בעת התקנת תוכנה חדשה במחשב הווירטואלי. במקרה אחר, יושם האבטחה שלך בסכנה.

פעם אחת Vid Adblock נכנס למחשב האישי, זה מתחיל להציף את דפדפן האינטרנט שלך עם גוונים של פרסומות מסחריות. למרות העובדה כי Vid Adblock נועד לספק לך את הטוב ביותר לקניות עסקאות באינטרנט, בעוד באותו זמן החוסך לכם המון זמן, המודעות האלה הם הסיבה העיקרית למה את המחשב מקבל יותר איטית וחוויות קריסות מערכת בתדירות גבוהה. חוץ מזה, אם אתה לוחץ על הודעה מוקפצת המסופקים על ידי Vid Adblock, יעמוד בפני בעיה עם האבטחה שלך, כי adware מעמיד את המערכת שלך בסכנה. לכן, אם אתה רוצה להימנע מאיים הפרטיות האישי והפיננסי שלך, לא, עליך לשמור Vid Adblock במחשב הווירטואלי.

Remove Vid Adblock

The Vid Adblock Virus

דבר נוסף שאתה צריך לדעת זה Vid Adblock הוא מסוגל הקלטות היסטוריית הגלישה שלך והעדפות וירטואלי. לאחר התוכנית אסף את המידע אודות הרגלי הגלישה שלך, זה יתחיל בהצגת תוכן חיצוני על המסך. זכור כי אתה לא צריך לסמוך בכל פרסומות שסופקו על-ידי Vid Adblock, כפי היישום adware לא לוקח אחריות על התוכן המוצג בדפדפן האינטרנט שלך. כך, אם תלחץ על מודעות המוצגות, אתה יכול לקבל העברה לאתרים שונים אשר מכילים חומר חשוד, מסוגלים להדביק את המחשב עם תוכנות זדוניות.

להיות מודע כי כל לחיצה על פרסומת המסופקים על ידי Vid Adblock, מביא רווח שלישיים מתחבא מאחורי התוכנית adware, ממשיך את קיומו. הדרך היחידה לסיים את כל מודעות תועלת היא להסיר את Vid Adblock מהמחשב שלך. לפיכך, מחיקת יישום זה ממערכת מומלץ מאוד. בנוסף, עליך לוודא שהמחשב שלך מוגנים היטב מפני תוכנות זדוניות.

אם הפעלות הגלישה שלך נותבו לאתרי אינטרנט לא מהימנים, קבצים פרוץ, סביר מאוד כי כמה זיהומים המחשב עשוי הצליחו לחדור את המחשב הווירטואלי שלך. כתוצאה מכך, זיהומים עלולים להיות מוסתרים לתוך המערכת, הם יכולים לאפשר כמה פושעי סייבר לקבל גישה למחשב שלך, לגנוב את הנתונים הרגישים שלך. במקרה כזה, הדרך היחידה למחוק כל איומים ווירוסים ממערכת לגמרי, להגן על הנתונים האישיים שלך נגנב, היא להשתמש תוכנית אבטחה אוטומטיים. באמצעות זה, כל זיהומים מוסתר יכול להיות ממוקם ונמחק בעת ובעונה אחת.

למרבה המזל, ההסרה של Vid Adblock הוא לא תהליך קשה. אתה יכול למחוק את התוכנית לצד פרסומות שלה, באופן ידני או אוטומטי. למקרה שתצטרך עזרה עם תהליך ההסרה, באפשרותך לבצע לשאוג ידנית ההוראות המפורטות במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת להסרה ידנית, עדיין יש לך לסרוק את המחשב שלך עם כלי למאבק לגיטימי כדי לוודא כי כל האיומים הקיימים הוסרו לחלוטין. כלי האבטחה לאתר, למחוק את כל תוכניות רצויות ורצון להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות בעתיד.

הסרת וירוס Vid Adblock

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Vid Adblock מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *