By | June 15, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Pfialx.dll. זו Pfialx.dll וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

Pfialx.dll שייך לקטגוריה וירוס סוס טרויאני. חשוב לדעת כי זה חוקרים לשקול סוסים טרויאניים לאחד איומים זדוניים הכי מסוכן שם בחוץ. . למה? בשל התגנבות צדדיות. וירוס כמו הסוס הטרויאני הוא מסוגל קשות להזיק למחשב שלך, אפילו עד לנקודה של אין תיקון. זה לא בטוח אילו פעולות וירוס כזה ייקח ברגע זה מחלחל מערכת המחשב של הקורבן. זה יכול לקחת קצת זמן לפני זה מפעיל ומתחיל להמיט אסון.

כבר ציינו כי וירוסים טרויאניים הם הסוג הרב-גוניים ביותר של תוכנות זדוניות שקיים לתאריך הנוכחי. כי זה יכול לשמש למטרות רבות כמו גם כמעט וגופנית לרגל אחר הקורבן, צובר שליטה מרחוק על המחשב, מצפינה and/ או גונב קבצים אישיים, כמו גם קבלת מידע כגון אך לא רק סיסמאות, מספרי כרטיסי אשראי, חשבונות בנק, כתובות IP, אישורי כניסה, וכו ‘. מה עוד, זה יכול אפילו להשתמש במחשב שלך כדי להפיץ וירוסים למחשבים אחרים.

וירוס כזה מקבל מופץ דרך תוכנות מצורפות, spam הודעות דוא ל, קבצים מצורפים, מבקשת עדכון מזויפים, באמצעות קישורים נגוע, כי לך יש rerouted מן המודעות מפוקפק או מוקפצים, וכו ‘. המשתמשים מתבקשים להימנע מפתיחת הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים, במיוחד אם הן מכילות קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. זה אפשרי מאוד כי הם מכילים סוג של תוכנה זדונית מחכה כדי להדביק את המחשב שלך. גם מומלץ לקבל את העדכונים רק ממקורות רשמיים ואמינים.

אל תהיה מהירה ללחוץ על החלון המוקפץ הראשון המציג על המסך, שמדרבן אותך ללחוץ על קישור מפוקפק כדי לקבל את העדכון האחרון. בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט מומלץ לעקוב דרך סוג מתקדם Custom/ של תהליך ההתקנה, אתה יכול לקחת שליטה שבו התוכניות ניתן להעניק גישה למחשב שלך. כל שעליך לעשות הוא ההצטרפות כל תוכנה מראה חשוד שנראה לך מיותרים או לא המיועד להורדת מלכתחילה.

למה זה מסוכן
Pfialx.ddl יש להסיר וירוס טרויאני ברגע שהקורבן מזהה את נוכחותה. עוד הוא נותר לנדוד ללא תשלום, הנזקים יקבל יותר גרוע. אחרי הכל, האקרים נוצר וירוס זה יש סיבה – כדי לקבל גישה מלאה למחשב, אז הם יכולים לעשות מה שהם רוצים. הם יכולים להיות לאחר הנתונים האישיים שלך כמו מסמכים, תמונות, קבצי הפעלה, פעילות הגלישה, סיסמאות, IP כתובות, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיסי אשראי, ועוד רבים. זה הכל על איזה טרויאני מסוים היה מתוכנתת.

סוסים טרויאניים ידועים גם יש את היכולת להפוך את המחשב למכונת הכרייה cryptocoin. כמו כן, קל עבור פושעי סייבר להדביק את המחשב שלך עם סוג אחר של תוכנות זדוניות כמו ransomware, תולעים, חוטפי דפדפן, תוכנת פרסום, תוכנות ריגול, וכו ‘. אבל זה יכול להיות יותר גרוע! הם יוכלו להשתמש במחשב שלך כדי להפיץ וירוסים למחשבים אחרים גם כן. מה עוד, האקרים יכולים להשתמש וירוס טרויאני כדי לרגל אחריך לא רק באמצעות המצלמה והמיקרופון שלך, אך יכולים לפקח על כל הפעילות שלך במחשב.

הסרת וירוס Pfialx.dll

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Pfialx.dll מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *