By | September 19, 2018

MediaGet מפורסם בתור כלי זה יכול להיות לך לעזר. במציאות, זה לא. יישום זה היא למעשה תוכנה זדונית מקטגוריה adware, שנועדה להציף את המסך עם פרסומות כבד בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך. עם פרסום העניין, כי זה לא המטרה מערכת המחשב שלך.

הטפיל מתוכנת כדי להדביק את כל דפדפן אינטרנט שיש לך על המחשב – כרום, פיירפוקס, קצה, סייר, אופרה, ספארי. ברגע שהוא מקבל מותקן, יישום זה מגעיל תשנה את הגדרות האינטרנט מה הצורך, לבצע את המשימה זדוניות שלה. לאחר מכן, זה יהפוך את פלטפורמת האינטרנט כלי הצגת המודעה.

בכל עמוד שבו אתה מבקר, adware יציג פרסומות פולשניות רבים בצורות שונות כמו פריטים מוקפצים, באנרים, אפילו ב- text. אתה רואה, הטפיל MediaGet הוא הורה לספק מודעות רבים ככל האפשר. . זה לא העבודה שלה כדי לבדוק אותם… זה נאמר, אין לדעת לאן פרסומת אמין לכאורה תיקח אותך. אתה עלול לקבל rerouted לאתרי צד שלישי חשוד ומסוכן אפילו לנסות לפגוע במחשב שלך, לגנוב את הנתונים האישיים שלך.

חשוב להזכיר, כי MediaGet app, לפלוש בכוחות עצמו. הוא זקוק לאישור שלך. כדי להיות מותקן. בדרך כלל, המשתמש מתקין את פרסום מבלי שיידע על כך. הטעות הנפוצה ביותר היא לבחור במצב מהיר באשף ההתקנה בעת התקנת חבילת תוכנה. בדרך זו, אם יש תוכן מוסתר בצורה של בונוס תוכניות או יישומי, הם לקבל מותקנים באופן אוטומטי.

על מנת לוודא כי לא תוכנה גולשת במחשב שלך מבלי שיבחינו בו, אנו ממליצים על בחירת סוג מתקדם Custom/ של התקנה. התקנות אופציונליות יהפוך גלוי עבורך, תוכל בקלות לבטל את הבחירה בהם, אז הם לא מקבלים גישה למכשיר שלך. אמצעים אחרים של הפצה פרסום כוללים, אך אינם מוגבלים זבל הודעות דוא ל, קבצים מצורפים, קבצי torrent, עדכונים מזויף וקישורים נגועים.

פרסום קיים כדי ליצור הכנסה יוצריה והן את הדפים שהיא תקדם. פעולה זו מתבצעת באמצעות ערכת לשלם לכל קליק. עבור כל הפרסומת עליהם אתה לוחץ, מקבל את הטפיל. כדי להעלות את הסיכוי שלה להצלחה, הטפיל לפקח על הפעילות המקוונת שלך ולאסוף נתוני אינטרנט כמו גלישה היסטוריה, הרגלים, שאילתות חיפוש. בעזרת מידע זה, פרסום יוכלו לספק פרסומות ממוקדות יותר סביר שהוא מקבל לחצתם על-ידי המשתמש. למרבה הצער, זה לא רק ערך הנתונים crooks ניתן להשיג דרך התוכנה הזדונית.

את המידע האישי והפיננסי שלך ניתן בקלות להשיג על ידי האקרים, הודות adware מגעיל. כאילו כל זה אינו מספיק, טפיל זה אחראי גם על הנזקים עשו בדפדפן שלך. בקרוב מאוד, תבחין סימפטומים של הזיהום זדוני – מהירות האינטרנט איטי, הדפדפן התדיר קריסות, פיגר אחריו, וכו ‘. בשלב מסוים, הדפדפן שלך לא תהיה אפשרות לעבוד כראוי, יפסיקו לעבוד לחלוטין, עקב עומס כבד של המודעות לזרוק את דרכו.

אם ברצונך להשיב שליטה על דפדפן האינטרנט שלך ולהגן על מקוון האבטחה והפרטיות שלך, עליך להסיר טפילים מסוכן מהמחשב שלך לפני שיהיה מסוגל לעשות נזקים!

הסרת וירוס MediaGet

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס MediaGet מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *