By | February 19, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Paradiskus. זה Paradiskus וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הסיומת Paradiskus היא חדשות רעות עבורך ועבור דפדפנים שלך. היות ברור תחתמי על זה המחשב בנמלים זיהום. החוטף דפדפן, ליתר דיוק. כפי שרומז השם של סוג זה של המזיק, טפילים אלו לחטוף דפדפנים שלך ולקחת שליטה בהם. זה לא הופך אותם דיירים טובים. ההיפך הוא הנכון. חוטפי הן פולשניות, חטטנית, הרסני ומסוכן. Paradiskus הוא כל הדברים האלה גם כן. אם יש לך אותו במערכת שלך, כדאי לך פעולות מיידיות. אם תשאיר את זה על הלוח, להכין את עצמך על הצרות.

הבעיות שהמזיק הזה גורם באפשרותך להתחיל כמו קטן וחסר חשיבות, אך הם המשך להסלים בכל יום. בסופו של דבר, הזיהום עלול גם לגרום לנזק בלתי הפיך. אל תתנו לזה לקרות. לקחת את העניינים לידיים שלך ולהסיר את הפורץ בהקדם האפשרי. אם לא, זה יהרוס את פעילויותיך באינטרנט, היא תחשוף את הפרטיות שלך לסיכון, זה יהיה להאט את ביצועי המחשב שלך. אל תהססו, אל תתנו הפעם המזיק להרוס את חווית הגלישה שלך. להיפטר ממנו בהקדם האפשרי ולהרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי.

ברגע חוטפי נכנס, זה צירוף הסיומת זדונית שלו לכל הדפדפן שלך אז זה לא משנה באיזה דפדפן הכי אהובה עליך להשתמש כפי שהם כולם נגועים. בכל פעם שתעבור למצב מקוון הינך סובל פריצות. למשל, חוטפי מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש מאחורי הגב ומונעת את היפוך התהליך. זה איך אתה תקוע עם מנוע חיפוש חדש, המוצלת אשר אינו מספק תוצאות חיפוש מהיר ומדויק כמו אחד יכול לקוות. מה הוא מספק היא גישה מהירה אל קישורים פגומים ודפים. המטרה של החוטף להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק עבור בעליו, בכל פעם שאתה לוחץ על משהו שנוצר על ידי זה, אתה נותן החסות האקרים.

מלבד הנ, תחשוף הבטיחות של המחשב שלך בסיכון. קישורים אלה אינם אמינים. הם ממומנים, אתה צריך לדעת לא לבטוח קישור ממומן. בלחיצה על הבחור הלא נכון. ואתה להוריד באופן אוטומטי לזיהומים יותר במחשב שלך כבר נפרץ, יתארחו. יש עוד, בכל זאת החוטף מגעיל גם bombards אותך עם מודעות 24/ 7. כל דף זה שאתה מבקר בו, אפילו אלה שהייתה בעבר ללא פרסומות, עכשיו מכוסים לגמרי פרסומות כל צורות של טפסים.

הטפיל הרסו ביעילות שלך גלישה באינטרנט בעבר רגילה ומהנה. זה מציק לך כל כך שתפעיל את הימנעות במחשב שלך. אתה פשוט לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד מבלי להפריע Paradiskus. זה בכל מקום. המזיק אפילו הופך אגרסיבי יותר ויותר עם הזמן. למרבה המזל, אין לך לסבול את התעלולים שלו. חוטפי נשלף, אבל אתה צריך לפעול באופן מיידי. אם זה יצא מכלל שליטה, וזה מה שיקרה בסופו של דבר, להחמיר את המצב שלך. לכן אל תבזבז זמן. השתמש המדריך שלנו למטה, לנקות את המחשב לתמיד.

איך החוטף Paradiskus להיכנס? המזיק הזה הוא עדיין תוכנית מה שאומר כי היא זקוקה לאישורך על הפרק שלה, ולכן הוא מבקש זאת. מה שהוא לא צריך, הוא, כדי לשאול אותך בגלוי. כי יש למה שהיה מסובך הטקטיקה להזמין פתי אתה. אחת השיטות הנפוצות ביותר נקרא freeware bundling. להיות זהיר בעת התקנת תוכניות ללא תשלום במחשב האישי שלך. תמיד לבחור הגדרות מותאמות אישית בכך שהם מאפשרים לך לראות אפליקציות נוספות כל אשר עומד להזין במחשב שלך, כמו גם לבטל את הבחירה בהם. לאחר מכן, שאתה עדיין יכול לסיים את התקנת התוכנית שרצית במקור. אבל להיות זהיר יותר מעכשיו. הורד את התוכנה שלך ממקורות אמינים בלבד. אחרת, אתה בסופו להתפשר על המחשב שלך.

הסרת וירוס Paradiskus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Paradiskus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *