By | January 8, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס IconRunner. זה IconRunner וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

IconRunner היא תוכנית זדונית. אם יש לך אותו במערכת שלך, כדאי לך פעולות באופן מיידי. אתה מתעסק עם זיהום adware. אם לא התמודדת עם פרסום לפני, תתכונן להיות מופתע, ולא דרך טובה. אם יש לך, אז אתה יודע בדיוק למה זה המזיק להסירה במהירות האפשרית. פרסום טפילים נחשבים הרבה פחות מזיק יותר איומים אחרים, גם קל יחסית להתמודד. עם זאת, אין זה אומר כי adware הוא לחלוטין לא מזיק. אם זה היה, זה לא קוטלגו כמו זיהום לא רצויים.

IconRunner הוא גם מסוגל לגרום לך צרות. אם לא תסיר אותו, זה יהיה. אם אתה מצער במיוחד, הוא עלול גם לגרום לך נזק בלתי הפיך. המזיק ילך. בסופו של דבר, ואז להסרת שלו. לא יהיה קל כמו תוכל לקוות. לכן פעולות בשורת הם חובה. ברגע תזהה את הפורץ על הסיפון, להתחיל לחפש מקום המחבוא המדויק שלה ולהסיר אותו במקרה שהתגלה. לא להמר על רווחתם של המחשב שלך. ככל הזיהום נשאר, מצבך מחמיר. אל תיתן לזה לקרות. לפעול עכשיו!

כפי שאמרנו, IconRunner הוא פרסום. פרסום מזיקים הם תמיכה ב- ad. משמעות הדבר היא כי על מנת להאריך את שהייתם, הם חייבים להפיק פרסומות, ובכך לסייע האקרים לקבל הכנסה לשלם לכל קליק. תחשוב על adware פלטפורמה פרסומית, אשר, עם זאת, יש מנגנון verifying. כל מי שמוכן לשלם יכול להשתמש בו כדי לקדם, adware אינו בודק מה מפורסם באמצעות השירותים או מי המפרסמים. מיותר, נוכלים לנצל את החופש הזה. הם משתמשים IconRunner כדי להשיג רווחים ללא מאמץ ולהפיץ תוכן זדוני באינטרנט. שום דבר שאתם רואים בגלל adware יכול להיות מהימן כפי אתה לא יודע איזה לספירה הוא אמיתי, איזה מהם הוא מזויף.

האמת היא שאם הצעה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה לא. וזה שם רק פתי אתה אל תוך לחיצה על אל ופושעי אינטרנט שישלמו. להיות יותר חכמים ממה שהאנשים. האלה ולחץ לא בעיניים עצומות על כל הפרסומת זה יופיע על המסך. יהיו הרבה מודעות. הם אפילו הופכים אגרסיביים יותר ויותר עם כל יום שעובר. המסך כולו יכוסה קופונים, דילים, הצעות, טקסטים, חלונות קופצים, וכו, וכו

כתוצאה כל מחדרים אלה, שלך מתחיל מכונת ביצועים טובים. זה הופך לאיטי, קורס לעתים קרובות. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן בצורה נכונה. אתה לא יכול לבקר את האתרים המועדפים שלך יותר כפי אתה מנותב מחדש אל דפי מוצל ואת מופגזים כל הזמן מעצבן פרסומות. Adware הורס את חווית הגלישה בעבר הרגיל שלך. זה הופך את זה לסיוט. לא בחיבוק דברים הם החמרה. הדרך היחידה להיפטר המודעות ואת הפניות היא להיפטר של IconRunner בסך הכל. אם אתה רוצה לעשות את זה באופן ידני, השתמש שלנו מדריך להסרת להלן. אם אתה מעדיף, באפשרותך להשתמש גם פתרון אוטומטי.

איך המזיק מתגלש במערכת שלך ללא ידיעתך? אחת השיטות הנפוצות ביותר המשתמשות האקרים כשמדובר פרסום היא השיטה שמגבילים freeware. תמיד לשים לב בעת התקנת משהו במחשב שלך כאשר אתה לא יודע מה עוד אפשר לצרף את התוכנית המקורית. אם אתם ממהרים, כל apps בנוסף מצורפת להזין באופן אוטומטי. אם אתה קח את הזמן, עם זאת, קרא בעיון לפני שתסגרו משהו, ניתן יהיה לזהות את הפורץ בזמן ולמנוע מלהיכנס. אל תהססו לעשות את זה בפעם הבאה. בוחרים דריכות על רשלנות, לשמור על המחשב נקי.

הסרת וירוס IconRunner

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס IconRunner מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס IconRunner מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *