By | April 4, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Minerd.exe. המדריך להסרת Minerd.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Minerd.exe הוא תהליך זדוני אשר צריך לא לרוץ על מנהל המשימות שלך. אם כן, אז אתה צריך לדעת כי המחשב נגוע הסוג הכי גרוע ומסוכן ביותר של וירוס, כלומר סוס טרויאני. הסוס הטרויאני היא זו שהחלה את התהליך. את המשפט הזה לבד אמור לגרום לך להבין עד כמה המצב. אתה מסוכן. סוסים טרויאניים האכזרי, המסוים הזה מסוכן אפילו יותר.

מלבד כל הנזק, סוס טרויאני רגיל יכול לגרום לך, Minerd.exe הוא גם כורה מטבע. כמובן, אין זה אומר ש-cryptocurrency הכרייה הזה הוא כל מה שהוא עושה. . לא, זה תכונה נוספת. כל זדוני הפעילויות האחרות שהיא מבצעת נשארים באותה מידה. תעשה לעצמך טובה, להיפטר הפולש הזה כמה שיותר מהר. אם לא, תוכלו למצוא את עצמך במצב נורא מוקדם. משאתה חושב. למצוא איפה אורב הווירוס ולהסיר אותו לפני שיהיה מאוחר מדי.

Minerd.exe משתמש המחשב שלי cryptocurrencies כמו ביטקוין, Monero, DarkNetCoin, וכו ‘. בעיקרון, זו מאלצת את המחשב שלך כדי לבצע שירותי ראיית חשבון עבור פלטפורמה מטבע. בתמורה, המחשב מקבל תמורה עם מטבעות. עם זאת, אתה לא האחד מקבל מטבעות אלה. . לא, הם הולכים ישר הארנק הדיגיטלי של ופושעי אינטרנט מאחורי Minerd.exe. . אתה רק אמצעי להשגת המטרה.

תהליך הכרייה מטבע מתוחכם מאוד וזה דורש הרבה משאבים. אתה מספק להם. Minerd.exe צורכת כל המשאבים PC וכן את ה-CPU ו GPU. היא משתמשת אותם ללא הפסקה בטמפרטורה גבוהה מאוד, אשר, כמובן, הוא רע מאוד עבור החומרה שלך. זה מקצר את חייו באופן משמעותי. אבל זה לא כל.

הסוס הטרויאני משתמש גם הרבה חשמל. הרבה! אל תהיה מופתע אם בסוף החודש חשבון החשמל שלכם הוא כפול בגובה. . יש לך את Minerd.exe כדי להאשים בזה… כמו כן, אם מערכת הקירור שלך אינו חזק מספיק, כל הכוח הזה, אשר הופך חום, עלולה לגרום למחשב שלך להתחמם יתר על המידה, יתרסק לתמיד. זו הסיבה ההאקרים אתה משתמש במחשב שלך ואת המשאבים שלך.

תהליך הכרייה המטבע היא רק רווחי אם אינך משתמש במחשב שלך. השאלה האם אתה הולך לתת לאנשים האלה לנצל אותך ככה? אתה הולך לשלם את המחיר של אותם להיות עשיר? אל תעשי את זה. אל תתנו להם לנצל ולהרוס את המחשב שלך. למצוא היכן מסתתר סוס טרויאני מגעיל ולהסיר אותו על המקום. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו. בצע את המדריך להסרת שלנו למטה, לנקות את המחשב. . ברוק העתידית תהיה אסיר תודה.

? אתה תקוע עם Minerd.exe? סוסים טרויאניים, בדיוק כמו כל זיהומים אחרים, אין באפשרותך להזין את המחשב האישי שלך ללא אישורך. הם צריכים להיות מותקן. עם זאת, אם מטרד כזה מבקש את הסכמתך בגלוי, לא היית חושב פעמיים לדחות את זה. כי יש למה מזיקים אלו לפנות טריקים להזמין פתי אתה. הם מסתמכים על שיטות ערמומי כמו חבילות freeware, תוכנות שיתופיות, הודעות דוא ל זבל, קישורים פגומים, עדכונים לתוכנית או מערכת מזויפות, פרסומות של צד שלישי, טורנטים לגיטימי, וכדומה

אם אתה רשלני לא שם לב למה שאתה לחץ על ו מה אתה מסכים, בסוף מדביקים במחשב שלך. להיות זהיר יותר טקטיקה אין מספיק טוב לעבוד ללא חוסר הזהירות שלך אבל כולן יצליחו אם תספק אותו. להיות חכם ולא תמיד על המשמר. . אתה אחראי לשמור על המחשב חופשי מזיהומים.

הסרת התקנה של Minerd.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Minerd.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *