By | March 26, 2018
Remove Update Checker

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Update Checker. זה Update Checker וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

התוכנית Update Checker היא מתחזה. זה לא לספק כל הבטחותיה. זה לא בדוק עדכונים כלשהם. . זה פשוט מסתבך פעילויותיך באינטרנט בצורה רעה. Update Checker הוא מסווג כמו המזיק adware. על מנת לשרוד, הוא חייב לייצר פרסומות. שזה, תאמינו לנו. – אבל לא מעלות על מודעה או שניים. . הו, לא. הזיהום טובע אתה בים של פרסומות מגעיל על בסיס יומי.

בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתה מקבל מופגזים המודעות כל צורות של טפסים. אפילו את האתרים אשר נהגה להיות ללא פרסומות אינם מכוסים לחלוטין עם באנרים, קופונים, היפר-קישורים, בטקסטים, הזזה פאנלים, הצעות, המשתלמים, וכו ‘. אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד משבש פרסום. כל זה מחמיר עם הזמן. הפרסומות מעצבן גדלים במספרים בכל יום. לא משלימה עם כל זה ולמחוק adware בהקדם האפשרי. לעולם לא יהיה מועיל לך בדרך כלשהי. להיפטר ממנו מיד.

Remove Update Checker

The Update Checker Virus

כפי שאמרנו, Update Checker bombards אותך עם פרסומות. אבל אתה יודע למה? זה לא כי היא רוצה לשפר את חווית הקניות באינטרנט, זה בטוח. . לא, של adware תכליתם היא לייצר הכנסות לשלם לכל קליק על זה בעלי. בכל פעם שאתה לוחץ על מודעה, משלמים אלה crooks. הם משלמים אפילו טוב יותר בכל פעם אתה מקבל מנותב אל דף אינטרנט בחסות. אתה הופך למעשה את החונך שלו רק על ידי שמירה adware מגעיל על הלוח. שלא לדבר על זה לחלוטין חורבות לגלוש באינטרנט על ידי מפריעה לך כל תנועה באינטרנט. אתה לא יכול לעשות שום דבר. אתה מנסה לטעון דף, אתה מקבל מנותב אל מסוכנת. תנסה לבדוק את הדוא ל, פרסומות רבות מופיע על המסך שלך, לחסום את התוכן של העמוד. אתה מנסה לצפות של וידאו מקוון, זה מקבל מושהה במעברי פרסומות כל 10 שניות. . זה סיוט…

Adware חורבות פעילויותיך באינטרנט. זה הופך אותם לסיוט אתם מתרגזים, שתתחיל הימנעות שימוש במחשב שלך. עם זאת, הימנעות היא לא פתרון. אבל גם לא משלימה עם הפולש, מעשי קונדס בלתי נדלה שלו. הפתרון היחיד אשר עובד בשבילך הוא ההסרה של Update Checker בהקדם האפשרי. פעם אחת אתה מקבל להיפטר הדברה זו, והכל יחזור לקדמותו, ניתן יהיה לגלוש באינטרנט שלווה שוב. כמו כן, תשפר את הביצועים של המחשב שלך ולא ניתן קריסות מערכת ניסיון ומאתחלת על בסיס יומי. אל תהססו. למצוא היכן מסתתר המזיק מטעה, להיפטר ממנו מיד. אם אתה רוצה לעשות את זה באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. עשה זאת כעת! מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב.

איך אתה? נדבק עם Update Checker? האמת היא שאתה נותן adware להזין את המחשב האישי שלך. אתה היית היחיד לתת אור ירוק. המזיק לא יכול לקבל אותו ללא אישור, הוא ביקש את זה, להיות מוסחת ורשלני, אמר כן מבלי לדעת מה אתה מסכים. לאחד הטקטיקה הכי פופולרי כי פרסום שימושים הוא מזויף תוכנית או מערכת עדכונים. אולי אתה חושב שאתה מעדכן Adobe Reader בעוד, למעשה, התקנת תוכנות פרסום. זה קרה כי היית רשלני לא קראת את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. אף פעם לא עושה את הטעות הזאת פעמיים. תמיד תבדוק כל מה לפני מתן הסכמתך. זיהומים מתפללים להזנחה שלך. לא להקל את העבודה שלהם על ידי מתן זה.

הסרת וירוס Update Checker

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Update Checker מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *