By | August 14, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Lolo Setup. זה Lolo Setup וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם כמות חריגה של פרסומות פוגע תהליך הגלישה שלך, להכין עבור צרות. פרסום הוא טפיל זדוני, אחראי על מספר עצום של המודעות המוצג בדפדפן שלך בצורות רבות – פריטים מוקפצים, באנרים, מהבהב הודעות, אפילו ב- text! Lolo Setup דוגמה של הדברה סייבר מעצבן כזה. הוא מסוגל להשחית כל דפדפן שבמחשב שלך – ספארי, כרום, אופרה, פיירפוקס, קצה, סייר. אין דפדפן הוא חסין בפני פעולותיה מגעיל. תוכנה זדונית זו יעשו הכל כדי להבטיח כי מודעות שזה יוצר מספיק רווחי.

כדי להשיג זאת, adware יגנוב את נתוני הגלישה של הקורבן כמו היסטוריית גלישה, שאילתות החיפוש ושל הרגלי באינטרנט. עם מידע יקר ערך זה, אותו באפשרותך להתאים אישית את התוכן בדרגה אז זה מושך יותר למשתמש. לא רק דעתם פלילית מאחורי תוכנה זדונית זו הולכים להרוויח ערכת לשלם לכל קליק. פרסומות ממוקדות מועילים גם לדפים בחסות ש-adware מקדמת. הקטע עם Lolo Setup s הוא, כי על-ידי הצגת פרסומות כל כך הרבה, זה יגרום בירידת הביצועים של הדפדפן, ואי אפשר לחוות חוויה גלישה רגילה, רציני, לכן, למשתמש לא תהיה אפשרות לעשות כל סוג של עבודה על כל דפדפן שיש להם על לוחיות הרישוי r PC.

פרסום ידוע שהקוגינקאי אורב דוא ל זבל וקבצים מצורפים, לפגוע קישורים, מודעות, freeware, הודעות עדכון מזויפים, קבצי torrent, וכו ‘. חלונות קופצים, כל סוג של מודעות באופן כללי, נוצרים להופיע מושך למשתמש ככל האפשר. המטרה היחידה של מודעות היא ליצור הכנסה בכל פעם שהם לקבל לחצתם על. פושעי סייבר רבים לנצל את המערכת, לסמוך על המשתמש נאיביות לבין רשלנות להונות אותם הקישורים הבאים נגועים.

לא כל דף קודם שאתה רואה הוא אמין. תמיד לחשוב פעמיים לפני לחיצה על, פעולה זו עשוי להיות קריטי עבור האבטחה המקוונת. זה נפוץ לאנשים מקבל מרומה על ידי מודעות לקדם עיסקאות בלעדית, הצעות מיוחדות, חד פעמית קופונים והנחות. בדרך כלל מה שקורה הוא כי המשתמשים לקבל הופנה לאתרי צד שלישי חשוד פוטנציאלי שיכולים להדביק את המחשבים שלהם עם וירוסים. אנו ממליצים לקוראים שלנו בתשומת לב רבה כאשר הם מחוברים, סומך רק על מקורות רשמיים מורשה כאשר הם הורדה או לעדכן את התוכנה.

הסיומת Lolo Setup אינם מהווים סיכון מסוכן כמו זיהום סוס טרויאני, אבל זה לא אומר כי פרסום זה לא מזיק. להפך, זה יותר ממסוגל עושה נזק חמור מאוד אל המחשב שלך, אם תתני לו מסתובב חופשי במשך תקופה ארוכה של זמן. אתה רואה, כל עוד זה ממשיך ללא התערבות בדפדפן שלך, פרסומי נוסף זה יהיה מסוגל לייצר. זה יוביל בהכרח את הדפדפן שלך כך יותר מדי עומס עם תוכן המודעה פולשניות, הוא לא יוכל לפעול כראוי.

בשלב מסוים, adware יפסיק עובד לחלוטין, משאיר אותך עם האמצעים כדי להתחבר לאינטרנט במחשב האישי שלך. שלא לדבר על האיום מוסתרים מבצבצים מאחורי מודעות שנוצר. ייתכן לחיצה זיהום סייבר פוטנציאליים, כמו שאתה לא יודע איפה הפניות עלול להוביל אותך. מי יודע, פרסומת אמין לכאורה עלול להביא אותך אל מקור הנגוע שיכול לפתוח דלתות אחוריות עבור האקרים שמחפשים דרך לגנוב את המידע האישי והפיננסי שלך. כי לכן אתה חייב להסיר טפילים זדוניות מהמחשב שלך כמה שיותר מהר לפני האבטחה המקוונת פרטיות בסכנה, תאבד את הנתונים החשובים שלך.

הסרת וירוס Lolo Setup

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Lolo Setup מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *