By | January 9, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר PC Speed Care. המדריך להסרת PC Speed Care עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

PC Speed Care היא תוכנה שעשויה להיות בלתי רצויה (גור). ובכל זאת, אין שום דבר אפשרי במצבך. . אתה בסכנה. PC Speed Care אין תוכנית כתוב שזה. המזיק הוא משקר את הפנים שלך מנסה. לגנוב את הכסף שלך. אל תתנו לזה. פעם אחת אתה במקום זה על הסיפון, למצוא אורב המדויק שלה נקודה ומחק אותו לפני הוא מצליח להשיג את המטרה הזדונית שלה. PC Speed Care תנוחות כתוכנית מועיל, מערכת האופטימיזציה שיעזרו לכם לנקות את המחשב מפני מזיקים אחרים ותקן בעיות. למרבה הצער, לא מילה אחת נכון.

PC Speed Care הוא יישום מטעה וזה לא יהיה מועיל לך בדרך כלשהי. לא מאמין לשקרים שלה אפילו לשנייה כי רק יגרום לך גרוע הקשה שלך. PC Speed Care כל צריך ללכת, זה בטוח. שמקדימים שהוסר, כך ייטב. . אתה זה שנמצא אחראי לרווחתם של המחשב שלך. עליך למחוק את הפולש. אל תהססו לעשות זאת. דחיינות הוא לא חבר שלך. ! אין זמן. למצוא איפה PC Speed Care הוא חבוי ומחק אותו על המקום. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. קח את זה.

מותקן פעם אחת, PC Speed Care טוען כי זיהה מספר בעיות במחשב שלך. לאחר מכן, הוא מציע לתקן אותם. עם זאת, כאשר אתה מנסה לשתף פעולה עם הניקוי אמור לעבד, PC Speed Care קובע כי עליך לרכוש את הגירסה המלאה שלה. אחרת, אתה לא יכול לעשות שום דבר. זה הסימן הראשון שלך! אל תתעלם ממנו. תוכנית אשר מפורסם כמו יישום חינם-of-אחראי לא אמורה לשאול לך לשלם עבור הגרסה המלאה שלה או אחרים תכונות. זה הוא “הונאה” כתוב על זה. אל תעשה את הטעות של האמונה לכלבלב הזה ולקנות משהו. הסיכויים הם, אתם לא תקבלו דבר בתמורה לכסף שלך.

האקרים יקבל את התשלום, אבל, הם ישתמשו את הכסף שלך עבור הפיתוח של תוכנות זדוניות בדיוק כמו זה. לא יהפכו מעסיקם. . הכל בסדר עם המחשב שלך. לא יהיו בעיות, מלבד הכלבלב PC Speed Care מגעיל, כמובן. זה נושא בפועל צריך לתקן. למרבה המזל, אנו מספקים מדריך להסרת easy-to-בצע בסוף מאמר זה, אשר יעזור לך להתמודד עם דלקות באופן ידני. אל תהססו להשתמש בו. ייטב לך להיפטר הכלבלב, כך ייטב.

מלבד מנסה לגרום לך לשלם עבור אפליקציות שלא אומתו, זה המזיק יכול גם להרוס את חווית הגלישה שלך מאת להפגיז המודעות רבים אשר גם לקדם יישומים מזויפות או להסתיר איומים אחרים. אל תלחץ על כלום. להסיר את הכלבלב שקרן, לשמור על המחשב שלך. אבל תעשה את זה מהר. המודעות שמחולל הכלבלב פולשניות מאוד, לפעמים מופיעים מתחת הסמן של העכבר. במוקדם או במאוחר לחץ. אל תיתן לזה לקרות. מחק PC Speed Care עכשיו!

איך הגור הגיע על הסיפון? את זוכרת נותן רשות להיכנס? לא. זה בגלל זה טריקים לך לתוך נותן אור ירוק בלי לדעת מה אתה נותן אור ירוק. להיות זהיר יותר כאשר אתה נמצא במצב מקוון. מזיקים כאלה יש בכל מקום, מתחבא מאחורי מודעות, קישורים ודפים. בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש לך להזמין PC Speed Care במערכת שלך. להיות זהיר, לעשות בדיקת הנאותות. מה האקרים הדרוש כדי להצליח הם שלך רשלנות, חיפזון, הסחת דעת. לא גרנד אותם. הם להוביל לזיהומים. מה מגן עליך מפני זיהום הוא עירנות וזהירות.

הסרת התקנה של PC Speed Care

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר PC Speed Care מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *