By | September 12, 2018

סוסים טרויאניים הם הידוע לשמצה ביכולתם לגרום לנזק חמור מכל מחשב שהם הדביקו. אז אם יש לך נפלה קורבן הסוס הטרויאני Kolnixo.exe, היכונו חדשות רעות. כמו סוס טרויאני טיפוסי, הוא טפיל זה מאוד חשאי ופסיביות. הקורבן יהיה קלולס כי זיהום התרחש מאז הווירוס לא בהכרח תקבל פעיל ברגע שזה פולש. . ייקח קצת זמן עד שהוא מפעיל. לכן יהיה קשה לזהות כאשר המחשב נגוע בווירוס וירוס טרויאני.

ברגע התוכנה הזדונית מתחיל להמיט אסון, להבחין בו מן סימפטומים כמו מפגרות, שגיאות מערכת, להאט את מהירות האינטרנט, התנהגות חריגה דפדפן, באינטרנט פרסום ההתקפה, וכד’, מטרת הווירוס משתנה על פי מה צריך ההאקרים ברגע מסוים. הסוס הטרויאני עשוי לשמש אמצעי מרגל על הקורבן, כדי לגנוב מידע חשוב, להדביק עם איומים זדוניים אחרים, או להשתמש במחשב כמכונה הכרייה של הצפנה. בכל מקרה, אתה לא תאהב את התוצאה של זיהום סוס טרויאני. אפילו לא ביט אחד. אז שמקדימים הסרת האיום, יותר טוב.

האמצעי הנפוץ ביותר עבור התפלגות סוס טרויאני כוללים הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, קבצי torrent פגום, בקשות לעדכון מזויפים, נגוע קישורים המודעות, כמו גם חבילות תוכנה. חשוב להיזהר מה אתה לוחץ על זמן באינטרנט. התמדה היא המפתח לכך בגלישה מאובטחת לחוות. לא באופן עיוור סומך הנפתח update אקראי שמדרבן אותך ללחוץ על קישור כדי לעדכן תוכנה במחשב שלך. במקום זאת, מסתמכים על רשמי המורשה ומקורות בלבד, כדי לעדכן את התוכנה שלך.

בנוסף, כאשר אתה עומד להתקין תוכניות או יישומי במחשב שלך, הקפד לבחור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה. זה ייתן לך את היכולת להציג את התוכן המלא של מה שאתה עומד להתקין במחשב שלך. אם אתה מבחין התקנות אופציונליות, אנו ממליצים בחום שביטלת אותם, מאחר תוכנות זדוניות ניתן לרוב למצוא מחופש תוכן הבונוס שמקבל מותקן באופן אוטומטי ללא ידיעת המשתמש, אם הם החלטה שגויה לבחור התקנה מהירה.

סוסים טרויאניים נחשבים לאחד המסוכנים ביותר סוגי וירוסים שם בחוץ. ויש לכך סיבה טובה. דרך אלה טפילים, יש אין מגבלה לגבי מה לעשות crooks. התוכנה הזדונית יכול לשמש כדי לרגל הקורבן – כמעט והן מבחינה פיזית. האקרים יכולים לפקח על כל מהלך לך לעשות באינטרנט, כמו גם מרגל דרך מצלמת אינטרנט ומיקרופון שלך. אף אחד לא רוצה שזה יקרה להם. שלא לדבר על זה הודות הווירוס את המידע האישי והפיננסי שלך נמצא בסכנה גם!

נתונים רגישים כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, חשבונות בנק, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, שם משתמש, וכו ‘ יכול בקלות ליפול לידיים הלא נכונות. מה עוד, פושעי סייבר ניתן לגנוב את זהותך באינטרנט, פשעים סייבר על שמך. מערכת המחשב שלך תסבול יותר מדי! שגיאות מערכת, קריסות תכופים, פיגר אחריו, השחתת קבצים – תוכלו לחוות אלה גם אם תמשיך לבזבז זמן ולהישאר סרק! אתה צריך להשתלט על המחשב סייבר, להסיר את הווירוס מסוכן בהקדם האפשרי!

הסרת התקנה של Kolnixo.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Kolnixo.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *