By | August 27, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Kong Games. המדריך להסרת Kong Games עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Kong Games נחשב יישום פרסום אחר, המסוגל מציפים את הדפדפן שלך עם פרסומות מסחריות רבות שעלול לאיים אבטחת המערכת שלך. תוכנית זו הנתמכות על-ידי פרסום היא תואמות לדפדפני האינטרנט הגדולות – אינטרנט אקספלורר, גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, הוא אחראי על כל הפרסומות מוקפץ. מסחרי אשר מופיעים עליהם.

באופן דומה ליישומי ביותר adware, Kong Games הוא כל כך מיומן כי זה יכול לגרום לך להוריד אותו בלי להבין את זה. ברוב המקרים, adware מזין את המחשב הווירטואלי יחד עם אחרים freeware ושומר את נוכחותה בחשאי עד הכפולה המודעות להתחיל להופיע על המסך. . למעשה, זה לא יוצא דופן, כי freeware בדרך כלל נוסע יחד עם תוכנות זדוניות כמו זו היא הגישה הנוחה ביותר הצבע על המערכת. מסיבה זו, משתמשי מחשב צריך להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכנה חדשה במחשבים שלהם ולקרוא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של התוכנית.

לפעמים Kong Games משתמש בשיטות אחרות לחדור למחשב. אלה כוללים מתחבא מאחורי קבצים מצורפים דוא ל זבל, קישורים פגומים ואתרי אינטרנט, או פשוט מתחזה מערכת מזויף או עדכון של התוכנית עבור Java או נגן Adobe Flash. לכן, אם ברצונך להימנע באי רצון התקנת תוכנת פרסום, זכור כי בחיפזון, נאיביות, הסחת הדעת בהחלט לא יעזור לך בכלל.

כפי שכבר הזכיר-מעל, פעם מותקן במערכת, Kong Games מספק לך מספר מודעות מסחריות ופריטים מוקפצים פולשניות במהלך הגלישה באינטרנט. הבעיה העיקרית עם מודעות אלה היא העובדה כי הם לעיתים קרובות מכילים קישורים אשר עשוי להפנות אותך לאתרים פגום ברצינות יכול לאיים על הביטחון האישי שלך. חוץ מזה, כמה אתרי אינטרנט אלה לקדם את מתקיני חשוד כי הם מלאים עם תוכניות לא ידוע, אשר יכול לגרום נזק מערכת ההפעלה שלך. עדיין, במקרה שלך מכונה וירטואלית לא לקבל נגוע תוכנות זדוניות, זה עלול להיות איטי יותר וניסיון קריסות מערכת תכופים במקום, וזה יהיה מעצבן למדי בשבילך.

מלבד מציפים את הצג שלך עם כל אלה פרסומות מסחריות רבות ולהפוך את המחשב שלך איטיים יותר, Kong Games הוא מסוגל ניטור פעילות וירטואלית שלך והקלטת את היסטוריית הגלישה שלך. לאחר adware אוספת מספיק מידע עליך, הוא מתחיל לספק לך פרסומות מותאמות אישית אשר קשורות האינטרסים וירטואלי ולהעדפות שלך כדי להפוך שתפתח אותם. כל לחיצה שתבצע מביאה רווח לצד שלישי מתחבא מאחורי התוכנית וממשיכה את קיומה.

זכור כי Kong Games הוא יישום הנתמך על-ידי פרסום, כלומר כל מודעה ללחוץ על, מרוויח הרווח הנקי שלישיים מתחבא מאחורי תוכנית זו. במקביל, כל המידע כי Kong Games אוספת לגביך יכול לשמש למטרות זדוניות. לפיכך, עליך להתעלם כל הפרסומות שסופקו הרגע הם מוקפצים על המסך. בנוסף, אתה חייב למחוק Kong Games מהמערכת בלי שום היסוס, כמו זו היא הדרך היחידה לסיים את הפרסומות פולשניות.

במקרה כי הפעלות הגלישה שלך נותבו לאתרי אינטרנט לא אמינה וחסרת ביטחון, כמה קבצים ומביא למכירתו וירוסי מחשב אולי הצליחו לחדור לתוך המחשב האישי שלך. כתוצאה מכך, זיהומים עלולים להיות מוסתרים עכשיו במערכת, והם עשויים לגרום זה אפשרי עבור פושעי סייבר לקבל גישה למחשב שלך, לגנוב את פרטיך האישיים. אם זה יקרה, הדרך היחידה להסיר וירוסים ואיומים כל לחלוטין, להגן על המידע שלך נגנב היא להשתמש בתוכנית antimalware הנ. באמצעות זה, ניתן בקלות לאתר ולמחוק כל האיומים מוסתר על המערכת שלך.

הסרת התקנה של Kong Games

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Kong Games של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Kong Games מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *