By | August 31, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר PCTuner. המדריך להסרת PCTuner עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

PCTuner יש שחולקו לקטגוריות כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור), שמטרתו העיקרית היא לקחת את הכסף שלך. למעשה, ברגע שהתוכנית מחלחל המערכת, זה עושה כמיטב יכולתה כדי לשכנע אותך כי המחשב שלך נמצא מלא איומים זדוניים. עם זאת, אתה לא צריך לסמוך PCTuner כל כך קל. אחרת, ייתכן באמת את אבטחת המערכת שלך בסכנה.

ברגע PCTuner מדביק את המחשב, זה מתחיל ביצוע סריקות יומי של המערכת, לא משנה אם שאישרת להם או לא. כמובן, תוצאות אלה סריקות יומי הם מזויפים לחלוטין, כך אתה לא צריך להאמין להם. זה כל כך כי התוצאות נועדו במיוחד כדי לגרום לתוהו ובוהו, להונות אותך זה הדרך היחידה להציל את המחשב לקרוא מספר טלפון אשר מוצג על המסך. ובכל זאת, יש בראש את העובדה האיום היחיד במערכת שלך הוא כלומר PCTuner, אתה בהחלט לא צריך לסמוך על יישום זה.

למעשה, PCTuner אינה זקוקה לאישורך כדי להיכנס למחשב שלך. היישום הוא מאוד יצירתי, כשמדובר מרמה אותך לתוך אישור התקנה שלה, אתה בכלל לא מבין. זה נמצא במערכת. למעשה, ברגע שאתה מבחין adware במחשב שלך הוא כאשר הדפדפן מקבל מוצפים פרסומות מסחריות אשר אתה לא צריך בכלל.

כמו PCTuner לא ניתן להוריד מהאתר הרשמי שלה, התוכנית משתמשת בשיטות שונות אבל ידועים של התפלגות. אלה כוללים מתחבא מאחורי קבצים מצורפים דוא ל זבל, freeware, קישורים פגומים או אתרי אינטרנט, התחזות כעדכון מזויף. התכונה נפוץ בין השיטות של התפלגות היא העובדה כי הם תלויים הסחת הדעת שלך.

לדוגמה, בעת התקנת תוכנה חדשה, רוב משתמשי המחשב לא לקרוא את התנאים וההתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה. מסיבה זו, הם לאשר את ההתקנה של תוכניות נוספות שלא במודע ולתת פרסום במערכות שלהם. כדי למנוע את זה מלקרות, עליך להיות קשוב מאוד בעת התקנת יישומים חדשים על המערכת של בוחרים בקפידה את המקורות להורדה. כמו כן, PCTuner יכול להדביק את המחשב שלך על-ידי מתחבא מאחורי קבצים מצורפים דוא ל זבל, קישורים פגומים ואתרי אינטרנט, או פשוט מתחזה מערכת מזויף או עדכון של התוכנית.

שימו לב כי על מנת להגביר את הסיכויים שלה לרמות אתכם, PCTuner מבלה זמן ניטור פעילות הגלישה שלך. לאחר adware רשומות מספיק מידע עליך, הוא מתחיל להצגת פרסומות מותאמות אישית על-פי האינטרסים האישיים שלך. בדרך זו, מגביר באופן משמעותי האפשרות בשבילך לפתוח מודעה.

בכל זאת, הנושא העיקרי על PCTuner היא כי היישום לא רק לעקוב אחרי מצבך. אם קיימים במערכת, התוכנית הוא מסוגל לגנוב את הנתונים האישיים שלך, שיתופו עם צדדים שלישיים אשר ניתן להשתמש בו למטרות זדוניות. אם אתה לא רוצה שזה יקרה, עליך למחוק PCTuner מהמחשב שלך באופן מיידי.

הסרת התקנה של PCTuner

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר PCTuner מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *