By | April 10, 2018
Remove Reading Hub New Tab

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Reading Hub New Tab. המדריך להסרת Reading Hub New Tab עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה נתקל על Reading Hub New Tab, יודע שאתה בצרות. זו אינה יישום מועיל. . זה זיהום. ייטב לך להיפטר כך ייטב. מה מסתתר מאחורי Reading Hub New Tab הוא החוטף דפדפן. לא מאמינים אפילו מילה שכתוב. היא מנסה לשכנע אותך כי זה נותן לך גישה חינם PDF הספרים. הוא גם טוען כי ניתן יהיה להוריד את הספרים האלה או לקרוא עליהם באינטרנט. זה נשמע נהדר, אבל למרבה הצער, זה לא נכון. חוטפי משקר לפנים שלך כדי לגרום לך לבטוח בה אל. אתה מתעסק עם זיהום ועליך לנקוט מיידית כדי להסיר אותו. ככל שהזמן שבו מבלה במחשב שלך, והמצב מחמיר. תעשה לעצמך טובה ולמחוק את המזיק לפני הוא מצליח לגרום לך נזק רציני.

חוטפי, פעם אחת, עושה בלגאן מוחלט של פעילויותיך באינטרנט. שום דבר לא אותו דבר יותר. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתה סובל הפרעות. המזיק כל הזמן מפנה לאתרים חשודים, bombards אותך עם פרסומות. המסך כולו מכוסה המודעות כל צורות ותבניות, לא משנה מה תעשה, הם לא יעלמו. ההיפך הוא הנכון. הפרסומות הופכות יותר ויותר עם כל יום שעובר. הם הופכים אגרסיביים יותר כמו גם, מתחילים להופיע מתחת הסמן של העכבר עוזב אותך אין ברירה אחרת, אבל כדי ללחוץ. לעשות את המיטב כדי למנוע כל דבר שחוטפי זורק אותך. . זה לא בטוח… . זה לא אמין. בלחיצה אחת יהיה מספיק להוריד עוד יותר זיהומים במחשב שלך.

Remove Reading Hub New Tab

The Reading Hub New Tab Virus

ובכל זאת, הימנעות המכונה שלך לנצח הוא לא אופציה. אתה צריך פתרון קבוע. פתרון זה הוא למחיקה מיידית של הפולש. ייטב לך להיפטר כך ייטב. ברגע שזה נעלם, והכל יחזור לקדמותו, ניתן יהיה לגלוש באינטרנט שלווה שוב. אל תהססו. בצע את המדריך הסרת מפורט שלנו למטה ולהסיר את החוטף. להגן על המחשב שלך ועל פרטיותך. . כן, את הפרטיות שלך.

המזיק מאיימת גם על המידע האישי שלך. הוא מציץ? לך, אוספת נתונים רגישים ולאחר מכן שולחת זה הכל כדי crooks מאחורי זה. אל תתנו לזה לקרות. האקרים הם האנשים הכי גרוע על פני כדור הארץ יש גישה פרטיך האישיים. לקחת את העניינים לידיים שלך ולמחוק חוטפי לפני שיהיה מאוחר מדי. היא משתמשת בכל שנייה על הלוח כדי לגרום נזק. כמה נזק זה יכול להפעיל כדי להיות בלתי הפיכות.

איך אתה? נדבק עם Reading Hub New Tab? החוטפים הם ערמומי. מאחר שהם צריכים את רשות להיכנס, הם מאוגדים לבקש אותו. ובכל זאת, הם לא מבקשים בגלוי כי הוא עוזב את החדר יותר מדי עבור הכחשה. הנה באים טכניקות חדירה כמו הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, חבילות freeware, קישורים פגומים, עדכונים מזויף, וכו ‘. אם אתה לא משלם מספיק תשומת לב, חוטפי יוכלו להונות אותך נותן אור ירוק.

אם ברצונך להגן על המחשב שלך, עליך להיות בכוננות. האינטרנט מתפוצץ עם טפילים אשר מתפללים להזנחה שלך… אינם מעניקים אותו. לא להקל את העבודה של האקרים. תמיד לשים לב בעת גלישה באינטרנט. לא ללחוץ על כל קישור שאתה רואה. לא לבקר דפים לא אמין. להגן על המחשב מפני שאף אחד אחר. לשכוח על להיות רשלן, ממהר. בחר דריכות במקום זאת. זה שומר טפילים משם.

הסרת התקנה של Reading Hub New Tab

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Reading Hub New Tab של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Reading Hub New Tab מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *