By | October 22, 2018

אל תיבהלו! אם קיבלת את הדוא ל “שלי ב דארקנט קוראים”, אתה צריך לדעת שזה רק מתיחה. הודעה כזו נוצרת כדי להפחיד את המשתמשים ולגרום להם להאמין כי הם נמצאים להיות ריגל. האימייל הזה מפחיד מנסה לפתות אנשים לחשוב כי המחשב שלהם פרוצים ולא נגוע בווירוס סוס טרויאני מסוכן. Crooks גם טוענים שיש להם נתונים רגישים גנבו ממך. נתונים, כי הם יחלקו עם העולם אם אתה בוחר לא לציית.

האנשים מאחורי דרישה זו scamware שתשלם סכום גדול של כסף בצורת ביטקוין. אל תסמכו על השקרים שלהם! כדי להפוך את האימייל הזה נראה אמין, פושעי סייבר יכלול את כתובת הדוא ל שלך, ובחלק מהמקרים, הסיסמה שלך גם. בשל מידע זה, משתמשים לקפוץ לתוך מסקנה לא נכונה, כי המחשב אכן נגוע. אבל זה רק נכון חלקית. בזמן שהמחשב שלך נגוע לא באמצעות סוס טרויאני, כמו תביעות ההודעה, היא למעשה מיושב על ידי טפיל מגעיל גנב את פרטי הדוא ל שלך, סיפקה נתונים אלה ההאקרים, מי רוצה ליפול למלכודות שלהם.

Scamware הוא טפיל ערמומי. היוצרים של תוכנה זדונית זו מסתמכים על רשלנות שלך, כדי להטעות אותך ולגרום התקנתו. ברוב המקרים, משתמשים לעשות זאת ביודעין. המזיק הזה ידוע להסתתר מאחורי דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, חבילות תוכנה חופשית, קישורים מפוקפק, המודעות, כמו גם קבצי torrent. אל תהיה פזיז. התמדה היא המפתח להגנה על הנוכחות המקוונת שלך. . תקרא בין השורות ולהפוך אותו מנהג לקרוא את התנאים וההתניות מלאה לפני לחיצה על הכפתור ‘אני מסכים’.

אם אינך משלם תשומת לב מה אתה לוחץ על, אתה עשוי לקבל מנותב אל אתר חיצוני חשוד ומסוכן אפילו המבקשת כדי לפגוע במחשב שלך. זה ייקח בלחיצה אחת כדי שלא בכוונה לאפשר טפיל מגעיל לפלוש המכשיר. לבקר רק האתרים הרשמיים שבהם אתה נותן אמון. בעת התקנת תוכנה, מומלץ לבחור עבור התאמה אישית או סוג התקנה מתקדמות. אמצעים אחרים של scamware הפצה כוללים אך אינם מוגבלים להספים מיילים, עדכונים מזויפים, קישורים מוצלת המודעות, וכן קבצים freeware, torrent.

Scamware דוא ל “שלי ב דארקנט קוראים” בקלות יכול להונות כולם. הם מעמידים פנים שיש עוקב ולדרוש כופר, בתמורה לא חולקת את הנתונים שנאספו שלהם עליך. כמו כן, crooks מאחורי הודעה זו טוענים, כי המחשב שלך יש נגוע טפיל זה כאשר אתה מבקר באתר פורנו. עם זאת, הם אינם מספקים פרטים נוספים, כדי להפוך את הטענה שלהם מתקבל על הדעת. מה שקרה בפועל, הוא איכשהו מותר לך טפיל מגעיל לחדור למחשב שלך. זה המזיק הצליח לגנוב את כתובת הדוא ל שלך, סיסמאות ונתונים רלוונטיים אחרים זה חשוב כדי האקרים.

Crooks מאחורי תרמית אימייל “שלי ב דארקנט קוראים” השיגו את המידע הזה, עכשיו משתמשים בו כדי לגרום לך להאמין לשקרים שלהם. מה שאתה צריך לעשות לאחר קבלת הודעה זו הונאה, היא למחוק אותו באופן מיידי, סרוק את המחשב לאיתור התוכנה הזדונית האחראי scamware. לאחר שתאתר את זה, אסור לך לבזבז זמן! להסיר אותו לגמרי מהמחשב שלך, לפני מצבך יחמיר!

“My Nickname in Darknet Is” Email Bitcoin וירוס הסרת התקנה

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר “My Nickname in Darknet Is” Email Bitcoin וירוסים מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *