By | October 10, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.gg. המדריך להסרת Search.gg עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Search.gg הוא אתר אשר לא חייב להיות מהימן. מראהו על המסך אומר דבר אחד – החוטף דפדפן מגעיל מבצבצים איפשהו על המכשיר. חוטפי ידועים להיות מסוגלים לקחת שליטה מלאה על כל דפדפן הקיימים במחשב שהם פלשו. הם להחליף את הדפים טאב חדש, כמו גם הבית של אחד מותאם אישית. הם אפילו לשנות את מנוע החיפוש המועדף שלך עם עוד אחד. במקרה ספציפי זה, האתר מותאם אישית המוצג בכל מקום על ידי הטפיל נמצא Search.gg. החוטפים, יש את הכוח לעשות כל שינויים שהם רוצים, בנוגע הגדרות הדפדפן.

זה גם אפשרי עבורם להתקין אפליקציות מוצל, הרחבות או סרגלי כלים, אחרים מבלי רשות קודם. אבל הדבר הכי מעצבן על סוג זה של תוכנות זדוניות, מוליד מספר גדול של מודעות פולשניות. תוכן כזה יהיה ממוקד במיוחד להופיע יותר אטרקטיבי למשתמש. זה הכל בזכות היכולת של החוטף להשיג כל מידע אינטרנט צריך המשתמש, כמו גלישה שאילתות חיפוש וההיסטוריה. המטרה העיקרית היא ליצור הכנסה עבור כל קליק שעושה הקורבן על התוכן ממומן.

חוטפי דפדפן להשתמש בשיטות התפלגות מסה, כדי לפלוש מחשבים רבים ככל האפשר. הם נראים אורב מאחורי דוא ל זבל, קבצים מצורפים, חבילות תוכנה וקבצי torrent. גם להתפשט דרך נגוע קישורים, המודעות, כמו גם הודעות עדכון מזויף. מה שקורה הוא, כי המשתמשים מתבצעת רשלנות, פזיזות, וכתוצאה מכך לא מכוונת התקנה של תוכנות זדוניות.

לעתים קרובות, אנשים בוחרים בדרך הקלה. על-ידי בחירת התקנה מהירה, אתה להביא את עצמך צרות נוספות. מפתחי ידועים צרור תוכנה מסוכנת יחד עם תוכניות ויישומים אחרים. כמובן, קיומו של הטפיל לא כראוי יחשף, כך שהמשתמש לא יוכל לראות. זה שם אלא אם אישית או מתקדם סוג התקנה של נבחרה. עליך להבין כי חוטפי דפדפן לא יכול לפרוץ למחשב שלך בכוחות עצמם. הם זקוקים לעזרתך כדי לפלוש. . זה פשוט, באמת אם לא תתקין אותם במכשיר שלך, הם לא יגרום נזק.

תוכנות זדוניות כגון חוטפי דפדפן הוא לא לזלזל. . אל תתחיל לחשוב כי המודעות מוצג על המסך הן לא מזיק. הטפיל אכפת רק הכמות שלהם. זה לא מתוכנת כדי לבדוק אותם. אז אם אתה לא נזהר, לחץ על אחד מהם, יש אפשרות שבה אתה יכול לקבל הופנה לאתר חשוד ומסוכן אפילו חיצוני המבקשת כדי להדביק את המחשב שלך, לגנוב את המידע האישי שלך.

ככל תאפשר החוטף להישאר במחשב שלך, יותר יגדל מספר פרסומות. זה יוביל בהכרח דפדפן האינטרנט תיפגם קשות, עקב ההתקפות לספירה כבד. בהתחלה, זה יתחיל עם מפגרות, מהירות האינטרנט איטי, עד app מתחיל לקרוס ומקפיאים על בסיס יומי. במוקדם או במאוחר, דפדפן האינטרנט שלך לא תוכל לעבוד בכלל. אם לא תפעל כנגד האיום המסוכן הזה, אתה עלול לחשוף את הנתונים הכספיים ופרטיות. זה הזדמנות נוכלים לא יחמיץ. הדרך היחידה להבטיח הנוכחות המקוונת שלך, לשמור על פרטיות המידע האישי שלך היא להסיר את חוטפי דפדפן Search.gg ברגע אתה מבחין את נוכחותה.

הסרת התקנה של Search.gg

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Search.gg מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *