By | February 27, 2018
Remove Ripplecanon.online

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Ripplecanon.online. זה Ripplecanon.online וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את האתר Ripplecanon.online בכל פעם שאתה פותח את אחד של דפדפנים שלך הוא סימן רע. הדף אינו אינדיקציה ברורה כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים טפיל. Adware, ליתר דיוק. כפי שאתם בטח שמעתם, פרסום מזיקים לא עושים עבור האורחים נעימה. הם חטטנים, מעצבן ומסוכנים מאוד. האחד שאתה תקוע עם לא להתבלט. בתור חבר קלאסי של משפחת adware, אל תצפה למשהו שונה ממנו. מה יש לצפות, אבל הם תלונות כל הזמן. ונשאר עוד המזיק, הבעיות עוד זה גורם.

למרבה המזל בשבילך, adware אינו קשה להתמודד אם תיקח בשורת פעולות, כמובן. אם כל שנחוץ הזיהום יקבל במוקדם או במאוחר ולאחר מכן והמצב להחמיר. לכן, חשוב לפעול מהר. ברגע תזהה את הדף Ripplecanon.online, קבל זאת האזהרה, לשים לב לזה. להתחיל לחפש adware, כשתמצא אותו, אל תהססו כדי להסיר אותו על המקום. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. שמקדימים לקחת את זה, כך ייטב.

המראה של Ripplecanon.online הוא רק ההתחלה של הזרם של בעיות. אתה על הפנים. בהתחלה, מציק את דפי מתחילה מציג בכל פעם שתעבור למצב מקוון. . זה שם בעת פתיחת הדפדפן שלך או בעת פתיחת כרטיסיה חדשה. אתה מקבל מנותב מחדש אל זה בעת ביקור דפים אחרים. מאוחר יותר, האתר מקבל החברה, שתתחיל נחיתה באתרים בדיוק כמו מפוקפקים אחרים גם כן. אתה לא יכול להכריח יחיד להעביר באינטרנט בלי שינותבו מחדש.

דמיינו מצליחים בתנאים כאלה. אבל זה לא הכל. המזיק נקרא adware מסיבה מסוימת. זה יוצר מודעות. לא יכול לדמיין מודעה או שניים. אנחנו מדברים על המון ad המקיפות את המסך כולו התוכן של כל הזמן של רחוב העמודים. אפילו את האתרים אשר נהגה להיות ללא פרסומות עכשיו שמחים על באנרים, קופונים, דילים, הצעות, חלונות קופצים, מודעות וידאו, וכו

Remove Ripplecanon.online

The Ripplecanon.online Virus

adware הופך את הגלישה שלך לסיוט. גלישה באינטרנט הופך להיות משימה בלתי אפשרית. מודעות בכל מקום, קבוע הפניות, ביצועי המחשב הרבה יותר איטי וכן הלאה. מה יותר גרוע, שיבושים אלה הופכים יותר ויותר וויט בכל יום.

המודעות לצמוח במספרים, המחשב שלך יתחיל לקרוס ומקפיאים לעתים קרובות, והמאבק דפדפנים שלך להציג כל תוכן. כל זה בזכות adware Ripplecanon.online. לא תשלים עם זה המזיק מגעיל. להסיר אותו בהקדם האפשרי לפני זה יש את ההזדמנות כדי לגרום לך נזק חמור יותר. השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי לעזור לך להיפטר ממנו באופן ידני. לא מטרידים אותי! עיכובים להוביל חרטה.

איך הצליחה adware להזין במחשב שלך מבלי שתבחינו? האמת היא כי להכניס אותה. זה נכון. המזיק לא יכול להיכנס ללא רשותך ונתתי לך ברור. אתה זוכר כך? . כנראה שלא- הוא רימה אותך. האם אתה לעיתים קרובות להוריד תוכניות ללא תשלום מחוץ לאינטרנט? אם כן, האם אתה לבחור עבור המנהג או את ההגדרות הרגילות? אם אתה התשובה האחרון, לשנות את ההרגלים שלך.

האקרים לצרף לעיתים קרובות תוכנות זדוניות יישומים אחרים, אם לא שמים לב בעת התקנת יישומים אלה, אתה להזדהם. הגדרות מותאמות אישית יכול לעזור לך. הם מציגים את רשימת כל התוכניות המצורפות בנוסף אשר עומדים להיות מותקן במחשב שלך. הם גם נותנים לך את ההזדמנות כדי לבטל את הבחירה בהם לפני סיום ההתקנה תחת תקן אלה, כל התוספות הותקן באופן אוטומטי. זוכר את הפעם הבאה תתקין תוכנות במחשב שלך!

הסרת וירוס Ripplecanon.online

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Ripplecanon.online מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *