By | July 12, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Lonlingdom.cool. המדריך להסרת Lonlingdom.cool עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם אתה מקבל מחדש בקביעות אל אתר האינטרנט Lonlingdom.cool? יש לנו חדשות רעות עבורך. זה נראה כאילו כבר הסתננו במחשב שלך על-ידי החוטף דפדפן. תוכנה זדונית זו משתלט על הדפדפן שלך ומשנה הגדרות כלשהן שתמצא לנכון. קורבנות של תוכנה זדונית זו לעיתים קרובות להבחין כי דף הבית שלהם, עמודי הכרטיסיות חדש, מנוע החיפוש המועדף שונו אל הדף Lonlingdom.cool.

יתר על כן, חוטפי ידועים להפציץ המסך של הקורבן עם מעצבן ב- text ו מודעות באנר, וכן חלונות קופצים זה יהיה מאוד מפתה למשתמש. הסיבה לכך היא טפיל זה יש את היכולת להשיג את היסטוריית הדפדפן, הרגלי ושאילתות החיפוש אפילו, כדי לספק כל מיני פרסומות אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על. לעתים קרובות, מודעות כאלה יהיו בצורה של דילים בלעדיים, הצעות, קופונים מיוחדים, מכירות, מהבהב הודעות שהן קל לתפוס את העין, עדכונים מזויפים, וכו ‘. המטרה העיקרית של חוטפי דפדפן היא ליצור הכנסה באמצעות שיטת תשלום לכל קליק או שלם וצפה.

האמצעי הנפוץ ביותר להפצת חוטפי דפדפן היא באמצעות תוכנות מצורפות, הודעות עדכון מזויפים, דוא ל זבל, קבצים מצורפים, קישורים מזויף, מודעות, ועוד רבים. משתמשים עשוי לראות הודעה מוקפצת אקראי זה הוא דוחק אותם כדי לעדכן תוכנית או יישום במחשב שלהם, על ידי ביצוע אותם ללחוץ על קישור חשודה. ברוב המקרים, בקשות עדכון כאלה הם מזויפים. אל תיפול למלכודת שלהם. השתמש תמיד מקורות מורשה ואמין כדי לעדכן את התוכנה שברשותך. בעת הורדת חבילות תוכנה, להיות זהיר מאוד.

מפתחים לעיתים קרובות אריזה תוכניות ולכרוך אותם יחד עם תוכנות זדוניות אשר אינו נחשף כראוי. זה הופך את הקורבנות אינם מודעים כי הם למעשה המאפשר טפיל זדוני במחשב שלהם. כדי למנוע דבר כזה, אתה צריך לבחור עבור התאמה אישית או סוג התקנה מתקדמות. בדרך זו, כל שעליך לעשות הוא פשוט בטל כל תוכנה מיותרת שנראה לך חשוד או לא המיועד להורדת מלכתחילה.

חוטפי דפדפן אולי לא מסוכן כמו וירוסים ransomware קטגוריה או סוס טרויאני, אבל הם עדיין להמעיט! מאחורי המודעות פריטים מוקפצים שנוצרו על ידי טפיל זה זדוני שעלול לארוב סכנות נסתרות! זה מאוד אפשרי להעניק ביודעין האקרים גישה למחשב שלך, על ידי לחיצה על פרסומת נגועים. בדרך זו, שמת הפרטיות והאבטחה שלך בסכנה גדולה יותר!

אם אתה רוצה לחזור כפרית, שלווה ובטוחה חוויית הדפדוף ללא פרסומות, עליך להסיר את חוטפי דפדפן Lonlingdom.cool מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה במחשב האישי שלך. אם אתה צריך עזרה במשימה זו, אנחנו יכולים לעזור לך עם שלנו קבוצה מפורט של הוראות שניתן למצוא להלן.

הסרת התקנה של Lonlingdom.cool

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Lonlingdom.cool של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Lonlingdom.cool מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *