By | March 20, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Vghost.exe. זו Vghost.exe וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

Vghost.exe הוא סוסים טרויאניים זדוניות אשר לא אמורה להתחיל ב- PC. אם כן, אז זה סוס טרויאני זה התחיל עם זה. במילים אחרות, אתה בסכנה. סוסים טרויאניים הם סוג טפיל סייבר ואולי תוכלו לתפוס הכי מסוכנים ולא מסוכנים. הם הרסניים, מסוכנים, חטטנית, ובלתי צפויים. תרכיב כזה מטרד קורא אמצעים מיידית. אם היא תישאר, בעיות להמשיך לגדול גם מספרים וגם חומרת לנקודה כאשר המחשב הופך כמעט בלתי שמיש.

תעשה לעצמך טובה, למחוק בהקדם האפשרי Vghost.exe. סוס טרויאני הוא וירוס מתוחכם וגם להסרת שלו. אם אתה לא בטוח במיומנויות המחשב האישי שלך, כדאי לך לבקש עזרה מזיהום אמין נגד תוכנות זדוניות. אם אתה חושב שאתה יכול להתמודד עם הסרה ידנית, באפשרותך להשתמש שלנו הוראות מפורטות למטה מתחת. יש לך אפשרויות, אך אין לך זמן. לפעול מהר!

ברגע Vghost.exe נכנס למערכת שלך, זה מתחיל לזרוע הרס. הסוס הטרויאני מתעסק עם רישום המערכת שלך. זה גורם שינויים בהגדרות ברירת המחדל ללא כל אישור על שלך. . כן, באופן לא מפתיע, את רשותך הוא לא צריך ולא נדרש. יתר על כן, Vghost.exe הפיצולים בקבצי מערכת חשובים ונזקים לגמרי אחרים אז אתה עלול למצוא את עצמך מצליח להשתמש חלק מן התוכניות והיישומים שלך.

בנוסף, המזיק עשוי להוסיף סיומת מציקים כמה דפדפנים שלך, סגניה קישורים בלתי מהימנים, דבר שעלול להוביל אותך ישר תוכנות זדוניות. אתה עלול להתקל רבים המותאמים מסחרי גם אשר מסוכן באותה מידה הקישורים. עם זה זיהום, אתה צעד אחד מפני תוכנות זדוניות על בסיס יומי. אתה יכול למצוא את המחשב האישי שלך שופע זיהומים תוך זמן קצר. שלא לדבר על סוסים טרויאניים לשמש דלתות אחוריות כדי ransomware. אתה חושב שיש שני טפילים המסוכנים ביותר על הלוח? אתה מחשב סובלת כבר… Vghost.exe לוקח הרבה זיכרון ה-CPU מהירות המחשב שלך הוא מאוד איטי. זה עלול לקרוס ואתחל מחדש לעתים קרובות.

דפדפנים שלך קופא עם השהיה גם כן. החוויה הכוללת המקוונת שלך ביעילות נהרס כאשר אתה כבר לא האחראי Crooks הם כמו Vghost.exe מעניק להם שליטה מלאה על המחשב האישי שלך. כאילו זה לא מספיק, הסוס הטרויאני מרגלים על שלך, מפקח על כל מה שאתה עושה באינטרנט. שום דבר מעבר להגיע שלו – שב ס, כתובות דואר אלקטרוני, סיסמאות, שמות משתמש, מסתכלת נתונים קשורים כמו שאילתות חיפוש, תוצאות, היסטוריה

כל אלה מקבל שלח crooks מאחורי Vghost.exe. זכור כי הסוס הטרויאני עשוי אפילו לשים את הידיים שלה על הנתונים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי. אם אלה בסופו של דבר בידיו של דברים נוכלים להחמיר תוך שניות. ההאקרים האלה ניתן להשתמש פרטיך למטרות זדוניות שלהם או שהם יכולים למכור את זה לצדדים שלישיים. בכל מקרה, זה לא תרחיש שבו אתה לצאת מנצח. אין לך סיבה יחידה לשמור Vghost.exe על הלוח, אבל יש לך הרבה כדי להסיר אותו מיד. אל תבזבז את הזמן. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להשתלט מחדש על המחשב שלך.

Vghost.exe הצליחו להדביק אותך כי היית מוסחת מדי כדי לזהות ולמנוע. המזיק היה כנראה להודעת דואר אלקטרוני חוקיות לכאורה אשר פתחת מבלי לחשוב פעמיים על זה. או, זה יכול צורפו לתוכנית אחרת אשר שהתקנת במחשב שלך. זה יכול גם הסתתר מאחורי קישורים פגומים, טורנטים. העניין הוא שלא. היית זהיר ולא מספיק ערניים כדי להבחין בו. . היית מוטרד, וזה מה האקרים רוצה. הם צריכים את חוסר הזהירות שלך להצליח. אין טקטיקה ערמומי הוא מספיק טוב להצליח בלעדיה. אז, לא להעניק אותה. שים לב יותר כאשר אתה נמצא במצב מקוון. אם לא הגנה על המחשב האישי שלך, אף אחד לא יהיה גם.

הסרת וירוס Vghost.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Vghost.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *