By | June 12, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס ScreenGlaze. זה ScreenGlaze וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

בשל יכולתה לחדור למחשב ללא כל הרשאה, ScreenGlaze סווגה כיישום תוכנות פרסום. התוכנית אינה כה מסוכנת, אך היא נחשבת כמו רצויה כי כאשר קיים במחשב שלך, זה יכול לגרום לך בעיות אבטחה שונים. לזה סיבה, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות במקרה זה היא להסיר את ScreenGlaze מן המערכת בלי שום היסוס.

אחת המותקנת במחשב, ScreenGlaze יציג שומר מסך במקרה שאתה לא פעיל במשך 3 דקות או יותר. על שומר מסך זה, תוצג תיבת חיפוש. מחשב משתמשים שנדמה כי הוא שימושי, מאחר והם יהיו מסוגלים למצוא את המידע הרלוונטי במהירות רבה יותר, אולם, האמת היא שונה לגמרי.

מה אתה צריך לדעת על ScreenGlaze, הוא שהוא משתמש אתר האינטרנט Trovi.com, אשר הוא ספק חיפוש לא אמין. לכן, גם אם נראה ScreenGlaze יישום מועיל מאוד, לא שתשמור אותו במערכת רק כי זה מאפשר לך לחפש המידע ישירות לצג.

כפי שכבר הוזכר לעיל, ScreenGlaze הוא מסוגלים להיכנס למחשב בלי לבקש רשות כלשהי. עם זאת, בעיה גדולה הוא היישום adware בדרך כלל נוסע יחד עם תוכניות חשודות אחרות, כגון גיבוי MyPC, ייעול סופר ו PC להאיץ. למעשה, זו הסיבה העיקרית מדוע ScreenGlaze סווגה כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור).

יש לזכור כי כל היישומים הנ ל נחשבים הכי לא אמין, לכן חשוב מאוד להסיר אותם מן המחשב הווירטואלי שלך. בינתיים, אתה צריך להיות מודע כי תוכניות לא רצויות אחרות אולי גם מתגלש למחשב שלך בעתיד, כך שאתה חייב להיות בטוח שהמחשב שלך מוגנים היטב מפני תוכנות זדוניות. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא על-ידי התקנת תוכנה למאבק במערכת ויש לשמור שאותה זמינה כל הזמן.

בשל העובדה כי ScreenGlaze אינה זיהום כל כך מסוכן, אתה יכול למחוק את הגור דרך לוח הבקרה. כדי לעזור לך לעשות את זה, הוראות הסרה ידנית סופקו בהמשך מאמר זה. על-ידי ביצוע ההוראות להסרת הסדר נכון המדויק שלהם, באפשרותך למחוק לחלוטין את היישום adware. ובכל זאת, באפשרותך גם להסיר איומים וירטואלי באופן אוטומטי אם תתקין כלי אמין antimalware במחשב שלך. כלי זה יעזור לך לאתר ולמחוק כל תוכניות רצויות מהמחשב שלך.

החדשות על ScreenGlaze הוא כי הסרתה אינה תהליך קשה. כפי שהוזכר כבר, באפשרותך למחוק את התוכנית באופן ידני או אוטומטי. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. אתה יכול לעשות את זה על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר למצוא ולמחוק כל הקיימים איומים בבת אחת ולא להגן על המערכת שלך מפני וירוסים.

הסרת וירוס ScreenGlaze

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס ScreenGlaze מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *