By | March 9, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Trojan.inject.bed. המדריך להסרת Trojan.inject.bed עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

אם אתה תהיתי איזה סוג של סייבר זיהום הוא המסוכן ביותר מביניהם, מעניין יותר. יש לנו את התשובה שלך. זה סוסים טרויאנים. סוסים טרויאניים נחשבים הסוג הכי מסוכן והרסני של וירוס שאתה יכול לקבל נגוע. הם לגמרי מגיע לי את המוניטין שלהם. אם אתה כרגע נגוע אחד מבני המשפחה הזאת, אתה בצרות. בהתחשב בעובדה כי אתם קוראים מאמר זה, אנו מניחים שאתה נתקל בבעיות עם המזיק Trojan.inject.bed. תן לנו לספר לך, שהמצב שלכם די רע.

אתה יודע כמה זמן Trojan.inject.bed כבר במערכת שלך? עכשיו אתם מגלים את זה? ובכן, המזיק ייתכן שהזנת לפני כמה שבועות. סוסים טרויאניים מתגלש בשתיקה מלאה ובדרך כלל, לקורבנות אין רמז שהם נשאים די הרבה זמן. במהלך תקופה זו, המזיק עושה מה שהוא רוצה, משחית את המחשב שלך. הגיע הזמן לעצור את זה. ברגע שאתה מבין Trojan.inject.bed על הסיפון, לפעול! לא שומרים טפילים מזיקים במערכת שלך. אתה לא יודע מה זה עשה ועל מה הוא עומד לעשות. אל תחכי מספיק זמן כדי לגלות. להיפטר המגפה הזאת בהקדם האפשרי.

Trojan.inject.bed הוא מסוגל לגרום כל מיני בעיות, החל אי הנוחות קטין הנושאים העיקריים. עם זאת, אתה לא תאהב אף אחד מהם. לדוגמה, המזיק עשוי לחטוף דפדפנים שלך ולהפוך את חווית הגלישה בעבר רגיל שלך לתוך אחד משלךלמעורבותך ניתוב מחדש אל אתרים זדוניים כל הזמן וכיסוי המסך כולו עם אינספור פרסומות מטרידות.

. כן, זה מאוד מעצבן, ובכל זאת, הוא נחשב קטין. תתמודד עם הרבה יותר בעיות עם Trojan.inject.bed על הלוח. שזה גם משכתב ברישום המערכת שלך מאחורי הגב… הוא מוסיף, מסיר שאילתות. זה משנה או נזקים בקבצי מערכת חשובים. למותר לציין, כתוצאה מכך, המחשב מתחיל המאבק. זה ומהפיתוח הרבה כי הסוס הטרויאני משתמשת כל משאביה. זה קורס ו אתחול מחדש ללא הודעה מוקדמת, מה שמוביל לאובדן נתונים.

חלק מהתוכניות שלך עלול להיכשל להפעיל או לא יפעלו כראוי. . זה ממש סיוט… ובכל זאת, יש משהו יותר גרוע. הסוס הטרויאני באפשרותך להתקין יותר תוכנות זדוניות במחשב שלך. הוא משמש דלת אחורית לזיהומים אחרים כמו תוכנות פרסום, חוטפי, ransomware, סוסים טרויאנים אחרים, ועוד. אם הוא מחליט, זה יכול להדביק את המחשב שלך עם וירוסים. כאילו זה לא מספיק, זה גם מרגלים על שלך וגונב את הנתונים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי. . ואז, הוא שולח אותה ל crooks אשר פרסמו את זה, הם יוכלו להשתמש בו עבור כל מה שהם רואים לנכון.

תסמכו עלינו, אתם לא תאהבו את התוצאה. והמצב ימשיך החמרה בכל יום. אל תיתן לזה לקרות. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להיפטר הסוס הטרויאני. אם אתה לא מספיק בטוחים בכישורי המחשב האישי שלך, לקבל תוכנית אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך. בכל מקרה, אל תבזבז זמן. לבחור את השיטה שלך, לפעול. לפני שיהיה מאוחר מדי.

איך עשה Trojan.inject.bed להיכנס למחשב שלך? אתה לא תאהב את התשובה לשאלה הזאת, אבל אתה היית היחיד שאישר את הכניסה שלה. הסוס הטרויאני יכולים להיכנס ללא רשותך, מה שאומר כי בשלב מסוים, את זה אבל יש לך שום זיכרון של עושה את זה. . זה בגלל Trojan.inject.bed לא לשאול בגלוי כי אם זה היה קורה דחית אותה. הוא רימה אותך. . הוא בטח הגיע המצורף להודעת דואר אלקטרוני משולח לא ידוע, אשר פתחת מבלי לחשוב פעמיים על זה זו הייתה טעות שלך

לעולם לא פותחים הודעות של אנשים שאתה לא מכיר. אפילו אם הם נראים לגיטימיים, תמיד לוודא תחילה את השולח. נוכלים הם חכמים. הם להסוות את ההודעות, להשתמש בשמות בדויים או לוגו על מנת לעבוד אתה. הם מסתמכים על חוסר הזהירות שלך הסחת דעת. לא מספקים. תמיד לעשות בדיקת הנאותות. אל תהיי פזיזה בצורה עיוורת לחיצה על כל מה שאתה רואה על המסך. אם לא הגנה על המחשב האישי שלך, אף אחד לא יהיה גם.

הסרת התקנה של Trojan.inject.bed

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Trojan.inject.bed מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *