By | December 14, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס PC Opticlean. זו PC Opticlean וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

PC Opticlean הבטיח לנקות את המחשב מפני תוכניות זדוניות לא רצויות, לכן, כדי לשפר את הביצועים שלה. זה נשמע נהדר, אם רק זה היה נכון. למרבה הצער, התוכנית עושה דבר כזה. PC Opticlean הוא מסווג כמו תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות, או כלבלב, בקיצור. אולם, המילה “פוטנציאל” הוא מיותר לחלוטין. הכלבלב הוא אכן לא רצויים. זה לא עוזר המחשב ביצועים טובים. זה לא לשפר את החוויה המקוונת שלך. זה לא להסיר טפילים גם. בעיקרון, זה דבר טוב למערכת שלך. להפך, למעשה. זה פוגע ביכולת של זה.

הכלבלב הורס את חווית הגלישה שלך בעבר רגילה ומהנה וחושף את תוכנות זדוניות והן סיכון אבטחה. . אין כל פוטנציאל במצב שלך. אתה כל הזמן בסכנה בגלל PC Opticlean. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא למחוק את התוכנית השקרן הכי מהר שאתה יכול. פעם אחת אתה ספוט הוא במערכת שלך, לקחת פעולות מיידיות, להיפטר ממנו על המקום. הפעם יותר שלהעניק אותו על הלוח, הפעם יותר שזה חייב לגרום לך נזק. בסופו של דבר, זה יצליח. תעשה לעצמך טובה, להסיר את התקנתה לפני שיהיה מאוחר מדי. אם לא, והמצב להחמיר מאוד מהר, ואז לא תוכל להתמודד עם הגורים. לפעול עכשיו עיכובים להוביל חרטה.

כפי שאמרנו, PC Opticlean לא לייעל את כל דבר. זה פלטפורמה פרסומית. עם זאת, יש מנגנון verifying מה שאומר כי כל מי שמוכן לשלם יכול להשתמש בו כדי לקדם. האקר כלול. הם עושים. הם משתמשים הכלבלב להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק, להפיץ תוכן זדוני באינטרנט. משמעות הדבר היא כי המודעות רבים שאתם נאלצים לראות לא אמינים. אתה לא יכול להגיד אלו מהם אמיתיים, אילו פגומים. הם כולם נראים אותו הדבר, של פרסום מבצעים הגדול והוא מציע שתבקש ממך ללחוץ עליהם. אל תעשה את הטעות הזאת. אם תלחץ על הקישור ad/ הלא נכון, עלולה להחמיר את המצב כבר לא נעימה.

רוב המודעות האלה גם להוביל דפים שלמים, של זיהומים או הם טומנים בחובם זיהומים עצמם. בכל מקרה, בלחיצה אחת היא כל מה שצריך כדי לקבל נגוע תוכנות זדוניות נוספות. לא לחץ. הימנע כל מה שאתה רואה על המסך. ובכל זאת, הימנעות הוא פתרון זמני. זה בעיקרון שווה לא באמצעות המחשב. מודעות רבים לאינספור. במוקדם או במאוחר תלחץ גם אם אתה לא רוצה.

הפרסומות מופיעות לפעמים ממש מתחת הסמן של העכבר. הם הופכים יותר ויותר ככל שחולף הזמן. הדרך היחידה להיפטר מהם היא להסיר את PC Opticlean בסך הכל. זה בדיוק מה עליך לעשות. תוכנית מרמה זו צריך ללכת. ברגע לך להיפטר ממנו, והכל יחזור לקדמותו, ניתן יהיה לגלוש באינטרנט שלווה שוב. אל תהססו. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, לנקות את המחשב לתמיד. שנקדים, כן ייטב.

איך עשה PC Opticlean ניהול מנסה להיכנס למערכת שלך? אנחנו בספק אם כי הורדת זה בכוונה למרות המזיק יש של ההורדות הרשמי. הזן מאחורי הגב, כנראה ארוזות לתוכנית אחרת. להיות זהירים במיוחד כאשר תתקין יישומים במחשב שלך כמו שאתה לא יודע. מה עוד עשוי להיות מחובר אליהם כבונוס מאוד לא רצוי””. לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. ניתן יהיה לבדוק את הצרור כל תוכנית על-ידי התוכנית, כמו גם הבחירה כל התוספות לפני סיום ההתקנה. תחת להגדרות הבסיסיות, יישומים אלה בנוסף מצורפת הותקן באופן אוטומטי, ויש להתמודד איתם בהמשך. ובכל זאת, קצת תשומת לב וזמן נוסף יכול לחסוך לך מהצרות של עושה את זה.

הסרת וירוס PC Opticlean

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס PC Opticlean מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *