By | September 13, 2018

חוטפי דפדפן הם טפילים מגעיל שיהפכו את חווית האינטרנט שלך לגיהינום מלאה. הסיומת Speed Dial New tab היא דוגמה תוכנות זדוניות כאלה. זמן קצר לאחר הפלישה שלה, היא לשנות את הגדרות הדפדפן, מתחיל לייצר פרסומות מרובים להשתלט על המסך, עצירת כל עבודה שאתה עושה באינטרנט. מה יותר גרוע, זה יפקח על כל צעד שאתה לקחת באינטרנט, כמו גם לגנוב נתונים אינטרנט כמו היסטוריית גלישה ולהתאים שאילתות חיפוש, טוב יותר את התוכן בדרגה, כך שהמשתמש נוטים יותר לחץ על זה.

הסוף המטרה הפושעים היא ליצור הכנסות דרך ערכת לשלם לכל קליק. וזה לא הכל. חוטפי מסוגלים גם להחליף את דף הבית ודפים טאב חדש אתר מותאם אישית מפוקפק. אותו הדבר חל על מנוע החיפוש המועדף שלך גם כן. במקרה זה, הדף מותאם אישית הוא הכרטיסיה חיוג מהיר

חוטפי דפדפן ידועים כדי להפיץ באמצעות דוא ל זבל וקבצים מצורפים, מבקשת עדכון מזויפים, freeware קישורים ופרסומות, טורנטים, נגוע, וכו ‘. אתה צריך להבין, כי תוכנות זדוניות כגון לא יכול לפרוץ לתוך המחשב האישי שלך לבד. חוטפי משגשגים על רשלנות שלך נאיביות. הם יכולים להתגנב מאחוריך בזמן התקנת התוכנה במחשב שלך. מה קורה לעיתים קרובות היא, כי המשתמש מעדיף התקנה מהירה ולהתקין ובכך יכול ביודעין תוכן הבונוס מוצלת שיכולים לפגוע ברצינות את מערכת המחשב.

על מנת לוודא כי דבר כזה לא יקרה, כדי שתוכל להציג את התוכן המלא של מה מותקן, אנו ממליצים על בחירה מותאמת אישית או מצב מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו, אם יש תוכנות נוספות, תוכל לזהות אותו מיד, ניתן להמשיך עם הבחירה בו, אז זה יכול. להשיג גישה למחשב שלך.

חוטפי דפדפן הם לעיתים קרובות הערכתי כראוי על-ידי משתמשים. . בטח, זה אולי לא נראה מסוכן מאוד, אבל זה לא מזיק. למעשה, זה הפרה חמורה של online האבטחה והפרטיות שלך. את מסתכנת חשיפת מידע רגיש כגון אך לא רק סיסמאות, כתובות IP, חשבונות בנק, כרטיסי אשראי מספרים, שם משתמש, וכו ‘. נתונים יקרי ערך כמו זה מאוד מושך פושעי סייבר, הם ישאפו לקבל אותו, כדי לחלוק את זה עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח.

נתונים אישיים ופיננסיים אינה הדבר היחיד שנמצא כאן בסכנה. על ידי שמירה טפיל זה ללא התערבות, אתה מסתכן זה מפגימת הדפדפן שלך עד כדי הריסתו. אתה רואה, ככל שאתה לעכב את המשחק נגד החוטף הזה, יותר זמן שזה כדי להגדיל את תוכן המודעה שהיא מייצרת. במוקדם או במאוחר, הדפדפן שלך לא תהיה אפשרות להמשיך עם המודעות רבים נזרקים דרכו והוא יתחיל לקרוס ומקפיאים על בסיס יומי. בשלב מסוים, זה יפסיק להגיב לגמרי, לא תוכל לעשות כל סוג של עבודה ברשת האינטרנט.

אם ברצונך לחזור חווית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות, אנו ממליצים לך לנוע במהירות, להסיר את חוטפי דפדפן מעצבן לפני זה מסוגל לגרום נזק רציני אשר לא ניתן לבטל.

הסרת התקנה של Speed Dial New Tab

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Speed Dial New Tab מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *