By | August 7, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Trojan.BtcMine. המדריך להסרת Trojan.BtcMine עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

סוס טרויאני וירוסים ידועים להיות בשימוש על ידי האקרים עבור מגוון רחב של פעילויות לא חוקיות. גניבת זהות, גניבת נתונים, לרגל קורבנות, גרימת נזקים חמורים עד כדי הרס מוחלט של מערכת המחשב – אלה הם רק כמה מן הדברים טפיל טרויאני הוא מסוגל. הווירוס Trojan.BtcMine, עם זאת, שונה. הוא משמש על ידי פושעי סייבר כדי להפוך את המחשב של הקורבן מכונת כרייה cryptocoin. הווירוס משתמשת את רוב הכוח ה-CPU ו GPU, בתוספת משאבים אחרים, על מנת להפעיל משימות זדוניות שלה. המטרה העיקרית היא שלי כמה שיותר cryptocurrency ככל האפשר. ביטקוין, Monero, Darkcoin, וכו ‘ הוא מה זה סוס טרויאני הוא לאחר.

הדבר הוא, תהליך זדוניות זה גורם צרות עבור המשתמשים. הביצועים הכוללים של המחשבים שלהם להקטין בפתאומיות, תכופות קריסות, פיגר אחריו יהיה התרחשות יומיומית. תוכניות ויישומים ייכשל לפעול כמו קודם. הם להקפיא, אפילו שתפסיקי? לעבוד לחלוטין. החיבור לאינטרנט של הקורבן יהיה איטי יותר מאשר בעבר גם. יתר על כן, האפקט וירוס לא יעצור שם. אנו ממליצים לא מחכה מה עוד יקרה מפני גניבת נתונים יהיו הדאגה האחרונה שלך. ברגע אתה מבחין סימנים אלו, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להסיר וירוס זה מהמחשב שלך, לפני זה יכול לגרום לו נזק ללא תקנה.

וירוסים מתוך הקטגוריה סוס טרויאני הם מאוד ערמומי. אבל החדשות היא, אם אתה משלם תשומת לב מה אתה לוחץ על בעת באינטרנט, אתה יכול להציל את עצמך מפני זיהום סייבר פוטנציאליים. האמת היא, וירוסים, סוסים טרויאניים אורב מאחורי דוא ל זבל, קבצים מצורפים, מוצל מודעות וקישורים, זיוף לעדכן הודעות, חבילות תוכנה ולחכות לך על הטעות, לחץ עליהם. הם תושייה, אתה אפילו לא יודע שנפלת למלכודת שלהם עד שיהיה מאוחר מדי. אם אתה רוצה לכוון ניקוי טופס של הסתננות תוכנות זדוניות פוטנציאליים, אנו מציעים שאת עצתו שלנו.

בעת הורדת תוכנה, כמו צרור חינם, לדוגמה, תמיד תוודא שתבחר Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה. זה ייתן לך את היכולת להציג את התוכן המלא של הקיבוץ. לעתים קרובות יותר מאשר לא, ישנן תוכניות מוסתרות ויישומים לא פורסמו כראוי והיה לכן המשתמש לא ידע על קיומם. אנו ממליצים בחום ביטול תוכנות נוספות אשר שמתם לב. פעולה זו תחסוך לך מזיהום וירוס אפשרי. משתמשים רבים חוסר אחריות, בחר התקנה מהיר במקום. טעות זו בוודאי יעלה לך הרבה, מאז הווירוס יוכלו לפלוש מבלי להבין מה לעשות.

סוסים טרויאניים נחשבים הסוג המסוכן ביותר של וירוסים שם בגלל שלהם רב-תכליתיות יוצאת דופן, התגנבות. הם יכולים להגניב בתוך מערכת המחשב מבלי שיבחינו, במהירות ישתלט על המחשב, עושים צרות יותר ויותר ככל שחולף הזמן. עם זה וירוס Trojan.BtcMine, השחיתות וגניבת המידע הפרטי שלך כמו סיסמאות, IP כתובות, פרטי חשבון הבנק, מספרי כרטיסי אשראי, סוגי קבצים שונים וכו ‘, תהיה הבעיה הכי קטנה שלך.

ככל שחררת את הוירוס מסתובב חופשי, האדמה יותר זה יהיה מסוגל לכסות על המערכת שלך, גורם לכל מיני צרות. בשלב מסוים, המחשב שלך יהיה בכגון המדינה כי לא תוכל לעשות כל סוג של עבודה על זה בכלל. זה בגלל כל המשאבים יוסטו כדי לסייע הוירוס תוכנית זדונית שלו לשלי עבור cryptocurrency, אשר יוביל עומס יתר של המערכת. אל תבזבזו זמן! כדי להחזיר את השליטה במחשב שלך, עליך להיפטר של וירוס זה מגעיל בהקדם האפשרי.

הסרת התקנה של Trojan.BtcMine

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Trojan.BtcMine מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *