By | February 16, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר שלה פלסטיק. זו TelemetricSys וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

TelemetricSys הוא הסוג אפשרי הגרוע ביותר של זיהום – סוס טרויאני. כאשר אתה שומע את המילה “וירוס”, המוח שלך. הולך ישר אל סוסים טרויאניים, ויש לכך סיבה. המוניטין של טפילים יש היטב הגיע. כל מה שנאמר עליהם נכון. הם הרסניים, מסוכן, מטעה, חשאי. TelemetricSys אינו מבדיל. אם אתה נגוע זה, אתה בצרה גדולה.

המזיק יהרוס המחשב שלך אם אתה לא לוקח את פעולות מיידיות כדי להסיר אותו. זה מזין האישי שלך בשתיקה מלאה ולאחר מכן ממשיך לעבוד מאחורי הגב. מאת “לעבוד”, אנו מתכוונים לגרום צרות. המון צרות. עם כל שנייה שוירוס זה מבלה במחשב האישי שלך, והמצב מחמיר. . אז שים לב למחשב שלך. אם אתה מבחין משהו לא בסדר, זכור כי זה יכול להיות סוס טרויאני עושה. אם אתה יודע מה. אתה מתמודד, תוכל לנקוט אמצעים נאותים. ייטב לך לגלות את הזיהום, להתחיל לחפש דרך להסיר אותו. ככל שזה נשאר, יותר נזק זה גורם. לפעול עכשיו! עיכובים להוביל חרטה!

ברגע הטרויאני מזין את המחשב שלך, זה לא לבזבז זמן. משכתב TelemetricSys מערכת הרישום של נזקים חשוב במערכת קבצים ומעבד. זה יכול גם להוסיף, להסיר ערכים, למחוק, להתקין תוכניות, להוריד ולהעלות קבצים, וכו ‘. המחשב שלך פרץ! הסוס הטרויאני מתחברת שלו משמש הסרה, crooks לומר לו מה לעשות. הבעיה היא, אף אחד לא יודע בוודאות מה ופושעי אינטרנט אלה אולי רוצים או צריכים. אתה יכול לצפות כל דבר החל הזיהום. ייתכן להתקין עוד תוכנות זדוניות על המערכת שלך או להפוך את המחשב שלך לתוך חלק botnet. זה עלול להדביק דפדפנים שלך ולהפוך פעילויותיך באינטרנט סיוט. זה עשוי לאפשר ransomware לעלות על הסיפון גם כן.

התרחישים הם רבים. עם זאת, רוב סוסים טרויאניים המטרה העיקרית היא לגנוב את המידע האישי שלך. המזיק מתחיל מרגלת אחריך מהרגע שזה נכנס. יש לו גישה לכל דבר – שלך כתובת IP, כתובת הדוא ל, גרסת מערכת ההפעלה, שמות משתמש, סיסמאות, נתונים אישי, אישורים כספיים, וכו ‘, ועוד. שום דבר מעבר להגיע שלו. החלק הרע, אולם, היא כי הסוס הטרויאני רשומות כל המידע הזה ולאחר מכן שולח אותו ופושעי אינטרנט מאחורי זה. משמעות הדבר היא כי הם ניתן לשימוש את מה שהם רוצים.

הפושעים ניתן להטביע את החשבון שלך, לגנוב את הכסף שלך. הם גם איימו עליך, לסחוט אותך. הכל אפשרי ואתה לא תאהב את התוצאות. דבר אחד שאנחנו יודעים בוודאות הוא דברים ייגמר רע בשבילך. אל תאפשר לזה לקרות. מחק את הסוס הטרויאני בהקדם האפשרי. באפשרותך להשתמש המדריך להסרת שלנו למטה. אבל אתה צריך לדעת את זה TelemetricSys הוא וירוס מתוחכם וכך גם להסרת שלו. אם אתה לא בטוח במיומנויות המחשב האישי שלך, כדאי לך יישום אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך. לבחור את השיטה שלך, לפעול. לפני שיהיה מאוחר מדי.

איך אתה? נדבק עם TelemetricSys? סוסים טרויאניים הסתננות האהוב הטכניקה היא הודעות דוא ל זבל. נוכלים הוירוס לצרף להודעה, ואז להסוות את ההודעה חייב להיראות אמין. הם משתמשים בשמות ולוגואים של חברות ידועות המשטרה, סניפי דואר, וכו ‘ על מנת לעבוד אתה. אם תקבל הודעת דוא ל בלתי צפויות או דואר אלקטרוני משולח לא ידוע, להיות בכוננות. אל תהיי פזיזה מוריד את זה. כפי שהוא יכול בקלות להיות וירוס. ודא תחילה את השולח. אם משהו לא נראה חשוד, מחק את ההודעה מיד. כמו כן, להוריד את התוכנה ממקורות אמינים בלבד! . תתרחק, מוצל מודעות, קישורים ודפים. אם ברצונך לשמור על המחשב נקי, עליך להיות תמיד על המשמר וזהיר.

הסרת וירוס TelemetricSys

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס TelemetricSys מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *