By | June 14, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Regardensy. זה Regardensy וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

חוטפי דפדפן הם הסוג הכי מעצבן של וירוסים שם בחוץ. . למה? . כי הם מציפים את המסך שלך עם מעצבן חלונות קופצים ופרסומות, הצעות מיוחדות, מבצעים בלעדיים וקופונים, מהבהב הודעות, מזויפים בקשות לעדכון, וכו ‘. יתר על כן, חוטפי יש את היכולת לשנות את הגדרות הדפדפן שלך, להחליף את דף הבית ואת מנוע החיפוש המועדף בחדשים מותאם אישית.

התוכנה הזדונית לעקוב אחר פעילות הגלישה שלך, כמו גם לאסוף את כל הנתונים כמו אינטרנט היסטוריה של הרגלים, סיסמאות, אישורי כניסה, אשראי מספרי כרטיס ועוד רבים. דוגמה של זיהום החוטף הוא בכלל נתב מחדש Regardensy. אם אתה מקבל מחדש בקביעות לאתר זה, זה סימן כי הדפדפן שלך נחטף.

תוכנות זדוניות מתוך הקטגוריה חוטפי דפדפן קל מאוד להפיץ. האמצעי הנפוץ ביותר של התפלגות הם זבל מיילים וקבצים מצורפים, תוכנות מצורפות, עדכונים מזויפים, נגוע קישורים, מודעות, וכו ‘. איך ניתן לך להגן על המחשב מפני וירוס זה? יש כמה דברים אנו ממליצים למשתמשים לעשות על מנת למנוע זיהום חוטפי בעתיד. המשתמשים מתבקשים לא לפתוח הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים, במיוחד אם הן מכילות קבצים מצורפים או קובצי הפעלה.

דוא ל כזה נקרא ספאם מסיבה מסוימת. זה אפשרי מאוד כי הם עשויים להכיל סוג של וירוס. זה גם יהיה הטוב ביותר לבחור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה בעת התקנת התוכנה מהאינטרנט. בדרך זו אתה יכול לקבל שליטה מלאה על מה למעשה להיות מותקן במחשב שלך ובטל יכול בקלות בכל תוכנית נראה חשוד לך או אפילו לא רציתי להוריד מלכתחילה.

חוטפי דפדפן לא נחשבים נרחב להיות מסוכנות מאוד. עם זאת, הם להמעיט. בעוד התקפה לספירה אולי לא נראה כמו הרבה, הסכנה היא שם. זה מוסתר מאחורי הדפים שפרסומות כאלה להפנות אותך כדי. וזו הסיבה שזה לא רעיון טוב כדי ללחוץ על פריטים מוקפצים חשודים או פרסומות המופיעים להיות טוב מדי מכדי להיות אמיתי.

אם אתה נופל למלכודת של החוטף, התרחיש הטוב ביותר הוא כי זה רק יפיק הכנסה לשלם לכל קליק על האקרים ועל הבעלים של דפי האינטרנט שבהם. במקרה הכי גרוע, טוב, אתה פותח דלתות אחוריות כדי האקרים להפעיל סוגים אחרים של וירוסים כמו סוסים טרויאניים, תולעים, או אפילו ransomware במחשב שלך. אם ברצונך למנוע נזקים כאלה, עליך לפעול במהירות ולאחר הסרת טפיל מגעיל זה ממערכת המחשב שלך על-ידי ביצוע ההוראות שלנו.

הסרת וירוס Regardensy

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Regardensy מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *