By | March 22, 2018
Remove Microsoft Spyware Alert Voice

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Microsoft Spyware Alert Voice. המדריך להסרת Microsoft Spyware Alert Voice עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

אם כל הזמן רואה את החלון המוקפץ אזהרה Microsoft Spyware Alert Voice, היזהרו. . יש לך בעיה… יש scamware במערכת שלך. תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות, אשר הצליח להזין את המחשב שלך, אשר כעת מציג זה מעצבן התראות. לחרדה. למרות התראות המצבים בהם המחשב שופע זיהומים אשר לסכן את המידע האישי והפיננסי שלך, תהיו רגועים . זה לא נכון.

ההתראה Microsoft Spyware Alert Voice הוא מזויף. לא מאמינים אפילו מילה שכתוב. ההאקרים מנסים להפחיד אותך, לפתות אותך פעל בניגוד האינטרסים שלך. לא ליפול למלכודות שלהם. פעם אחת אתה ספוט מהחלון הקופץ Microsoft Spyware Alert Voice, לקבל את העובדה שיש גור איפשהו במערכת שלך, לעשות את המיטב כדי למחוק אותו בהקדם האפשרי. לא לדחות את המחיקה של הפולש. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב.

ודא כי אם אתה Microsoft Spyware Alert Voice הנפתח מופיע פעם אחת, זה בהחלט יופיע שוב. למעשה, ההתראה הופך לשותפתך מקוון, אתה רואה את זה כל הזמן. בכל פעם שאתה אפילו לגעת באחד דפדפנים שלך והוא מנסה לטעון דף, האזהרה יצוץ. זה מקפיא המסך ומונעת את סגירתו. . זה מאוד מעצבן, נכון אין אמון אלה אזהרות המלאכותית.

. כמו שאמרתי, הם רק טקטיקת הפחדה. Crooks רוצה שתיבהל כך שתהיה יותר מוכן לעשות מה שהם אומרים. מלבד לידע אותך כי אתה “נגוע” מזיקים רבים, הכלבלב גם מציעה לך פתרון.

Remove Microsoft Spyware Alert Voice

The Microsoft Spyware Alert Voice Virus

אתה מתבקש קבוע כמה “מומחים” אשר אמורים לעזור לך להתמודד עם המצב הזה. עם זאת, אין שום בעיה לטפל בו. אנחנו מתכוונים, מלבד הכלבלב… אבל עבור הסרת הכלבלב, עליך ליצור קשר עם מישהו. . אתה בהחלט מסוגלת להסיר אותו בעצמך. אם רק תעקבו אחר המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. זו הבעיה היחידה שלך. חוץ מזה, המכונה שלך בסדר גמור

אל תתנו את ההתראה Microsoft Spyware Alert Voice להטעות אותך ולגרום לך לעשות משהו אתה תתחרט מאוחר יותר. אם אתה מתמיד האנשים האלה, הם כנראה יגרום לך לרכוש תוכנית מזויפת נגד תוכנות זדוניות מסוימות אשר יעשה יותר נזק מתועלת. ייתן להם את הכסף שלך ואתה תקבל כלום בתמורה. להיות חכם. להכיר את הפריטים המוקפצים בתור מה הם – טקטיקת הפחדה. לעשות מה שטוב בשבילך, להיפטר הכלבלב גורם להם בהקדם האפשרי. אל תבזבז זמן בדיונים שונים שנערכו. עיכובים להוביל חרטה.

איך נראה הפריטים המוקפצים Microsoft Spyware Alert Voice? מה דעתך? הם לא הופיעו כמו קסם. . הם שם רק בגלל הגורים נכנס למחשב. במקרה זה, השאלה הנכונה היא איך הכלבלב נכנס? טוב, שלא לאהוב את זה אבל הזיהום הוא הצליח להיכנס המחשב כי היית גם רשלני, ודעתך מוסחת כדי להבחין בו. זה היה אחד מאותם אבל פירושו זהב של חדירה, כלומר הודעות דוא ל זבל, חבילות freeware, עדכונים מזויפים, פגום קישורים ודפי, פרסומות של צד שלישי, וכדומה

מאז הגור לצרכים שלך רשות להיכנס, הוא משתמש בשיטות כאלה לבקש אותו ואם אתה לא שם לב, אתה נותן את הסכמתך. מעתה ואילך, להיות ערניים יותר כאשר אתה נמצא במצב מקוון. הדבר היחיד שאין שיטה בעייתית יכול לעבוד בלי זה להזנחה שלך. לא לספק אותה, לשמור על המחשב שלך.

הסרת התקנה של Microsoft Spyware Alert Voice

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Microsoft Spyware Alert Voice מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *