By | September 11, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס ICLoader. זה ICLoader וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

ICLoader הוא טפיל מגעיל adware. ברגע זה מחלחל במחשב שלך, היא תשיק התקפה על דפדפנים שלך, במטרה להשתמש בהם כאמצעי לעשות רווח. . איך? על ידי יצירת טונות של פרסומות ופריטים מוקפצים מעצבן, זה יהיה במיוחד תוכנן בהתאם למידע שזה יגנוב ממך. במילים אחרות, הטפיל מתוכנת לעקוב אחר כל צעד שלך באינטרנט, כדי לאסוף מידע כמו היסטוריית דפדפן, ולהרגלי הגלישה ולחפש תוצאות, אז זה יכול לספק פרסומות ממוקדות תהיה נוטים יותר לחץ על.

. אז, כדאי שתחשוב פעמיים לפני לחיצה על ההצעה הזאת בלעדי זה נראה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי. אתה רק תביא את עצמך הצרה. הדבר עם תוכן בחסות שיוצג על המסך הוא, כי זה יגדל מספר ככל שחולף הזמן. אז ככל שנתת טפיל זה להישאר במחשב שלך, היה יותר גרוע המצב שלך תקבל. מפגרות ולאט לאינטרנט חיבור הם רק כמה מהתופעות ישר על נוכחותם של תוכנות זדוניות במחשב שלך.

פרסום ידוע תסתתר מאחורי חבילות תוכנה, עדכונים מזויפים, נגוע קישורים, המודעות מפוקפק, הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה, כמו גם הורדות פגום. בהתמודדות עם התוכנה שהורדת מהאינטרנט, אנו ממליצים כי תבחר מצב מתקדם או מותאם אישית באשף ההתקנה, אם הם זמינים. על ידי בחירת ללכת עם התקנה מהירה, עשוי לתת ביודעין תוכנות זדוניות גישה למחשב שלך. חשוב להזכיר, כי תוכנות זדוניות נמצא לעיתים קרובות מחופש תוכנות נוספות.

אז, אם אתה מבחין התקנות אופציונליות, אתה צריך לבחור בכל אחת מהן, אז הם לא הותקן במחשב שלך ללא ידיעתך. למרבה המזל בשבילך, פרסום לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב שלך. היא זקוקה לאישורך כדי לפלוש. אז אם אתה תשומת לב חרוץ ובעל משלם מה אתה לוחץ, אתה תהיה בסדר. זוכר את זה, האקרים להסתמך על רשלנות שלך בחיפזון, להונות אותך נופל למלכודת שלהם. . אל תהיה תמים, לא סומך על כל מה שאתם רואים באינטרנט.

פרסום מגבילה את התקפתה על דפדפנים בלבד. בשל כך, רוב המשתמשים לא מחשיב את פרסום להיות וירוס אמיתי. אבל אל תטעו. טפיל זה משהו אבל לא מזיק הוא יכול לגרום נזק חמור דפדפנים שלך, יכול בקלות לחשוף נתונים חשובים שכמו סיסמאות, אישורים כרטיסי אשראי, חשבונות בנק, כמו גם שם משתמש וכתובת ה-IP. מידע כזה הוא יקר מאוד אל האקרים מאז הם יכולים לשתף אותו עם אנשים אחרים למטרות רווח.

אתה לא רוצה את המידע הפרטי שלך חשוף, נכון? כדי לחזור בגלישה מאובטחת ולהגן על המידע האישי שלך, יש להמשיך מיד עם הסרת פרסום ICLoader, מגעיל הזה לפני זה יכול לגרום נזקים חמורים ולהשמיד את פלטפורמות אינטרנט. אל תחכו קצת כדי לראות מה יקרה. אנחנו יכולים לספר לכם. מה ההשלכות של חוסר המעש שלך יהיה – מהירות האינטרנט איטי, מפגרות, הדפדפן שלך יהיה כל הזמן מתרסק ואז להקפיא עד שזה יפסיק לעבוד לחלוטין. ובנוסף לזה – המידע הפרטי שלך עלול ליפול לידיהם של נוכלים. לבזבז יותר זמן. הסר את הטפיל הזה לפני שיהיה מאוחר מדי!

הסרת וירוס ICLoader

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס ICLoader מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס ICLoader מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *