By | July 16, 2018
Remove Tfa5e.top

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Tfa5e.top. זה Tfa5e.top וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

קיומו של אתר האינטרנט של Tfa5e.top הוא סימן כי כבר הסתננו במחשב שלך על-ידי פרסום. תוכנה זדונית זו ידועה להפציץ את המסך שלך עם כל מיני פרסומות – ב- text, באנר, מוקפץ. הם יתקפו אותך, לא משנה איזה דף שאתה מבקר. לרוב, מודעות כאלה תקדם כלים מזויפים עבור הדפדפן שלך, בטענה שהם שימושיים. במציאות, הם לא. פרסומות ופריטים מוקפצים ניתן גם בצורה של דילים בלעדיים ולזייף את הצעות, קופונים מיוחדים ומכירה, מהבהב הודעות, עדכונים, ועוד

המטרה העיקרית של התוכן פרסומת פולשנית היא לייצר הכנסות דרך שיטת תשלום לכל קליק. קורבנות של adware Tfa5e.top יכול בקלות ליפול במלכודת זו זדוני. זה כי תוכן המודעה יהיה באופן ספציפי ממוקד, על פי נתוני אינטרנט כבר שהושג על ידי התוכנה הזדונית עצמה. פרסום זיהומים מסוגלים לגנוב הגלישה היסטוריה, הרגלים, חיפוש שאילתות של המשתמש כדי לספק את סוג התוכן אשר הקורבן ככל הנראה ללחוץ על.

Remove Tfa5e.top

The Tfa5e.top Virus

לעיתים קרובות משתמשים לא מספיק לשים לב מה הורדתם. קל ליפול קורבן על תוכנות זדוניות, כאשר אתה לא נזהר מהיר מדי ללחוץ על לחצן ‘הבא’ במהלך תהליך ההתקנה. מה עוד, אתה לא יודע איזה תוכנה נוספים עשויים להיכלל חבילות חינם נרחב להיות שהורדו. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הן כוללות תוכנות זדוניות זה אינו נחשף כראוי, ולכן משתמשים יהיו מודעים כי הם נותנים מסוכן תוכנה במחשב שלהם.

כדי להבטיח דבר כזה לעולם לא יקרה, אנו מייעצים בחירה של סוג מותאם אישית או מתקדם של התקנה כדי יש שליטה מלאה על התהליך. אם אתה מבחין תוכנית מוזרה או יישום שנראה לך מיותרים, או אחד שאפילו לא תכננתי. הורדה כדי להתחיל עם, כל שעליך לעשות הוא הבחירה מתוך הרשימה. חבילות תוכנה חופשית אינם הדרך היחידה להפצה adware. הטפיל מזיק כזה יכול לקבל להתפשט באמצעות קבצי torrent מושחתים מיילים וקבצים מצורפים, קישורים מזויף, המודעות, הודעות עדכון מזויפים, דואר זבל, וכו

אתה צריך לדעת את adware אינו נחשב להיות וירוס אמיתי, שכן הוא מדביק את הדפדפן שלך, לא את כל מערכת המחשב. עם זאת, זה לא אומר שזה לא מזיק. פרסום כגון Tfa5e.top יכולה רק להביא לך צרות. זה ינסה לגרום לך לחשוב כי המודעות שנוצר ופריטים מוקפצים הם למעשה מועיל וכי תוכל להפיק תועלת אותם אם התקנתם במחשב האישי שלך. לא סומך על הבטחות כאלה! הם רק יפגעו המחשב שלך! הדבר הוא, לעולם אין לדעת לאן מודעות המוצגות על-ידי זה זדוני המזיק תיקח אותך. אתה עשוי לקבל rerouted למקור פוטנציאלי נגוע מבקש לפתוח דלתות אחוריות וירוסים אחרים. יש אפילו סיכוי שאתה יכול להידבק באמצעות סוס טרויאני או אפילו ransomware!

באופן כללי, פרסום הוא איום רציני באינטרנט האבטחה והפרטיות שלך. הנתונים בהיסטוריה וחיפוש אינטרנט אינה הדבר היחיד שזה יכול לשים את הידיים שלה על. דרך זו “וירוס”, האקרים יכולים להשיג מידע אישי כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, אישורי חשבון בנק, כתובות IP, מזהי כניסה, וכו ‘. אם אתה לא רוצה שזה יקרה גם לך גם כן, אנו ממליצים מאוד שתמשיך עם ההסרה המיידית של פרסום tfa5e.top הזה ברגע אתה מבחין את נוכחותה! אנחנו יכולים לעזור לך במשימה זו. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר שלנו ההוראות הבאות!

הסרת וירוס Tfa5e.top

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Tfa5e.top מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *