By | June 19, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Pageanalytics.space. זה Pageanalytics.space וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם אתה מקבל מחדש בקביעות אל אתר האינטרנט Pageanalytics.space? האם שונו ספק הבית ולחפש לאותו דף? אנחנו נעים לי לבשר לך, אבל זה נראה כאילו המחשב נדבק בווירוס על ידי החוטף דפדפן.

התנהגות טיפוסית של תוכנה זדונית כזו היא התקפה פרסומות פולשניות על המסך. הגלישה שלך לקבל נקטע על ידי רבים מוקפצים, דילים בלעדיים, מבצעים וקופונים, לזייף בקשות לעדכון, מהבהב הודעות, וכו ‘, שנוצרו עם מטרה אחת-כדי להרוויח רווח בין כל תצוגה או לחץ. הדבר עם תוכן המודעה כזה הוא כי זה יהיה באופן ספציפי ממוקד כדי להיראות יותר אטרקטיבי למשתמש. זה אפשרי בשל היכולת של החוטף להשיג את הרגלי הגלישה שלך, היסטוריה, כמו גם את כוחה כדי לנטר את פעילות האינטרנט שלך בכל עת.

חוטפי דפדפן הם חלק הזדונית מופץ נרחב ביותר שם בחוץ. האמצעי הנפוץ ביותר של התפלגות הן הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, הקובץ המצורף לדואר האלקטרוני, קבצי הפעלה של השולחים לא ידוע, עדכונים מזויף, קישורים מפוקפק, חלונות קופצים, מודעות, קבצי torrent ו חבילות תוכנה חופשית. חשוב מאוד כי המשתמשים לוודא לקבל את העדכונים שלהם ממקורות מורשה ואמין בלבד.

אנו ממליצים גם בחירה של סוג מותאם אישית Advanced/ התקנה בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט. פעולה זו תעניק לך שליטה מלאה תוכניות שהורדו ויישומים. ניתן בקלות שתבטלו את כל תוכנה שנראה לך חשוד או לא המיועד להורדת מלכתחילה. יש דבר כזה להיות בטוחים מדי בעת הורדת תוכן מהאינטרנט. תמיד מומלץ לקרוא את כל התנאים וההגבלות במהלך תהליך ההתקנה. משתמשים לעתים קרובות מדי מהירה ללחוץ על לחצן ‘הבא’ ללא תשומת לב מה הם הסכימו.

רוב המשתמשים לא מחשיב את חוטפי דפדפן להיות מסוכנות מאוד. המודעות עצמן לא יכול להזיק למחשב שלך, אבל הם יכולים להפנות אותך אל אתרי האינטרנט בהם פוטנציאל ולהתפשר האבטחה שלך. יתר על כן, ייתכן לחיצה ביודעין פתיחת דלת אחורית כדי האקרים יכולים להשתמש את ההזדמנות הזאת כדי להשיג מידע אישי כמו סיסמאות, כתובות IP, מספרי כרטיס אשראי, חשבון הבנק אישורים, וכו ‘ ואת לשתף אותה עם אחרים שלישיים למטרות רווח.

ידועים מקרים שבו המודעות נגוע גרם זיהום וירוס נוסף, אבל הפעם הזיהום עלול להיות מסוכן יותר כמו וירוס סוס טרויאני או אפילו ransomware! אם אתה מבחין כי הדפדפן שלך נחטף, עליך לפעול במהירות, להמשיך עם ההסרה של תוכנות זדוניות זה לפני שיהיה מאוחר מדי. המשיכו לקרוא מאמר זה וצייתי להוראותינו להוציא טפיל זה סייבר מהמחשב שלך פעם אחת ולתמיד!

הסרת וירוס Pageanalytics.space

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס Pageanalytics.space מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Pageanalytics.space מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *