By | March 21, 2018
Remove SpeedUp PC 2018 Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס SpeedUp PC 2018. זו SpeedUp PC 2018 וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

השירות SpeedUp PC 2018 היא לא מה שהיא מתיימרת להיות. על פי פרסומי שלה, זה תוכנה חופשית אשר למטב, לנקות את המחשב שלך. עם זאת, זה נופל קצר של הבטחה זו. SpeedUp PC 2018 למעשה מסווגת כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור). ובכל זאת, אין שום דבר אפשרי במצבך. היישום זה לא רצויים אכן. זה מוסווה כתוכנית מועיל, לגיטימי אבל זה טפיל. זה גם משקר לך בפנים.

לא מאמין למילה שהכלבלב אומר. במקום זאת, לעשות מה שטוב עבורך ועבור המערכת שלך, למחוק את הפורץ ברגע אתה מבחין על הלוח. אם תתני לו להישאר, המצב שלך להחמיר באופן משמעותי. עם כל יום שעובר, הכלבלב יהפוך יותר ויותר אגרסיביים, יגרום לבעיות יותר ויותר. אל תתנו לזה. למצוא איפה זה אורב ומחק אותו על המקום. שמקדימים תעשה אז, כך ייטב.

ישנן תוכניות רבות אשר ניתן לייעל את המחשב האישי שלך ללא תשלום. למרבה הצער, SpeedUp PC 2018 הוא לא אחד מהם. הגור הזה יש נסתרות תכונות. במקום לעזור לך, זה bombards אותך עם פרסומות. – אבל לא מעלות על מודעה או שניים. . הו, לא. המזיק מזריק מודעות על כל דף שתפתח. אפילו את האתרים אשר נהגה להיות ללא פרסומות עכשיו מכוסים לגמרי. אתה לא יכול אפילו לבדוק הדוא ל שלך ללא מופנה לדף מוצלת מיליון פעמים. . זה מאוד מעצבן, בלשון המעטה.

הכלבלב השהיית גם שלך וידאו מקוון עבור הפסקות פרסומת ארוכה מהרגיל. הוא נפתח כרטיסיות נוספות ללא-הפסקה. דפדפנים שלך נאבק להציג כל תוכן בצורה נכונה. . זה סיוט… אבל מה יותר הוא כי הכלבלב מנסה לפתות רכישת הגירסה המלאה SpeedUp PC 2018 של…

Remove SpeedUp PC 2018 Virus

The SpeedUp PC 2018 Virus

חלק מהפרסומות שהוא מציג הם סימני אזהרה אשר ציין כי המחשב שלך יש בעיות עם תוכנות זדוניות. אל תיבהלי ואל תסמכו על הפרסומות. התוכנה הזדונית היחיד שאתה צריך לדאוג הוא SpeedUp PC 2018. לא לקנות את הגרסה המלאה שלה. המכונה שלך. היא בסדר, crooks מאחורי הכלבלב הם סוחטת אותך. הם את הכסף שלך. לאחר שתשלח את זה להם, שאתה לא יכול אפילו לקבל את הגירסה המלאה של SpeedUp PC 2018. . לא שאתה זקוק לזה אתה לא.

כאמור, תוכנות זדוניות רק אתה צריך לדאוג SpeedUp PC 2018 ואתה לא צריך כל תוכנית מיוחדת כדי להסיר אותו. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר שלנו מדריך להסרת מפורט בסוף מאמר זה, ועד מהרה מספיק המחשב יהיה חופשי מזיהומים שוב. לא מטרידים אותי. השתמש מדריך שלנו, והכל יחזור לקדמותו.

איך עשה SpeedUp PC 2018 להזין את המחשב האישי שלך? ובכן, אם אתה לא מתקין זה בכוונה, בדרך היחידה עבור הגורים להיכנס אליה להונות אותך התקנתו. זה נכון. זה יכול להיכנס ללא אישורך. אין אישור, אין כניסה. היא משתמשת טריקים כדי לבקש את הסכמתך. אחת השיטות הנפוצות ביותר היא עדכוני תוכנה מזויפת. למשל, אתה יכול לחשוב שאתה מעדכן ב- Java, למעשה אתה מתקין טפיל. אם אתה לא רוצה שזה יקרה שוב, השתמש מקורות אמינים בלבד.

כמו כן, אל תאיץ את תהליך ההתקנה. אם אתה ממהר בזמנו, לעשות את זה מאוחר יותר, אבל אף פעם לא אאיץ את זה. תמיד לקחת את הזמן כדי לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. הם עשויים להסתיר כמה פסוקיות מטעה שבו אתה לגמרי לא בסדר עם… . לעמוד על המשמר . זה הדרך היחידה לשמור על המחשב שלך.

הסרת וירוס SpeedUp PC 2018

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס SpeedUp PC 2018 מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *