By | September 4, 2018

אני כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Nsrv.exe (TROJ. [ ]). זו Nsrv.exe (TROJ. [ עבודות ]) של המדריך להסרת עבור כל הגירסאות של Windows.

סוסים טרויאניים הם הסוג המפורסם ביותר של וירוסים שם בחוץ. . ויש לכך סיבה. דלקות קיברנטי אלה הם מאוד חשאי ופסיביות. מה שמבדיל אותם מכל סוג אחר של תוכנות זדוניות זה כי הם לא בהכרח לשגר התקפה מיד לאחר שהם להתגנב במחשב של הקורבן. זה עלול לקחת קצת זמן עד שיגיעו פעיל, אבל כשזה יקרה, הולכת לפרוץ חופשי. Nsrv.exe דוגמה של וירוס כזה מסוכן.

המטרה של סוס טרויאני תלוי הצרכים של פושעי סייבר לרגע מסוים. הווירוס יכול להיות משתמש כאמצעי לגנוב נתונים יקרי ערך, לשגר איומים cyber אחרים כמו חוטפי, adware, תולעים, ransomware, וכו ‘. סוס טרויאני יכול לשמש גם כדי להפעיל מחשב המשתמש לתוך מכונת כרייה cryptocoin. שיש תוכנות זדוניות כאלה על הפשרות במחשב שלך לא רק האבטחה שלך, אלא גם את הפרטיות שלך. אתה רואה, באמצעות טפילים אלה, נוכלים יכול בקלות לרגל אחריך, לאסוף את כל הנתונים הם רוצים אותך. ככל הנגיף נשאר במחשב ללא התערבות, יותר גרוע שהוא יקבל, עד זה פוגע ביכולת של מערכת המחשב כולו שלך.

שימושים Nsrv.exe תחבולות כדי לקבל גישה במחשב האישי שלך. זה מבצבצים מאחורי spam הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל, קבצי ההפעלה, תוכנות bundling, מבקשת עדכון מזויפים, פגום קבצי torrent, נגוע קישורים, מודעות, וכו ‘. האקרים לסמוך על נאיביות שלך רשלנות. הם לנצל חולשות כאלה בכל דרך אפשרית. לדוגמה, מוקפץ אקראיים עשויים להופיע על המסך זה הוא דוחק לשם השלמת עדכון חשוב על-ידי ביצוע קישור מפוקפק.

לא בצורה עיוורת אמון הודעת כזו. במקום זאת, מסתמכים רק על מקורות רשמיים, מורשה עבור עדכוני תוכנה שלך. כמו כן, לאחר הורדת תוכן מהאינטרנט, אל תשכח לבחור סוג מתקדם Custom/ של התקנה, יותר מאשר אחת מהירה. על-ידי ביצוע העצה שלנו, תהיה לך את היכולת להציג את התוכן המלא של מה שהורדת. אם יש תוכנות נוספות מוסתרים, תוכל לזהות אותו מיד. אנו מציעים שתבטלו את התקנות אופציונליות, כפי שהם בדרך כלל להתברר תוכנות זדוניות בתחפושת.

סוסים טרויאניים הם מאוד מסוכן! הם יכולים לגרום נזקים חמורים רבים למערכת המחשב שלך כמו שינוי הרישום שלך, קובצי מערכת חיוניים המשחיתה ותהליכים, כמו גם מחיקת הקבצים הפרטיים שלך. מה עוד, באמצעות וירוס זה, פורצי מחשבים יכול לקבל את ידיהם על כל פיסת מידע שהם רוצים. נוכלים לגנוב את הסיסמאות שלך, מזהה הכניסה, IP כתובות, כרטיסי אשראי, חשבונות בנק, כמו גם סוגי קבצים שונים כמו מסמכים, תמונות וקבצי הפעלה. סוסים טרויאניים הם הדרך המושלמת עבור פושעי סייבר לגנוב את זהותך באינטרנט ולעשות פעילות פלילית שלהם, כל זאת תוך שמתחזה אליך. מה עוד אתה יכול להיפרד הפרטיות שלך, כפי האקרים יכולים בקלות לפרוץ את מצלמת אינטרנט ומיקרופון, אז הם יכולים לרגל אחריך.

אתה לא מוגן באינטרנט גם. ניתן לנטר כל צעד שאתם עושים באינטרנט. . יש סוס טרויאני על המחשב שלך תוביל לתוצאות חמורות. קבוע מפגרות, קריסות מערכת, להאט את מהירות האינטרנט, תוכן המודעה חריג – אלו רק חלק מן התסמינים להראות כי נפלת קורבן לוירוס סייבר מגעיל. ככל שאתה לעכב את הסרתו, יותר גרוע שהוא יקבל. ברגע שאתה מזהה הנוכחות של הסוס הטרויאני Nsrv.exe, אתה צריך להמשיך מיד עם הוצאתה לפני שיהיה מאוחר מדי!

Nsrv.exe (TROJ. [ הסר התקנה ])

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Nsrv.exe (TROJ. [ ]) מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *