By | June 27, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר RevealingQuestions. המדריך להסרת RevealingQuestions עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

RevealingQuestions היא תוכנה זדונית אשר שייך לקטגוריה adware. מה זה פרסום עושה זה מוליד פרסומות פולשניות שונות בצורה של חלונות קופצים לעתים קרובות לקדם בלעדית דילים ומבצעים, מכירות מיוחדות, מבצעים, קופונים, וגם טוב כמו מהבהב הודעות מזויפות לעדכן בקשות. פרסומות מפוקפק כזה ייתכן טקסט מתחת אותם כמו “מופעל על ידי RevealingQuestions”, “מודעות על ידי RevealingQuestions”, “הביא לך, על ידי RevealingQuestions”, וכדומה

אין זה נדיר עבור המודעות כאלה לקדם או דחף לך להתקין תוכנות מפוקפקות כמו תוספות, סרגלי כלים, הרחבות ושירותים אחרים עבור הדפדפן שלך המפורסמים כמועיל. יחד עם הפיגועים לספירה שניתן טופס מוקפץ או מודעות מוזרק כל דף האינטרנט שבו אתה מבקר, ייתכן שתבחין גם כי ייתכן מותקן כמה תוכניות לא רצויות ללא ידיעתך.

פרסום נמצא לעיתים קרובות עטופים יחד עם תוכנות אחרות, המוצעת ללא תשלום באינטרנט. זה נפוץ מאוד עבור משתמשים להתיר ביודעין איומים זדוניים לתוך המחשבים שלהם. זה מפני תוכנות זדוניות אינו נחשף כראוי בתוכן של חבילות אמר. ועם סיבה. מי ירצה להוריד כזה נודניק זדוני? אף אחד לא.

כדי להיות מסוגלים לקבל שליטה מלאה במהלך תהליך ההתקנה, אנו ממליצים על בחירה של מצב מותאם אישית או מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו אתה יכול לראות את הרשימה המלאה של התוכנה כלולים, יהיו מסוגלים בקלות בטל כל תוכנה בלתי רצויה שנראה לך חשוד או לא רצוי להוריד מלכתחילה.

אנו גם ממליצים קוראינו לשלם קרוב לב כאשר הם מעדכנים את התוכנה שלהם. תמיד לקבל את העדכונים ממקורות רשמיים, מורשה בלבד. אל תהיה מהירה ללחוץ על החלון המוקפץ הראשון שמופיע על המסך. לעתים קרובות הודעות כאלה הם מזויפים, מנסים לפתות את בעקבות קישור מוצלת לעשות משהו אבל אתן לך את העדכון שאתה תשוקה.

פרסום ידוע כדי להפוך את ביצועי המחשב שלך יהיה יותר איטי, נוטה קופא או קריסות. זו, כמובן, תהיה חוויה גיהנום לכל מי שמנסה להשתמש בדפדפן שלהם. עם כל יום שעובר, זה טפיל זדוני תשיק התקפות לספירה יותר ויותר טוב מאוד וכתוצאה מכך ההתרסקות האולטימטיבי של הדפדפן, או גרוע מכך – הגורם לנזקים במערכת המחשב שלך. הכל הודות עומס יתר במערכת כתוצאה פרסומות רבות.

אנו מציעים לך לפעול מהר. ולהסיר את זה פרסום ברגע אתה מבחין את נוכחותה במחשב שלך. כי, העניין הוא, ייתכן לחיצה נופלים למלכודת של פושעי סייבר. לעולם אין לדעת איפה מוקפצים ולקשר אותם יכול לנתב לך. לא מסכן את המידע הפרטי שלך כמו סיסמאות, חשבונות בנק, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, וכו ‘ מקבל נגנב על ידי האקרים מי שבוחרים לחלוק אותו עם אחרים שלישיים למטרות רווח. תעקבו אחר ההוראות שלנו להלן להתמודד בהצלחה עם תוכנה זדונית זו לפני שיהיה מסוגל לעשות נזקים רציניים.

הסרת התקנה של RevealingQuestions

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר RevealingQuestions מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *