By | August 7, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Mac Tonic. זה Mac Tonic וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה מבחין את הנוכחות של השירות Mac Tonic במחשב שלך, אתה בצרות. . זה טפיל זדוניים מתוך הקטגוריה תוכנות פרסום. זה המשימה? להשתלט על הדפדפן שלך. מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, אופרה, הקצה של Microsoft, שם הוא לא היישום דפדפן בטוח מפני תוכנות זדוניות זה.

Mac Tonic של המטרה העיקרית היא להפוך את הדפדפן כלי הצגת המודעה, כך זה יכולים להפיק תועלת כל לחיצה הקורבן הופך על הכותרות שנוצר. להחמיר, adware תתאים אישית את מודעות על פי נתוני אינטרנט שהושג שיש על הקורבן, כמו גלישה היסטוריה, הרגלים, שאילתות חיפוש. הכול כדי להפוך את המשתמש סביר ללחוץ על התוכן בדרגה.

פרסום היא התפשטה לרוב דרך דואר זבל, הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל ללא קבצי הפעלה, קישורים פגומים, מודעות, חבילות תוכנה, בקשות לעדכון מזויפים, וכו ‘. על מנת לנווט נקי מזיהום פרסום פוטנציאלי, אנו ממליצים לקוראים שלנו תמיד לקבל עדכוני תוכנה שלהם ממקורות מורשה ואמין בלבד. לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי זה הוא דוחק אותך ללחוץ על קישור עדכון מפוקפק.

לעתים קרובות יותר מאשר לא, כזה reroutes מובילים לאתרים חיצוניים מסוכן זה יכול רק להזיק למחשב שלך להדביק את זה עם תוכנה זדונית. אם מדברים על תוכנה, אם אתה לעיתים קרובות להוריד תוכניות ויישומים מהאינטרנט, ודא שתבחר מצב מותאם אישית או מתקדם באשף ההתקנה. זה ייתן לך את הכוח לא רק להציג את התוכן המלא של התוכנה שאתה עומד להתקין, אבל גם בטל תוכנית לא רצויים או app שנראה לך חשוד. אנו ממליצים על בחירה מתוך תוכנות נוספות, שכן הוא זה בדרך כלל מתברר להיות מוסתרים תוכנות זדוניות בתחפושת.

לפני שתיכנס לפאניקה כי המחשב נפרץ, אתה צריך לדעת שכי פרסום זה לא מסוכן כמו וירוסים כמו סוסים טרויאניים או ransomware. רוב האנשים לא להחשיב את זה כמו וירוס אמיתי, כיוון שהוא מגביל את התקפתה על דפדפנים שלך בלבד. עם זאת, זה לא אומר שזה לא מזיק. ההפך הוא הנכון. . זה יותר ממסוגל להתפשר על האבטחה המקוונת והפרטיות שלך.

מידע אישי כגון אך ללא הגבלה, סיסמאות, כתובות IP, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיסי אשראי, מזהה הכניסה, ועוד יכולים בקלות ליפול לידיים של פושעי סייבר, הודות טפיל זה זדוני. לא זאת בלבד, אלא קיום זה adware במחשב שלך יוביל גם חיבור אינטרנט איטי, קריסות תכופים של הדפדפן שלך.

בשלב מסוים, הדפדפן שלך תיפסק לחלוטין להגיב. ואז אתה מבין כי אתה תהיה אפשרות לבצע כל סוג של עבודה בדפדפן שלך. אבל, אם תבצע הוראות מפורטות ולפעול שלנו ברגע אתה מבחין תוכנה זדונית זו, אתה תציל את עצמך כל כך הרבה צרות. פחות זמן אתה מבזבז, יותר טוב! להסיר פרסום זה מגעיל, החזרת השליטה בדפדפן שלך לפני שיהיה מאוחר מדי!

הסרת וירוס Mac Tonic

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Mac Tonic מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *