By | August 31, 2018
Remove Secassingly.club

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Secassingly.club. המדריך להסרת Secassingly.club עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

תוכנות זדוניות חוקרים מצאו קשר בין ניתובים מחדש של Secassingly.club פרסום. אם האתר הזה צץ על המסך שלך, זה אומר שפרסום מגעיל הזה הצליח לחדור את הדפדפן. ההשלכות של פלישה כזו חמורות.

פרסום ניתן לקבל את המידע האישי שלך כגון אבל לא הוגבל לגלישה היסטוריה, הרגלי שאילתות חיפוש. המטרה של נתונים מסוג זה היא לעזור הטפיל להתאים אישית את פרסומי, כך הם יותר מושך, לפיכך המשתמש סביר יותר ללחוץ עליהם. לוחץ על יותר נוצרות, הרווח יותר שם יהיה עבור הנוכלים מאחורי adware ו עבור הדפים בחסות מקדם הטפיל. אבל זה לא הכל. הדברה זה סייבר יכול באופן חופשי להתקין תוכנות חשודות במחשב של הקורבן שלה, מבלי לבקש רשות.

פרסום בלילטי לעתים קרובות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, בקשות לעדכון מזויפים, חבילות תוכנה חופשית, קבצי torrent, ולא נגוע קישורים ופרסומות. אם אתה רוצה לוודא כי אין איום זדוני מעמיד האבטחה והפרטיות שלך בסכנה, פרט AV תוכנה אמינה במחשב שלך, עליך גם להקדיש יותר תשומת לב מה לחץ על תוך כדי גלישה באינטרנט.

Remove Secassingly.club

The Secassingly.club Virus

תוכנות זדוניות לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב האישי שלך. הוא זקוק לאישורך כדי לפלוש, כן, זה נכון. אתה לבד יש את הכוח כדי לאפשר טפיל זה במחשב סייבר. האקרים לסמוך על רשלנות שלך נאיביות כדי מכשילה את נפילות נכון במלכודת שלהם מבלי שידע על כך. בדרך כלל, זה קורה כאשר תתקין את התוכנה שהורדת מהאינטרנט. אם אתה רגיל בחירת התקנה מהירה, עליך להיפטר ההרגל הזה עכשיו.

במקום זאת, בוחרים סוג מתקדם Custom/ אם ההתקנה. זה יאפשר לך לראות אם יש תוכנה כלשהי הטבה אחרת תישאר מוסתרת ממך. אם התקנות אופציונליות, אנו ממליצים כי הנכם יוצאים כולם, שכן רוב הסיכויים הם תוכנות זדוניות בתחפושת.

. בטח, פרסום הוא לא מסוכן כמו סוס טרויאני, למשל. אבל זה עדיין לא אומר שזה לא מזיק. פרסום יכול להתפשר פרטיותך באינטרנט. שלא להזכיר כי הנתונים האישי והפיננסי שלך יכול ליפול בידיו של פושעי סייבר, לא רק בחשוד-שלישיים אחרים גם כן. אתה לא רוצה את זה, נכון? טוב, עוד אתה לדחות משחק נגד טפיל זה זדוני, גבוה יותר תקבל הסיכוי שזה יקרה.

ברגע שאתה לזהות הנוכחות של פרסום זה מגעיל, עליך להסיר אותה מהמחשב שלך לחלוטין. אם תאפשר לה להסתובב חופשי, במוקדם או במאוחר תתחילו חווה איטי לאינטרנט קבוע ומהירות דפדפן קריסות. אנחנו יכולים לסייע לך ההסרה של adware Secassingly.club. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות שלנו.

הסרת התקנה של Secassingly.club

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Secassingly.club של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Secassingly.club מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *