By | April 2, 2018
Remove SearchAwesome Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס SearchAwesome. זה SearchAwesome וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

השירות SearchAwesome הוא דבר מדהים. זה זיהום adware ואת בטח יודעת זה סוג של מזיקים זה לא טוב עבור המערכת שלך. למרבה המזל בשבילך, פרסום זה הוא נשלף. למעשה, הוא נחשב קל יחסית להתמודד אם לקחת אמצעי מיידי, כמובן. אם אתה עושה כלום ולתת את הטפיל לפעול בחופשיות, המצב שלך להחמיר תוך זמן קצר. אל תעשה את הטעות הזאת.

ברגע תבחין האיום SearchAwesome, למצוא אורב המדויק שלה נקודה ולהסיר אותו. אל תבזבז זמן בדיונים שונים שנערכו. פרסום זה לא יהיה מועיל לך. היא נוצרה על ידי נוכלים עבור המטרה היחידה של המשרתים אותם. אל תיתן לזה להרוס את חווית הגלישה שלכם ותוך כדי ללכת. לקחת את העניינים לידיים שלך, להיפטר את הפולש הראשון בהזדמנות. כך הוא נעלם מהמערכת, כך ייטב.

פרסום זה הופך פעילויותיך באינטרנט בעבר רגיל לסיוט. פעם אחת, הוא מצרף את הסיומת מציקים שלו על כל הדפדפנים שלך, מזריקה אותם עם פרסומות. אתה מתחיל לראות פרסומות רבות על בסיס יומי. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, המסך כולו מכוסה לגמרי עם מודעות של כל צורות ותבניות. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות עכשיו כבד על באנרים, קופונים, מבצעים, עסקאות, היפר-קישורים, וכו ‘, וכו

Remove SearchAwesome Virus

The SearchAwesome Virus

למה נראה לך מופגזים מודעות? זה לא בגלל adware רוצה לעזור לך עם הקניות באינטרנט. כמובן, לא. הדברה משתמש מנגנון תשלום לכל קליק כדי לעזור האקרים להתעשר. עבור כל לחיצה על מודעה, משלמים להם. הם משלמים יותר עבור כל דף מוצלת שאתה מקבל מנותב אל. הופכים את מעסיקם. אפילו גרוע מכך, למרות זאת, היא העובדה כי אתה כל הזמן נחשפים תוכנות זדוניות.

דבר ש-adware מציג אפשר לסמוך עליו- רוב הפרסומות שתראה ממומנים ולספק הם זיהומים. או, הם להפנות אותך אל דפי אשר מספקים זיהומים. בעיקרון, בלחיצה אחת טועה ואתה להוריד יותר מזיקים במחשב נגוע כבר. זכור את המחשב כבר נאבק, סובלת זה פרסום יחיד. המהירות היא איטית. היא קורסת כל הזמן. זה מאותחל מחדש ללא סיבה. דפדפנים שלך הם המום כל כך עם מודעות לא ניתן להציג כל תוכן בצורה נכונה. . זה סיוט… הוסף לכך הסיכון תוכנות זדוניות אתה כל הזמן נחשפים אין לך סיבה לא להיפטר adware מגעיל בהקדם האפשרי. לעשות את זה בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב פעם אחת ולתמיד. . בטחי בנו, את עצמך בעתיד יהיה אסיר תודה

איך עשה SearchAwesome צלח המחשב בלעדיך מימוש? פרסום זה אינו וירוס מן המניין. זה תוכנית זדונית, הוא לא יכול להיכנס ללא אישורך. אין אישור, אין כניסה. התכנית מאוגדת לבקש את הסכמתך אבל היא עושה זאת בצורה שקטים ועלוקות. זה הופך את האמצעים הישנים אבל זהב של חדירה כמו הודעות דוא ל זבל, חבילות freeware, קישורים פגומים, פרסומות של צד שלישי זדוני, עדכונים לתוכנית או מערכת מזויפות, טורנטים שלא אומתו, וכדומה

כל אחת מדרכים אלה יפעלו אם אתה רשלן ו לא לשים לב מה אתה אומר “כן”. להיות ערניים יותר אם אתה רוצה לשמור על המחשב חופשי מזיהומים. תמיד יש לקרוא בעיון את האותיות הקטנות, אם הינך מזהה משהו יוצא דופן, תלחץ על הכפתור “אני מקבל”. להיות בכוננות. אם לא תשמור על המחשב שלך, אף אחד לא יהיה גם.

הסרת וירוס SearchAwesome

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס SearchAwesome מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *