By | August 1, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Lockapp.exe. המדריך להסרת Lockapp.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

וירוסים טרויאניים נחשבים איומי סייבר המפחידים ביותר שם בחוץ. הם ידועים להיות ערמומי מאוד והוא יכול לשמש על ידי האקרים לעשות כל סוג של נזקים. רב-תכליתיות, התגנבות – זה כנראה תכונות המסוכן ביותר של סוסים טרויאניים. הם יכולים לשמש כאמצעי כדי להדביק את המחשב של הקורבן עם תוכנות זדוניות אחרות כמו תולעים, ransomware, חוטפי, פרסום או תוכנות ריגול.

Lockapp.exe דוגמה כזו טפיל טרויאני מגעיל. . זה יותר ממסוגל שינוי הרישום, תהליכי מערכת חשובים משחיתה או קבצים, משימות זדוניות רבות אחרות. באמצעות וירוס זה, פושעי סייבר ניתן גם להשיג את הנתונים הפרטיים של הקורבן, כמו סיסמאות, IP כתובות, מזהה הכניסה, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיסי אשראי, היסטוריית הגלישה, שאילתות החיפוש, כמו גם סוגי קבצים שונים כמו מסמכים, תמונות או קובצי הפעלה. מה עוד, אם אתה התדרדרו קורבן הסוס הטרויאני Lockapp.exe, זה מאוד אפשרי כי יכול להיות ריגלת על ידי האקרים, כמעט והן מבחינה פיזית. באמצעות וירוס זה, פושעי סייבר יכול לראות מה שאתה עושה באינטרנט. הם גם יכולים להיות מסוגל לשמוע אותך ולראות כל צעד שלך דרך האינטרנט המצלמה והמיקרופון שלך.

ישנם דרכים רבות עבור וירוס טרויאני להדביק את המחשב שלך. האמצעי הנפוץ ביותר של התפלגות כוללים תוכנה bundling, בקשות לעדכון מזויף, קישורים מפוקפק, מודעות, קבצי torrent פגום, כמו גם הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל או קבצי הפעלה. אם אתה רוצה להיות בטוח מפני סוס טרויאני זיהום פוטנציאליים, ישנם כמה דברים שאנו יכולים לייעץ שתעשי. אם עליך לעדכן את התוכנה על המחשב שלך, עדיף לא לתת אמון התראה מוקפץ אקראי שעליך ללחוץ על קישור, כדי לעדכן תוכנית או יישום במחשב האישי שלך. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הודעות עדכון כאלה הם מזויפים. במקום זאת, מומלץ להסתמך על מקורות רשמיים, מורשים בלבד.

יתר על כן, אם יקרה לך להוריד תוכנה לאינטרנט, ולא ליתר דיוק – חינם חבילות, יש משהו שאתה צריך להיות מודע. זה נפוץ מאוד עבור מפתחים לארוז מחדש תוכניות ויישומים יחד עם תוכנות זדוניות. כמובן, הם לא כמו שצריך לחשוף הנוכחות של התוכנה הזדונית. לכן משתמשים פתרונים איך הוירוס יש במחשב שלהם. מה אנו מציעים לך לעשות, הוא לבחור עבור סוג התקנה מתקדמות Custom/. בדרך זו, באפשרותך להציג את התוכן המלא של מה אתה עומד להתקין במחשב שלך, תהיה אפשרות לבטל את הבחירה תוכנות נוספות שנראה חשוד או אפילו לא התכוונת להורדת מלכתחילה.

סוס טרויאני ווירוסים יכולים לגרום לפגיעה חמורה במחשב שלך. העניין הוא, ברגע שהם להסתנן האישי שלך, אין שום דרך לדעת בדיוק מתי הם יתקפו. זה יכול לקחת קצת זמן לפני שהם להפעיל ולהתחיל לזרוע הרס. אבל כשזה יקרה, תבחין שמשהו לא כשורה. את ביצועי המחשב הכוללים לפתע יקטן, ייתכן גם שתיתקל חיבור איטי לאינטרנט. יתר על כן, תוכניות ויישומים שלך להתחיל להתרסק או שתפסיקי? לעבוד לחלוטין. חלק מהקורבנות. אולי אפילו ניסיון CPU גבוהה ושימוש GPU ללא סיבה נראית לעין.

ככל נתת וירוס זה עשה את הקטע שלו גרוע תקבל ההשלכות. בגלל זה אתה צריך להסיר טרויאני זה Loackapp.exe מהמחשב בהקדם האפשרי! אם לא, רק לא תאבד את מידע רב-ערך אבל יכול גם לקבל את מסך כחול של מוות. אם ברצונך לקבל שליטה על המחשב שלך, בצע שלנו ההוראות הבאות כדי לברר כיצד להיפטר טפיל זה זדוני.

הסרת התקנה של Lockapp.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Lockapp.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *