By | December 13, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס SHILTIRS.COMRSZ. זו SHILTIRS.COMRSZ וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

SHILTIRS.COMRSZ מסווגת כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור). חוץ מזה, אין שום דבר פוטנציאלי במצב שלך. SHILTIRS.COMRSZ הוא אכן לא רצויים. . אתה בסכנה. הגורים אינם בני לוויה נעימה. הם גורמים לך המון בעיות אשר גדלים גם מספרים וגם חומרת ככל שחולף הזמן. הקורס הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט היא להסיר את הזיהום באופן מיידי. ייטב לך להיפטר כך ייטב.

אל תניח את העובדה כי SHILTIRS.COMRSZ נחשב לא מזיק כמו מזיקים אחרים להטעות אותך. היא, אתה עלול לגרום נזק. במיוחד אם תעניק אותו מספיק זמן על הלוח לפעול בה בחופשיות, הוא עלול אפילו להזיק לך קצת לעצמם. תעשה לעצמך טובה ולמחוק את הפורץ לתמיד. . זה עדיין טפיל סייבר אנחנו מדברים, אין לו מקום במערכת שלך. ככל שזה נשאר, והמצב מחמיר. אל תיתן לזה לקרות. לקחת את העניינים לידיים שלך וחותכים השהייה ב של הכלבלב קצר. אם לא תאכל את. במוקדם או במאוחר, הסרת שלו יהפוך לקשה הרבה יותר. לא מטרידים אותי. . זה המחשב שלך ואתה אחראי על שומר אותו במקום בטוח.

מה הגור הזה עושה הוא לעשות בלאגן שלם של הגלישה שלך. הוא מזריק כל הדפדפנים בעבר אמין שלך עם פרסומות זדוניות רבות. בכל עמוד שטענת (או שנגיד ינסה לטעון) מכוסה לגמרי עם מודעות של כל צורות ותבניות. אתה סובלים גם קבוע ניתוב מחדש לעמודים המוצלת אשר מעולם לא ביקרת בעבר. כרטיסיות נוספות פתח לפתע פתאום. את סרטי הווידאו שלך לקבל הושהה עבור מעברי מסחרי כל הזמן. זה כאילו יש לך שליטה על דפדפנים שלך. וזו המציאות. . אין לך שליטה. דפדפנים שלך חטופים ולחוות את כל סוגי ההפרעות על בסיס יומי. תאר לעצמך מה להפוך פעילויותיך באינטרנט. . זה היה סיוט

גלישה באינטרנט בשלווה הופך להיות אתגר אפשרי. המחשב underperforms במצב לא מקוון גם כן. היא קורסת, מפגר. מחשבים ישנים מסוימים ייתכן אפילו לשבור לחלוטין. ובכל זאת, זה לא החלק הגרוע ביותר. הכלבלב מסכנת גם את הפרטיות שלך. שקול את החיים הפרטיים שלך כבר לא פרטית. SHILTIRS.COMRSZ מרגלים עליך ומפקחת על כל צעד שלך באינטרנט. בדרך זו, היא אוספת נתונים רגישים, אשר מאוחר יותר היא שולחת ההאקרים מאחורי זה.

אם אתה חסר מזל במיוחד, הכלבלב עלולים לגנוב אפילו באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי האישורים שלך גם כן. אתה מבין כי ופושעי אינטרנט האנשים הכי גרועים אפשרי שיש כוח כזה על המידע הפרטי שלך, נכון? . אז אל תיתן שתרחיש לגולל. מחק את הגורים לפני זה יש את ההזדמנות כדי לגרום לך לנזק בלתי הפיך. למצוא איפה ומחק אותו. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך להסרת מפורט שלנו למטה. אם אתה אוהד של פתרונות אוטומטיים, תשיג לעצמך תוכנית למאבק טוב כדי לעשות את העבודה בשבילך. מה שיותר שתבחר, תעשה את זה מהר. אין לך זמן מטרידים אותי.

איך אתה? נדבק עם הגורים SHILTIRS.COMRSZ? בדרך כלל, אלה נסיעות בדלקות נכרכות בה תוכניות אחרות. אם לא שמים לב במהלך תהליך ההתקנה, כל apps נוספת אשר צורפו בנוסף על הצרור מקבל מותקן במערכת שלך באופן אוטומטי. כדי למנוע את זה, לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה. הם מאפשרים לך לראות את כל התוכניות “בונוס” ובטלו אותם לפני שתמשיך עם המתקנים. לעשות את זה הסר את כל התוספות. אם אתה באמת צריך אותם, הורדת אותם את עצמך עד עכשיו. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הן זדוניות ולא תהיה לך להתמודד עם אותם מאוחר יותר. . הצילי את עצמך לצרות, נותנים להם להיכנס במקום הראשון.

הסרת וירוס SHILTIRS.COMRSZ

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס SHILTIRS.COMRSZ מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *