By | August 27, 2018
Remove Power PC Care 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Power PC Care 2018. המדריך להסרת Power PC Care 2018 עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Power PC Care 2018 מפורסם ככלי שימושי מאוד, שיכולות לסייע לך למטב את ביצועי המחשב. במציאות, זה יביא לך אין תוצאות חיוביות. הגור הזה (שעשויות להיות לא רצויות תוכנית) הוא רק צרות. ברגע שהוא מקבל מותקן, זה יהיה לפלוש כל דפדפן שבמחשב שלך. לאחר מכן, זה תמשיך לייצר כל מיני פרסומות – פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים, למצמץ הודעות התראה. המטרה היא ליצור הכנסות דרך ערכת לשלם לכל קליק.

התוכנה הזדונית בקלות יכול לפלוש הפרטיות ועל לגנוב את המידע האישי שלך כגון, אך לא מוגבל היסטוריית דפדפן, שאילתות החיפוש ושל הרגלי באינטרנט. נתונים כזה הוא יקר מאוד מאז זה יכול לעזור הדברה סייבר כדאי להתאים אישית את התוכן בדרגה. אז הקורבן סביר יותר ללחוץ על המודעות המוצגות.

Remove Power PC Care 2018

The Power PC Care 2018 Virus

Power PC Care 2018 יכול להיות מותקן באופן מודע על ידי המשתמשים, חושב תוכנית זו תשפר את הביצועים של המחשבים שלהם. אבל טפיל זה יכול גם מודעות וקישורים להתגנב דרך באמצעות דוא ל זבל, בקשות לעדכון מזויפים, חבילות תוכנה, קבצי torrent, כמו גם נגוע. על מנת לוודא כי לא תוכנה מוסתרים מקבל גישה למחשב שלך ללא ידיעתך והרשאתך. אנו ממליצים מאוד בחירה של Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה.

בדרך זו, תוכל בקלות לראות יש התקנות אופציונליות. אם ישנם כאלה, כל שעליך לעשות הוא פשוט לבטל את הבחירה בהם, הם יינתנו ללא גישה למחשב שלך. בנוסף, אנו ממליצים למשתמשים שלנו לא לתת אמון מוקפצים אקראי אשר מעודדים אותם לעקוב אחר עדכון מפוקפק קישורים. במקום זאת, מסתמכים על מקורות רשמיים, מורשה בלבד, כאשר עליך לעדכן את התוכנה שברשותך.

הגור הזה יכול להפוך את הגלישה לחוויה גיהנום. זה כל הזמן להפריע לעבודתך באינטרנט, אז הוא יכול להציג פרסומות פולשניות. הטפיל יעבור אפילו כפי בכרמאן להפריע הווידאו שאתה מנסה לצפות באופן מקוון, על-ידי הצגת מודעות מוצל. אבל הכי גרוע הוא עדיין לבוא. זה רק עניין של זמן לפני הדפדפן מקבל המום גם תוכן המודעה נזרק על זה, בשלב מסוים הוא יתחיל לקרוס ומקפיאים, עד שזה יפסיק לעבוד לחלוטין.

כדאי בצע העצה שלנו ולהסיר טפיל מסוכן זה מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה. אתה תרוויח דבר על-ידי שמירתה. ככל שהזמן עובר, את המצב לא ישתפר. זה רק יכול להחמיר. לכן אם אתה רוצה לחזור חווית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות ולהגן על המידע האישי שלך, כך פושעי סייבר לא יכול להשיג את ידיהם על זה, אתה צריך לפעול מהר. אנחנו יכולים לעזור לך להתמודד בהצלחה עם האיום הזה. פשוט בצע שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת התקנה של Power PC Care 2018

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Power PC Care 2018 מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *